İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Shadow-Tec Gt680W

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Gt 680W :)

Süper artık çekimleri paylaşırsınız dropbox ve youtube :) nasıl iyi çekiyormu ?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Olgu, ev taşıma, taşınılan evin eksikleri, ustaların işleri, şirkette benim işlerim vs vs vs... Kamera çalışıyor ama ne kayıt ediyor hiç bakmadım :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kartın büyük.. 

1080 çek.. 60 fps'nin pek bi önemi yok.. Çözünürlük daha önemli.. 

O kart seni rizeye götürür.. 

Bu arada gps anten girişi var cihazda ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Başlıkta bahsi geçen kamera, plaka okunabilecek bir ayarda 16 gb karta ne kadar süre kayıt eder?

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

ürünü zar zor sipariş verdim, lakin bir sorunla karşılarştım :) kartta para olmasına rağmen 3 denememde de sadece her deneme için 1 dolar çekildi, ne provizyonda, ne de anlık hareketlerde ürün bedelini göremiyorum, bu bizim 3 doları kimden nasıl alacağız :)  ayrıca paypal'ın ilk üyelik aşamasında aldığı ve sonra kendi sitesindeki hesaba bakiye olarak yüklediği 3 tl'nin akıbeti nedir ? karta geri iade edilebiliyormu ?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

ürünü zar zor sipariş verdim, lakin bir sorunla karşılarştım :) kartta para olmasına rağmen 3 denememde de sadece her deneme için 1 dolar çekildi, ne provizyonda, ne de anlık hareketlerde ürün bedelini göremiyorum, bu bizim 3 doları kimden nasıl alacağız :)  ayrıca paypal'ın ilk üyelik aşamasında aldığı ve sonra kendi sitesindeki hesaba bakiye olarak yüklediği 3 tl'nin akıbeti nedir ? karta geri iade edilebiliyormu ?

Bu konuyu açtım yeni öğrendim : PayPAL kur Farkı olayı 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Taze taze görüntüler :) Mini 0801 ile arasında birazcık fark var.

Birazcık fark mı  :shok:

Şu çekimin Dropbox Linkini verin siz asıl. Güzelim çekimleri Youtube Perişan etmiş  :i-ih:

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bencede mükkemel. ön camda rezistans yok artı avantaj. :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Taze taze görüntüler :) Mini 0801 ile arasında birazcık fark var.

Abi görünürde testi geçmiş :D Haberleşelim pazartesi abi ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Servet abi 5 dakikada kaç tane trafik kuralını ihlal ettin, sayamadım abi :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Safak Acar

:D :D

Pist mi sandın  abi :D 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)
Süper :) Gece çekimleride gelsin millet kamera görsün :) Gece çekimlerinin hakimi olan 200$ lık Panaroma II kamerasının bile tozunu attırdı bu cihaz. İdda ediyorum bu cihazın çekimlerinin, netliğinin, gece performansının üstüne kamera yok şu an. 400$ lık en pahallı kameranın bile çekimleri bu cihazla karşılaştırılamaz. 15.000 bir veri video değeri var. 89 $ a harikalar yaratıyor. Tek eksi yönü Av çıkışı yok ( Araçta multimedya ekrana sahip kişiler için kötü haber ) Ama hdmi çıkışı mevcut.

Şu an Iphone 5 bit veri değerine(22 bin) en çok bu kamera yaklaştı.

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kamerada bir sorun var, aslında gayet nizami kullanıyordum, yanlış şey etmiş :fiuw:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

GT680W nin tartışılmaz kalitesi Saate 120 Km hız yaparken, karşı şeritten en az 90 Km hız ile gelen aracın plakası okunabiliyor.

bn1c.jpg

zgii.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

GT680W nin tartışılmaz kalitesi Saate 120 Km hız yaparken, karşı şeritten en az 90 Km hız ile gelen aracın plakası okunabiliyor.

143 KM Hız ve Plaka okunuyor yuh ya.. 34 TR 437  :bravo:

Servet Aydın Uçmuş yollarda Ferrari var sanki altında adamın :)

Öhhööm! :crazy:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

01/18/2014 Processing   01/18/2014 Processing Transaction ID: 0HM14696FN044021B

Payment Type: PayPal Express Checkout (instant)

Timestamp: 2014-01-18T19:44:38Z

Payment Status: Completed

Amount: 106.89 USD 01/20/2014 Processing Thanks for your order. We see your delivery address is not same as billing address. Could you confirm which address should be used for shipping?

Please reply your detail shipping address.

fatura ve kargo adresinin birbirinden farklı olduğunu, bunu düzeltmem gerektiğini söylüyor gibi anladım, acaba bu sorunu nasıl giderebilirim, adres güncellemesini yaptım ama bu processing halen aynı duruyor.

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

01/18/2014 Processing 01/18/2014 Processing Transaction ID: 0HM14696FN044021B

Payment Type: PayPal Express Checkout (instant)

Timestamp: 2014-01-18T19:44:38Z

Payment Status: Completed

Amount: 106.89 USD 01/20/2014 Processing Thanks for your order. We see your delivery address is not same as billing address. Could you confirm which address should be used for shipping?

Please reply your detail shipping address.

fatura ve kargo adresinin birbirinden farklı olduğunu, bunu düzeltmem gerektiğini söylüyor gibi anladım, acaba bu sorunu nasıl giderebilirim, adres güncellemesini yaptım ama bu processing halen aynı duruyor.

Ürünün sevk edileceği adres ile fatura adresi farklı, hangi adrese göndereceğim? Diyor arkadaş :) detaylı adres bilgisi verin demiş
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Ürünün sevk edileceği adres ile fatura adresi farklı, hangi adrese göndereceğim? Diyor arkadaş :) detaylı adres bilgisi verin demiş

abi adres bilgisini kime vereceğim :D adreslerimi güncelledim aslında

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

Günaydın

abi adres bilgisini kime vereceğim :D adreslerimi güncelledim aslında
Abi delivery address i konfirme et diyor, yani işlemlerin tam bitmemiş. İşlemleri yaptığın yere girip sevkiyat adresi budur diye konfirmasyon vermen lazım. Satıcı arkadaş senden sevkiyat adresini tekrar istemiş. Satıcıya sevkiyat adresini tekrar mesaj at istersen. Örnek metin vereyim istersen :" To whom may concernMy shipment address like below ;Buraya kendi adresini yazıyorsun. Thanks " tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...