İçeriğe Yönlendir

Jeep Liberty (2002-2007) Bi-Xenon

Servet Aydın

Recommended Posts

Adnan Çakır

:bravo::good1::nazar: Hani koito en iyisi idi ;) FX te nereden çıktı biz daha hella,bosch bile taktıramamışken :angry: Güle güle kullan farında yolunda açık olsun diyeceğim ama yolun açık olsun her daim farları açıpta ömürlerinden yeme :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Az kirli çıkı değilmişsin hani :p  :D

Bosch çizisi Nasıl ışık toplaması kesin bunlardan iyidir. :tongue:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

'' Güzele güveç karası '' derler bizim oralarda   :nazar:  (Güzele nazar değmesin diye toprak güveç'in karasını sürerler güzelin kulağının arkasına ) o bakımdan benden de arabana ithafen Servet, emeğine sağlık.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Eline sağlık Servet abi güzel olmuş. 

Park lambası için aynı kısma turuncu led kullansan daha güzel olmazmıydı? Resimdeki gibi.

em6c.jpg
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ledden ne anlar işi gücü bina tepelerini aydınlatmak, laf aramızda gözler de artık ağırlaşmıtşrı, parkı yaktığını fark etmeyebilir :give_rose:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Hayırlı olsun, bunlar biraraya geldiler mi Mahmut ve Servet; aşağıdaki gibi birşeyler konuşuyorlar hiç anlaşılmıyor.

:blush::fiuw:

Bosch dot clear lens le morimoto kesilme çizgisiyle aynı , aydınlatma ve homojenlik üst seviyede :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tercümesi: farı yaktım mı duvar karşısına geçer bakarım diyor kesilme çizgisine, ciğerli makinası olanın duvarla işi yok o kadar sürede biz; top speede çıkıp virajı alıp geri frenleyip arabadan inip çaya şekeri atmış karıştırıyor oluyoruz mirim :f1:

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

tercümesi: farı yaktım mı duvar karşısına geçer bakarım diyor kesilme çizgisine, ciğerli makinası olanın duvarla işi yok o kadar sürede biz; top speede çıkıp virajı alıp geri frenleyip arabadan inip çaya şekeri atmış karıştırıyor oluyoruz mirim :f1:

Çağlar abi Mahmut'un Vanlı lastikli arabası bi fena sorma, ciğerli araba da yetmiyor bunlara, ledli el fenerini gözlerine tutmak lazım.

Seni seviyorum Ayhan abi :air_kiss:

Bilmukable Mahmut'cum uhuvvet ve muhabbettir gayemiz. İnşallah bayramlaşma faslında görüşürüz. tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

:nazar:

Resimlere baktım, yazılanları okumadım ne yamışsa yine, yok morimoto, yok helle, yok mercek....

En kolayı hayırlı olsun deyip geçmek ne işimiz var biizm teknik konularda. :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ulen bir de çok yoğunum demez mi...   :bambam2:

Ne kadar yoğun olduğunu görmüyor musun? emmi  :p  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayır accord ta değil murano da kullanılıyor nadiren koleos tan da çıkıyor  :good1:

Accord merceği koito D2S tir ve xenon mercektir bi-xenon değildir...

Ben de koitoya ithafen söylemiştim çünkü onun muhabbetini yapmıştık abi ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal

Aha Servet abi yaralanmadan kazasız belasız mercek montajı yapmış :D tatlı falan dağıtalım hemen nazarı çıksın :D 

güle güle kullan abi...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Aha Servet abi yaralanmadan kazasız belasız mercek montajı yapmış :D tatlı falan dağıtalım hemen nazarı çıksın :D

güle güle kullan abi...

Tamponu kestim bu sefer :D
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Mustafa Tüfekçi

@Servet Aydın bizimkinin üstündeki farlar bu diil dimi resimleri uçmuş park ampulü var mı bende farın içinde 😛 muayene için :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Mustafa Tüfekçi yazdı:

@Servet Aydın bizimkinin üstündeki farlar bu diil dimi resimleri uçmuş park ampulü var mı bende farın içinde 😛 muayene için :)

Park ampülü sinyal içinde. Kendi farı abd tipi ve yer yok. Hafta içi gel, b planı hazır 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...