İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Shadow-Tec Gt680W

Olgu Erhan

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Amanın Türkiye ye giren belkide ilk 680w ve kutu açma videosu geldiiii :)

http://youtu.be/6SUzAqdh-O8

.

Ya en sonunda aldıracaksınız bana bu kamerayı  :unsure2:  En sonunda dashcamtalk gibi bir siteye doğru gidecek olay  :bravo:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kamera 16 günde geldi foxoffer uçakla yolluyor sanırım. Nasıl da parlıyor hehehe birde gece çekimleri gelsin bakalım :p murat çıkarttı beni yoldan o tavsiye etti cihazı ortalık yıkıldı :)

Gönderilen Resim

Araca takmaya kıyamaz insan :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Kamera 16 günde geldi foxoffer uçakla yolluyor sanırım. Nasıl da parlıyor hehehe birde gece çekimleri gelsin bakalım :p murat çıkarttı beni yoldan o tavsiye etti cihazı ortalık yıkıldı :)

Ben bi şey yapmadım olm, senin içinde olanı çıkardım sadece. :seytan: Eeheheee... :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Hayırlı olsun Olgu.

Ben almadım abi alana hayırlısı olsun :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gerçekten kayıt çok netmiş. Fakat ön camda bırakılabilecek bir cihaz değil sanırım, yüksek oranda (ç)albenisi var :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
Gerçekten kayıt çok netmiş. Fakat ön camda bırakılabilecek bir cihaz değil sanırım, yüksek oranda (ç)albenisi var :)
Kredi kartından ufak işte gizlemesini bilmek lazım. Aynanın arkasına yapıştırıp kamufle etme şansı var. Ama bana sorarsanız ben bu cihazı değil araçta camda bırakmak evde yatarken yastık altına sakladım. Gece hırsız eve girer de çalar diye :)
Sök tak videosuda koyalım :)http://www.youtube.com/watch?v=-Vcz2djRSdY.

Kamera o kadar ufak ki arkadaşın eli dev gibi kaldı :) Güliver istanbul da aracına kamera takıyor DEV elleriyle :)

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Ben ve iki arkdaşım bundan sipariş vereceğiz. Yanlız sormak istediğim bir şey var:

Bende navigasyon için bir gps alıcı zaten var onu iki cihaz birden kullanamaz mı? Nasıl?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Ben ve iki arkdaşım bundan sipariş vereceğiz. Yanlız sormak istediğim bir şey var:

Bende navigasyon için bir gps alıcı zaten var onu iki cihaz birden kullanamaz mı? Nasıl?

Uymaz çok farklıdır çalışma mantıkları.
Yorum bağlantısı
Rıdvan Ergün

Kamera 16 günde geldi foxoffer uçakla yolluyor sanırım. Nasıl da parlıyor hehehe birde gece çekimleri gelsin bakalım :p murat çıkarttı beni yoldan o tavsiye etti cihazı ortalık yıkıldı :)yjy5etuh.jpg

bu gps alıcıyı da cama mı yatıştırmak gerekiyor?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

bu gps alıcıyı da cama mı yatıştırmak gerekiyor?

Onu bizim arkadaş torpidonun da altına yapıştırmış. Gayet iyi sinyale kitleniyor dedi sıkıntı yok. Cama takmaya gerek yok yani.
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Evet, cama görünmeyen bir yere yapıştırabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Bit-Veri hızları inanılmaz. Bir çok Kamera ile karşılaştırdım. Iphone 5 22 bin ile ezdi ama normal :)

qb68.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Olgu bey,

Güncel rakamlarını buraya yazınız dilerseniz.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Cihaz geldi. 720 p 60 fps ayarlı halde çalışıyor. Gün içindeki ve gece çekimlerini analiz edeceğim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Cihaz geldi. 720 p 60 fps ayarlı halde çalışıyor. Gün içindeki ve gece çekimlerini analiz edeceğim.

Hangi cihaz ? ;)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...