İçeriğe Yönlendir

Mini 0801. Araç Içi Kamera.

Servet Aydın

Recommended Posts

Sani Gerşon

Servet bey,

Dergah girişi konuşlandırılmış olan kuçu, karşılama komiteniz mi :p

Şaka bi yana, kalite iyiymiş. Yurtdışı geliş hızı daha da iyiymiş :shok:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Servet bey,

Dergah girişi konuşlandırılmış olan kuçu, karşılama komiteniz mi :p

Şerrefsize  patatesli börek verdim yemedi, birde ters ters bakıyor o günden beri, taktı bana abicim taktı taktı

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Şerrefsize  pataseli börek verdim yemedi, birde ters ters bakıyor o günden beri, taktı bana abicim taktı taktı

Belki pataseli böreği sevmiyor? Bir de kıymalı dene bakalım ;)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Menü listesi ;

VİDEO RESOLUTION                          : full hdd  720p30  1080p30

PHOTO SIZE                                       : 4MP  3 MP  2 MP  0.9 MP

SHARPNESS                                       : standard   soft  hard 

CONTRAST                                         : standard soft hard

FLICKER                                             : 50 hz 60 hz auto

AE ISO                                                 : auto 400 200 100

WHITE BALANCE                                : auto incandescent  fluorescent  cloudy sunny

AE BIAS                                               : 0 -0.3  -0.7  -1  -1.3  -1.7  -2..........2  1.7  1.3  1  0.7  0.3 

AE METER MODE                               : center spot  average 

TV TYPE                                             : pal   ntsc

AUTO POWER OFF                            : off   5 min.  3 min.  1min. 

TIME SET-UP ( GMT )                          :

DATE, TİME DISPLAY                          : date-time   time  date

LOOP SETTING                                  : 5min.  3min.  1min. off

MOTION DEDECT                               : on  off

STAMP                                                : car  date,time  time  date off

DRIVER NUMBER                                :

POWER OF DISPLAY                          : off  5 min  3 min  1 min 

VIDEO RECORD MODE                      : video  video audio

G-SENSOR PRECISION                      : close  2g  2.5g  3g  3.5g  4g  4.5g  5g

G-SENSOR CALIBRATION                  : no  yes

GPS                                                    : open  close 

LANGUAGE                                         : english  russian

FIRMWARE VERSION                         : 20131026

Halt etmiş o, kıyma bulsam ben yerim :mangal:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

cakmaklık şarjını ipatal etmek için, kabloyu kesip basit bir birleştirme yarine, minyon lehimle uğraşıp üstüne makaron geçirip ısıtıp, sonra bu koskoca parçayı saklamaya uğraşmak iyyimiş :mangal:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

cakmaklık şarjını ipatal etmek için, kabloyu kesip basit bir birleştirme yarine, minyon lehimle uğraşıp üstüne makaron geçirip ısıtıp, sonra bu koskoca parçayı saklamaya uğraşmak iyyimiş :mangal:

Çağlar abi o kolay olan(herkes yapar). Servet abi ille ustalığını konuşturacak. Orjinali bozmak istemedi kesin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Basit yaşamak iyidir.. Bu sebeple sürekli seni örnek almaya çalışıyorum.. :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamera 12 volt değil 5 voltla çalışıyor :) Honda servisinde zeki bir arkadaş öyle yaparak 0801 yaktı 1 hafta önce aman dikkat diyim :)
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı

Şerrefsize  pataseli börek verdim yemedi, birde ters ters bakıyor o günden beri, taktı bana abicim taktı taktı

Sayın King "de" bağlacı ayrı yazılacaktı.Tıpkı aşağıda iletisi bulunan Aksaçlı'nın yazdığı gibi.  Lütfen daha dikkatli olalım.  :p  :p  :p

(Ateşle mi oynuyorum ne?)  :unsure2:  :unsure2:  :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Halk dilinde, rahatsızuspekmezyiyemezus sendromu yaşadığımdan olabilir mi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi hayırlı olsun ...hertürlü sıfır, ikinci el araç içi kamera satın alınır.pro ya geçene kadar idare edecek kamera isteruk...GPS i falan olmasun ucuz yollu olsun isteruk...tavsiyede isteruk.Pekmez istemezuk :):):)

Yorum bağlantısı

Pekmez iyidir. :fiuw:  :fiuw: Kazanın üst tarafndan (dibine daldırmadan) alınacak, biraz fazla kaynamış (vistozitesi yüksek) olacak, berrak kırmızı (akide şeker renginde) olacak. Pekmez iyidir.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Pekmez iyidir. :fiuw:  :fiuw: Kazanın üst tarafndan (dibine daldırmadan) alınacak, biraz fazla kaynamış (vistozitesi yüksek) olacak, berrak kırmızı (akide şeker renginde) olacak. Pekmez iyidir.

(Dur şu Mükremin abime bi bulaşayım) "Vistozite" ne abi? "Viskozite" mi? Nece bu? Viskiyle ilgisi var mı? Johnny var mı, Jack uğrar mı oralara? Benim tanıdık da bunlar... :crazy:

Yorum bağlantısı

(Dur şu Mükremin abime bi bulaşayım) "Vistozite" ne abi? "Viskozite" mi? Nece bu? Viskiyle ilgisi var mı? Johnny var mı, Jack uğrar mı oralara? Benim tanıdık da bunlar... :crazy:

vistozite=atmazlıt, atıştanlığa tarşı direnç örtmenim :D

Yorum bağlantısı
Murat Dere

vistozite=atmazlıt, atıştanlığa tarşı direnç örtmenim :D

Taat üt ama onbete tetabül ettitiğinden onbet de diyebilirit yani? :crazy:

Yorum bağlantısı

Taat üt ama onbete tetabül ettitiğinden onbet de diyebilirit yani? :crazy:

Anladım, ben 'd'leri söyleyemiyorum diye benimle maytap deçiyorsun, peki o zaman sen söyle; dözüme çöp kaçtı, delinle damat bize deldi, dediğimde anlıyorsun da; babaannem .......lüğünü kaybetmiş döremiyor deyince niye kızıyorsun? ;)  :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Anladım, ben 'd'leri söyleyemiyorum diye benimle maytap deçiyorsun, peki o zaman sen söyle; dözüme çöp kaçtı, delinle damat bize deldi, dediğimde anlıyorsun da; babaannem .......lüğünü kaybetmiş döremiyor deyince niye kızıyorsun? ;)  :crazy:

Sen de şunu söyle o zaman: Hah, şimdi gözüme girdin. :seytan:

Yorum bağlantısı

Sen de şunu söyle o zaman: Hah, şimdi gözüme girdin. :seytan:

:sandalye: Karşılıklı atışmalar. Bakalım kazanan kim olacak? Çok yakında bu forumda. Merakla izleyin.. :D  :D

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

hele bir arabayı alalım da kamerayı kime nasıl aldırtacağımız anlaşıldı. canım sağolsun halledersin demi Servet abi.?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...