İçeriğe Yönlendir

2006 Model 2.0 Mondeo Tdci Ghia-X Adana Güzeli - 01 Ee 682 -

Cengiz Koşak

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Nedesem bilemedım şuan , olamaz cunku yaşlı bi amcaydı ilk sahıbıydı ama bilmiyorum yanlışlık var ama nerde

Aracın Ruhsatında kaç kw yazıyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Demekki Sizin 190 da hatalı.. 

Gerçi çok önemli değil.. keyif alıyorsanız rakamları boşverin.. Sadece orjinalinin 140 değil 130 olduğunu bilin.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Aracın Ruhsatında kaç kw yazıyor?

95.5 kw yazıyor mehmet bey

biz performanstan memnunuz gayet rakamları bosverelım gitsin :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

95.5 kw yazıyor mehmet bey

biz performanstan memnunuz gayet rakamları bosverelım gitsin :)

95.5*1,36 bg=130 bg o zaman.

Performanstan memnunsanız sorun yok :) Mehmet Özyürek abimin dediği gibi keyfini sür :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Vallaha mehmet bey adana ford servisine de sorduk 2 paket olarak ayrılıyor dedıler sizinki 140bg. lik dediler ve dyno testınde orjinal olarak 140bg cıkıyor

Arac hayirli olsun. Gosterdiginiz servisin hayal dunyasinin genis oldugunu da anlamis olduk. Bir daha Ford alirken oraya gitmeyin. Onlar anladigim kadari ile saticidan yanalar:)

Araciniz herkesin ozendigi 130bg'lik Ghia donanimli mondeo Tdci. Deri koltuk ve sunroof ilavesi ile standarttan ayriliyor. Motor gucu hic degismedi Turkiye'de 2003 yilinda cikan ilk modeli itibaryle. Su an icin ghiax olmasinin bir onemi yok, o donanimi dizelde bulmak cok ama cok zor. Yani o donanimi yok farzedersek, sizin aracinizdaki donanim en ust donanim diyebiliriz.

Gule gule kullanin.

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
Kadir Yılmaz

Maşallah hayalimdeki mondeo bu işte yaa...

Çok güzel olmuş emeğinize sağlık, benim canavarıda bi böyle yapsam başka bişey istemem valla...

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Cengiz Koşak
Mehmet Kaya
Konunuz birleştirildi ve resim boyutları 800*600 boyutundan büyük olduğu için link olarak eklendi.
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Konunuz birleştirildi ve resim boyutları 800*600 boyutundan büyük olduğu için link olarak eklendi.

Patrooon teşekkür ederim nasil olmuş bizim oğlan :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Patrooon teşekkür ederim nasil olmuş bizim oğlan :)

Güle güle kullan. Allah kaza bela vermesin.

Yağ sorununu ne yaptın çözdün mü?

Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

Çözdük çok şükür bi vida sağolsun gevsekmis sıktık halloldu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Çözdük çok şükür bi vida sağolsun gevsekmis sıktık halloldu :)

İyi sevindim. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Erkut Şen

güle güle kullan kardeşim. galiba kurttepe mado kavşağında seninle yanyana geldik geçen hafta :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cengiz Koşak

güle güle kullan kardeşim. galiba kurttepe mado kavşağında seninle yanyana geldik geçen hafta :)

Aracimi agustos ayinda sattim artik benimle degil ne yazikki :((((
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Cengiz Koşak
(düzenlendi)

Konuyu Hortlatalim :) Özledik Hemde Çoook Özledik Yeni Bir Giderli Mondeo Mu yapsak piyasaya yeni mondeolar cikmişken EE efsanesi devam edebilir iyi seyirler :)

0d0600529d73ec8a2c6a7e9202ca80c7.jpg

164ef478546eae7cabfc4963833f0768.jpg

2c422d8c30a984863bd3a62de4317dcb.jpg

tarihinde Cengiz Koşak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Alper DEMİR

Zamanında TR'deki en iyi yürüyen iki mondeodan biriydi maşallah..Ahmet beyde buralardaysa selamlar :)

2260 turbo enjektor custom manifold dvp intercoll metonol le 240 PS lere kadar verdiğini hatırlıyorum..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Cengiz Koşak
On 10.10.2015 at 01:06, Alper DEMİR yazdı:

Zamanında TR'deki en iyi yürüyen iki mondeodan biriydi maşallah..Ahmet beyde buralardaysa selamlar :)

2260 turbo enjektor custom manifold dvp intercoll metonol le 240 PS lere kadar verdiğini hatırlıyorum..

İnsan Özlüüüüyooor :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...