İçeriğe Yönlendir

Araç İçi Kamera Shadow-Tec Gt680W

Olgu Erhan

Recommended Posts

Murat Dere
(düzenlendi)

abi adres bilgisini kime vereceğim :D adreslerimi güncelledim aslında

Abi delivery address i konfirme et diyor, yani işlemlerin tam bitmemiş. İşlemleri yaptığın yere girip sevkiyat adresi budur diye konfirmasyon vermen lazım

Yani Mustafa'cım, Cihat diyor ki; "alıcı adresini onayla diyor, işlemlerin tam bitmemiş. İşlemleri yaptığın yere girip sevkiyat adresi budur diye onay vermen lazım." ;)

Türkçe'ni yiyim Cihat Küçükay. :punish::crazy:

tarihinde Murat Dere tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Yani Mustafa'cım, Cihat diyor ki; "alıcı adresini onayla diyor, işlemlerin tam bitmemiş. İşlemleri yaptığın yere girip sevkiyat adresi budur diye onay vermen lazım." ;)

Hocam cepten bu kadar oluyor, hem çocuklar, hem mesaj bu kadar :wub:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

Hocam cepten bu kadar oluyor, hem çocuklar, hem mesaj bu kadar :wub:

abi kayıtlı bütün adreslerimin olduğu bölüme girdim ve adreslerimin hepsini düzelttim, hata da türkçe karakterlerden dolayı oluştu zaten, hepsini onların anlayabileceği şekilde düzelttim lakin  ürünün detay bilgilerinde halen aynı yazı yazıyor, yani sizlerin dediği gibi onay verilecek yeri bulamıyorum, kafam basmıyor bi yardım edin hele :)

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
(düzenlendi)

Abi sana yazdığım mesajı satıcıya göndermen lazım. Menüsünü bilmiyorum ama sent message to dealer gibi bir yer olması lazım

Hah olgu bey yetişmiş imdadına :D

tarihinde Cihat Küçükay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

abi skype üzerinden ulaştım site yetkilisine,  gps modülü stokta  yok filan dedi,  bilmiyorum nasıl olacak.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

no enough gps module in stock, we got some yesterday but all shipped, will get enough tomorrow demiş .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

no enough gps module in stock, we *küfür* some yesterday but all shipped, will get enough tomorrow demiş .

:D küfür ne abi :D:blink::lol:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

:D küfür ne abi :D:blink::lol:

abi valla bilmiyorum  :D ben yazdım, forum küfür diye lanse etmiş, inan küfürleşmedik çinliyle :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

abi valla bilmiyorum  :D ben yazdım, forum küfür diye lanse etmiş, inan küfürleşmedik çinliyle :)

Şu profil resmine küfür edecek adam. :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Az önce bir bana birde arkadaşa toplam iki tane  sipariş verdim merakla bekliyorum :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Şu profil resmine küfür edecek adam. :p

:) ya yok mert :) anlaşamıyoruz adamla, bugün yine atıştık, tomorrow today tuesday sayıyor, dedim oğlum bak, ya malı gönder, ya da 106,86 dolarımı,  abi malı arap faik'ten alıyoruz henüz gelmedi tedarik filan yazdı, kapattım skype'ı yüzüne.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Web sitelerinde gps alıcısı tedariği konusunda bu aralar sıkıntı olacağı yazıyordu :)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Dün sipariş verdim, bugün skype'dan adres ile ilgili bir güncelleme yapmak için konuşurken bugün çıkıyor dedi kargonuz.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

İlk iletideki link Logosuz olan hali :) Ben ondan almış oldum.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Çekimle ilgili problem yaşadım. İlk taktığım sd kart üzerinde tarihe göre klasörler var ve kart doldukça yeni klasörler hazırlayıp oraya kayıt yapıyor cihaz. İkinci sd kartı taktım ve 20 gb kadar kayıt yapmış. 8 gb boşluk hala duruyor ve tarihsel klasör dizimi ile kayıt yapmamış.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çekimle ilgili problem yaşadım. İlk taktığım sd kart üzerinde tarihe göre klasörler var ve kart doldukça yeni klasörler hazırlayıp oraya kayıt yapıyor cihaz. İkinci sd kartı taktım ve 20 gb kadar kayıt yapmış. 8 gb boşluk hala duruyor ve tarihsel klasör dizimi ile kayıt yapmamış.

Kart uyumsuz olabilir ?
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İki kartta aynı seri. Anlamadım niye öyle oldu.

İki kartıda cihaz içinden kendi formatladımı ?
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...