İçeriğe Yönlendir

Motor Düşünenler Kesinlikle Acele Etmeyin...

Fatih Altınoluk

Recommended Posts

Sani Gerşon

Plakamızı taktık, kilometremiz 115 oldu, çokmu geziyorum ne. :D

Yeni konu isterük :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Lokman Abi, hayırlı olsun, Allah lastiğine taş değdirmesin, kazasız belasız inşallah. Senin hayat enerjine hayranım, Allah seni her türlü sıkıntıdan korusun abi. :)

Bir ara bizim pederle konuşsan da bana da motor için izin koparsan. Aynı gün mahkemeye gider evlatlıkran red için davamı açarım diyor adam. :D

sağol Aykut, en iyisi sen motordan uzak dur abim. ben babamları aradım, motor aldım dedim, hayırlı olsun hangisinden aldın dediler. :D

bizim oralarda her evde birtane motor kesin vardır. hanımı memlekete ilk götürdüğümde, buraya gökten motor yağmış demişti. :D

Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

Hayirli olsun abi.bizim memlekette bunlar kesmiyor artik milleti birer adette elektrikli motor var:-)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Gündüz Albayrak

Lokman Abi'm Hayırlı olsun,aman abi at o kaskları.Üç senedir motosiklet kullanıyorum,kask,mont,koruma vs. dünya para verdim...ama hepside verdiğim paranın hakkını fazlazıyla çıkardı,düşe kalka sürülüyor bu alet :).

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ferdi Çetin

Ben 100luk mondial scooter aldim 2013 model cok kalitesiz gercekten şuan onu satip honda pcx 125 almayi düşünüyorum tipi cok hos ve Teknoloji olorak cok iyi

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

baştan kısa mesafeli düşünmüştüm ancak Beylikdüzünden, Maslağa kadar gidiyor bu meret, keşke biraz daha güçlüsünü alsaymışım. :D Erkan hayırlısı olsun. bu yol canavarına benziyor. buarada km. 745 oldu galiba. :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Saygın Can Oğuz

Bana göre PCX biraz kasa olarak ufak kalıyor. Başlangıç için SYM Joyride Evo 200i modelini değerlendirdinizmi?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Lokman Ceritlioğlu

SYM 250i alınca senatörle yollarımız ayırdık, bugün kaporamızı aldık, yarın satışı yapılaca. yeni sahibi güle güle kazasız belasız kullansın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Nasip olurda bu işe girersem ilk motorum honda pcx olacak sorasında ise hayalini kurduğum ktm duke 200 olacak.

Honda pcx

Ktm duke 200

motor kullanmaya devam edeceksen Ktm ile basla..

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

motor kullanmaya devam edeceksen Ktm ile basla..

Nasip olurda bu işe girersem ilk motorum honda pcx olacak sorasında ise hayalini kurduğum ktm duke 200 olacak.

Honda pcx

Ktm duke 200

Zevk meselesidir tabi de, KTM'nin cadde motorlarını sevemiyorum bir türlü :i-ih: Bence japon'lar daha iyiler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Zevk meselesidir tabi de, KTM'nin cadde motorlarını sevemiyorum bir türlü :i-ih: Bence japon'lar daha iyiler.

duke 200 ü sevdiğim için değil de iki seçenek arasında vitesli olduğu için onunla başla diyorum Selçuk abi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...