İçeriğe Yönlendir

Motor Düşünenler Kesinlikle Acele Etmeyin...

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Fatih Altınoluk
(düzenlendi)

Bildiğiniz üzere Kayseri de motosiklet işi ile uğraşıyorum gitmiş olduğum toplantılardan gördüğüm kadarı ile 2014 yılı

motosiklet için hareketli bi yıl olacak Mondial in getirmiş olduğu harika modeller var motor kısımları tamamen piaggio ve zhong shang olan makinalar var görüntüleride cabası ve en önemlisi fiyatlar şişirilmemiş 

tarihinde Fatih ALTINOLUK tarafından düzenlendi
  • Beğen 10
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Ben Yamaha bayiisiyim ve onun toplantısı hala olmada Honda deyince ben üzerindeki yapıştırmadan başka hiçbirşeyi (kalitesi görünüşü yol tutuşu) Honda nın adına yakışmayan markayı satmam ve tavsiyede etmem:)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Ben Yamaha bayiisiyim ve onun toplantısı hala olmada Honda deyince ben üzerindeki yapıştırmadan başka hiçbirşeyi (kalitesi görünüşü yol tutuşu) Honda nın adına yakışmayan markayı satmam ve tavsiyede etmem:)

noktalama ve virgül işareti koymadıgınız için ; hiç bir şey anlamadım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

ben Kayseri Yamaha bayiisiyim.Yamahanın bayii toplantısı henüz yapılmadı o yüzden yeni model varmı yokmu bilmiyorum.Honda ya gelince adına yakışmayan kalitede motorlar yaptığı için hiç ilgilenmiyor ve tavsiyede etmiyorum dedim Hami bey.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Murat Dere

ben Kayseri Yamaha bayiisiyim.Yamahanın bayii toplantısı henüz yapılmadı o yüzden yeni model varmı yokmu bilmiyorum.Honda ya gelince adına yakışmayan kalitede motorlar yaptığı için hiç ilgilenmiyor ve tavsiyede etmiyorum dedim Hami bey.

Dilimizin kurallarına gösterdiğin hassasiyet için teşekkürler Fatih kardeşim. :bravo::)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

fatih bey sizi kırmak mahiyetinde yazmadım,yanlış anlamayın.

gerçekten işaretler olmayınca,bir solukta okunuyor yazı vede hiç birşey anlaşılmıyor.

yanlış anladıysanız ben özür dilerim.saygılar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

fatih bey sizi kırmak mahiyetinde yazmadım,yanlış anlamayın.

gerçekten işaretler olmayınca,bir solukta okunuyor yazı vede hiç birşey anlaşılmıyor.

yanlış anladıysanız ben özür dilerim.saygılar.

Nezaketiniz çok hoş;ancak işaretli yerler büyük harf olmalıydı.Ben de bunu yazayım dedim. :p

vede = ve de şeklinde

birşey= bir şey şeklinde

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Şu vites değiştirme işini hızlandırabileceğimi bilsem cross dediğiniz tip motorlardan almak istiyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Mondial extreme süper moto da yapmış hemde beyaz süper birşey çıkmış ortaya kross tarzı ama cadde modeli

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haber güzelde, ne yazıkki beni kesen modeller yok, almak için hiç acele etmiyorum zaten, model bu olunca acele edecek durumumda olamıyor zaten  :D

Ahh ülem ahh....

2007-BMW-R1200GS-4.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

F650 bmw yerini tutarmı acaba? Mondi 16500 tl. cikmiş. bmw 31500 kaatcık :)

BMW_F650GS_07_1024.jpg

360-mondial-touring-sd-650-s-10_81152000

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yıllardır Yamaha mı Honda mı tartışması sürer gider. Mercedes mi BMW mi gibi... İkisi de aynı işte. Birinin birisine pek bir üstünlüğü yok.

Motosikletlere teşvik olmadıkça ve motosikletçilerin kelleleri koltukta değil de omuzların üzerinde kaldığı müddetçe motosiklet cazibeli olur. 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Haklısın, zaten benim enduro tercih sebeblerimden biride bu, enduro motor daha heybetli, korkutucu ve rahat, en azından karşındaki çekiniyor, ayrıca bu motorla 300 yapmayacaksın, enduro 100 civarı hızda acaip zevkli, hayalim Bmw R1200 GS Adventure almak, ölmeden bu motorla dolaşmam lazım, hemde kış-yaz sürekli, sıfır olacak ama :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Haber güzelde, ne yazıkki beni kesen modeller yok, almak için hiç acele etmiyorum zaten, model bu olunca acele edecek durumumda olamıyor zaten  :D

Ahh ülem ahh....

Kendi çekimim abi :) Bir abimizin, bende mıncıklarken bir fotoğrafını çekeyim dedim, sonra silecektim silmedim bak sana kısmetmiş :D :D

usn0w.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kendi çekimim abi :) Bir abimizin, bende mıncıklarken bir fotoğrafını çekeyim dedim, sonra silecektim silmedim bak sana kısmetmiş :D :D

Alete bak yaa  :dribble:   at gibi makina, bunu sıkıştıran olmuyor zaten, alttaki led lambalar falan yanarken ve kutularda takılıyken zaten korkuyor arabadakiler  :D

Çok büyük makina üstelik.

Resim için sağol :)  bu alet 50. yıl TripleBlack edition a benziyor bu arada.

68.000 tl. civarı fiyatı işi bozuyor sadece  :(

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Bunu ilk defa sizden duydum, hangi motorlar bunlar? Ben CBF 1000 ya da Crossrunner/Crosstourer modellerini düşünüyorum da. 

Honda ya gelince adına yakışmayan kalitede motorlar yaptığı için hiç ilgilenmiyor ve tavsiyede etmiyorum dedim Hami bey.

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Bunu ilk defa sizden duydum, hangi motorlar bunlar? Ben CBF 1000 ya da Crossrunner/Crosstourer modellerini düşünüyorum da. 

Mesela 1000 rr da statör ve şarj problemini çözemedik.600 RR da 3-5 kere tekere kalkınca debriyaj inlemeye başlıyor cbf yağ yakıyor cb tir tir titriyor :)

Yorum bağlantısı
Muhammet Ergün

aldık artık bir kere mondial 125 drift

allaha şükür güzel motor

benim gibi ilk motoru olan biri için gayet ideal :good1:  

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

aldık artık bir kere mondial 125 drift

allaha şükür güzel motor

benim gibi ilk motoru olan biri için gayet ideal 

Mondial in en güzel motoru idi ama bu sene yerini z one s alacak gibi :)

Parça bulamaz iseniz öm atın yardımcı olurum

ötv geri mi alıncak? nasıl hızlı bir yıl anlamadım?

Güzel modeller geliyor Çağlar abi

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Yeni başlayacak birisi için maxi scooter sınıfında ne tavsiye edersiniz?

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Yeni başlayacak birisi için maxi scooter sınıfında ne tavsiye edersiniz?

Maxi scooter sınıfı biraz açıkta kalan bir sınıf.250 cc lik bi yamaha xmax düşünebilirsiniz yada sym düşünebilirsiniz.Mondial i maxide düşünmeyin derim bence

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...