İçeriğe Yönlendir

Sıfır Fiesta Mı 2010 Titanium C-Max Mı?

Misafir

Recommended Posts

Hiç kaçırmıyorsun fırsatları :)

akşam buluştuk kullandım necati abinin c-maxı :) uzay mekiği maşaallah :):nazar:

Yorum bağlantısı

akşam buluştuk kullandım necati abinin c-maxı :) uzay mekiği maşaallah :):nazar:

Bagajı otomatik mi :)

Yorum bağlantısı
Caglayan Celiker

Neden tercih edilmemeli sizce?

Aracın gövdesine baktığımda, yere çok yakın. hantal bir görüntü veriyor. fiestadan tabiki iyidir. ama 3,90 lt yakamaz. park ederken park sensörsüz fiestamla yarışamaz. o hantal bedenle 2000 küsür rakımlara çıkamaz izlenimi veriyor. belkide yanılıyorumdur. burada etken unsur fiyat ve getiri unsuru. fordun bu  modellerine eşdeğer peugottada bir model var oda hakeza hantal bir görüntü veriyor. Sanki bu tarz araçlarla hiç asfalttan inmemeniz gerekiyor gibi. Arkadaşlar denedinmi hiç diyor ; bazı araçlara da hiç binmedim ve kullanmadım ama tecrübe etmeye gerek olmadan kalitesini tartışmaya açmayı yersiz görürüz. hele s max var o fiyat ne öyle ya. ben o paraya güvenilir land rover, donanımlı qasqai filan alırım. yerden yüksekliği bununla aynı olan SX4 alırım tam donanımlı 4*4 ve bu tarz araclardan az yakar.

Yorum bağlantısı

bu konuda bana öneride bulunan herkese teşekkür ederim.başlıkta ki araçlar olmasa da 1 yaş büyüğü 2009 c-max tit-x de karar kıldık.Hayırlısıyla pazartresi satışı yapacağız.Allah herkese gönlündeki arabayı nasip etsin.iyi günler dilerim. :)

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...

C-max seni kasar Eren, Fiesta için 2 yıl sonra küçük geliyo v.s. demeye başlıyacaksın. Hele çocuk olursa zınaracaksın. :) Bende var diye demiyorum çak bir tane 2,5 Focus bak keyfine :)

Hey gidi günler :D Şöyle bi eski konuları kurcalayım dedimdi :D

Yorum bağlantısı

Hey gidi günler :D Şöyle bi eski konuları kurcalayım dedimdi :D

Neredeyse 3 yıl oluyor :D

Benim imzaya bak neler gidip gelmiş  :D

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Bir tanesi 0 araba koltuğuna ilk siz oturacaksınız. Biride 6 senelik araba ne olduğu meçhul. Tanıdıktan bildikten olmadıktan sonra C-Max almazdım.

Yorum bağlantısı

Bir tanesi 0 araba koltuğuna ilk siz oturacaksınız. Biride 6 senelik araba ne olduğu meçhul. Tanıdıktan bildikten olmadıktan sonra C-Max almazdım.

Abi konu 2013 de açıldı ona dikkat etmediniz sanırım :D Ve cmax alındı hala daha keyifle biniyorum. İyi ki fiesta almamışım hatta :)

Yorum bağlantısı

Abi konu 2013 de açıldı ona dikkat etmediniz sanırım :D Ve cmax alındı hala daha keyifle biniyorum. İyi ki fiesta almamışım hatta :)

Ne yapsın adam bir anda yardım etmenin heyecanıyla yazdı. [emoji4] sen hortlattın konuyu...[emoji16]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...