İçeriğe Yönlendir

Vw Scirocco Acil.... Anahtarlar Içeride Kaldı

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Sani Gerşon

Bazen o kadar güzel saklıyorlar ki, kendileri bile unutuyorlar :D

Başarılıymış valla. biz bmw de aynı şeyi yapmıştık.stop kırarak bagajı açmıştık.ama tam detaylı hatırlamıyorum.camı kırmamız bir işe yaramıyordu,bagajdaydı ve arka koltuklar da kilitliydi.

Mercedes ve Bmw bu sistemi uyguluyorlar.uzaktan kilit açma,uzaktan belli bir mesafeye kadar araç çalıştırma gibi uygulama sağlıyorlar

Bunlar hep efsane :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Yok artık. Camı mı kırın dediler :( . Universal bir sistemleri olması lazım illaki. Başlarından savmışlardır. Jaguar alsaydın, anahtarı bagaja koyup kapattığında araç bunu algılayıp bagaj kapağını kendiliğinden geri açardı.  Bardakta mısır gibi arabalar alıyonuz. ( :fiuw:  son kısım şaka :) )   Geçmiş olsun VW yi arayın kardeşim. Çözüm camı kırmak olmamalı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Arkadaşlar hallettik servis yardımcı olmadı bizde uğraşmadık birkaç çilingir buldum.Usta şaşmazdan geldi açtı.Başladığı andan itibaren aracın açılması 50 saniye sürdü.Hiç bir zorlama yapmadı anahtar deliğinden bir kaç hareketle kapıyı açtı biraz ürktük açıkcası çok kolay açtı :) Bu arada fiyat 80 lira isteyene numarayı verebilirim bakarsınız lazım olur :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Arkadaşlar hallettik servis yardımcı olmadı bizde uğraşmadık birkaç çilingir buldum.Usta şaşmazdan geldi açtı.Başladığı andan itibaren aracın açılması 50 saniye sürdü.Hiç bir zorlama yapmadı anahtar deliğinden bir kaç hareketle kapıyı açtı biraz ürktük açıkcası çok kolay açtı :) Bu arada fiyat 80 lira isteyene numarayı verebilirim bakarsınız lazım olur :)

50 saniye, uzun sürmüş baya.haydi gözünüz aydın

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Geçmiş olsun.Çilingir sorgusuz sualsiz açtı di mi kapıyı? Normalde ruhsat sahibinin kim olduğunu sorgulaması gerekir, şüphelendiği durumda polise haber vermesi gerekirdi. 

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Çilingir zarar verir açamaz ..  usta açmış işte :) . Gözünüz aydın. :flowers:  

Neden çilingir diyen,çilingir zarar verir diyen, vs.. arkadaşların yorumlarını bekliyoruz :D 

Herşey servis değil yahu.. ;)  Toplumca alışmışız serviste servis..   :i-ih:

Geçmiş olsun.Çilingir sorgusuz sualsiz açtı di mi kapıyı? Normalde ruhsat sahibinin kim olduğunu sorgulaması gerekir, şüphelendiği durumda polise haber vermesi gerekirdi. 

Tahir abi onlar cok istisna..

Öyle adam o işi yapacağına hırsız lık yapar daha fazla para kazanır..

Çilingir hakkıyla o işi yapıyorsa ruhsatı görmeden elini bile kıpırdatmaz..

Olduki ruhsat torpido da çağırırsın polisi, polis eşliğinde açtırıp torpido daki ruhsatı gösterirsin.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

helal olsun kerem sana :good1:  :bravo:

Çilingir zarar verir açamaz ..  usta açmış işte :) . Gözünüz aydın. :flowers:  

Neden çilingir diyen,çilingir zarar verir diyen, vs.. arkadaşların yorumlarını bekliyoruz :D

Herşey servis değil yahu.. ;)  Toplumca alışmışız serviste servis..   :i-ih:

Tecrübe ile sabit işler tabiiki. Herkes yorum yapabilir, ki zaten konuların açılma amacı budur. Dediğim gibi çok yakın arkadaşım çilingir ve işinde oldukça iyi.. Gözümün önünde olmasa da kartlı sistem, anahtar deliksiz Megane yi hiçbir zorlama yada zarar vermeden açma kabiliyetine ve donanımına sahip. Bir ara arayıp soracağım. Yüzeysel anlatırsa tabii yazarım buraya..

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Çilingir zarar verir açamaz ..  usta açmış işte  . Gözünüz aydın.   

Neden çilingir diyen,çilingir zarar verir diyen, vs.. arkadaşların yorumlarını bekliyoruz

Herşey servis değil yahu..  Toplumca alışmışız serviste servis..  

Olduki ruhsat torpido da çağırırsın polisi, polis eşliğinde açtırıp torpido daki ruhsatı gösterirsin.

Bize denk geldi de :D :D Arkadaş evde ki kasasını açtıracaktı , çilingir tutturdu açmam polis çağıracağım diye. Neyse kimlik fotokopisini aldı tutanak tuttu öyle açtı :D Kasadan çıkanlar ise ıvır zıvır :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Herhangi bir soru sormadı.Araç evin otoparkındaydı evden falan çıkınca biz heralde aklına kötü bir niyet gelmedi...

Fikir sunan herkese çok teşekkür ediyorum :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Bize denk geldi de :D :D Arkadaş evde ki kasasını açtıracaktı , çilingir tutturdu açmam polis çağıracağım diye. Neyse kimlik fotokopisini aldı tutanak tuttu öyle açtı :D Kasadan çıkanlar ise ıvır zıvır :D 

Aynen abi . Cok eskiden amcamın aracına, anahtar yaptıracaktık adam A-dan Z-ye bütün evrakları istedi arabayı gördü sahibini gördü öyle yaptı :D 

Herhangi bir soru sormadı.Araç evin otoparkındaydı evden falan çıkınca biz heralde aklına kötü bir niyet gelmedi...

Fikir sunan herkese çok teşekkür ediyorum :)

Ne olursa olsun sorması gerekirdi  , ancak dediğin gibi insiyatif kullanmış olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Çilingir arkadaşı aradım sordum.. Aynen görüşmemizden alıntıdır.. "Araçtan araca değişir açma yöntemi abicim ama açılmayacak araç yok benim kitabımda, işinde yetkin bir çilingire giderse, 30 sn içinde VW "maymuncuğu"  ile çok kolay, zarar vermeden açar kapıları. Birçok serviste bu yoktur maymuncuk olmayan servis açamaz" dedi.. Diğerleri de meslek sırrıymış ama araçlara zarar verilmiyormuş kapıları açarken..

Yorum bağlantısı

herkesin yorumuna saygımız var,benimde hiç aklıma gelmezdi çilingirin zarar vermeden açabiliceği,işte forumun gücü de bu,bir şeyi daha öğrenmiş olduk  :flowers:  :flowers:  :flowers:

Yorum bağlantısı
Safak Acar

Çilingir arkadaşı aradım sordum.. Aynen görüşmemizden alıntıdır.. "Araçtan araca değişir açma yöntemi abicim ama açılmayacak araç yok benim kitabımda, işinde yetkin bir çilingire giderse, 30 sn içinde VW "maymuncuğu"  ile çok kolay, zarar vermeden açar kapıları. Birçok serviste bu yoktur maymuncuk olmayan servis açamaz" dedi.. Diğerleri de meslek sırrıymış ama araçlara zarar verilmiyormuş kapıları açarken..

Bunu diyen adamdan korkucan işte :D 

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Arkadaşlar anahtarcı komşuma sordum aleti var özel 2 dakika sürmez açarım dedim öle tel mel ile olmuyormuş yeni model arabalarınki. 70 Tl de borcu olur dedi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Dün hangi konuda aksi bir şey yazdım ben?

Allah aşkına kısmı mı aksilik?

Allah aşkına bunun neresi aksilik? :)

Bak, smiley koyunca neler değişebiliyor, gördün mü :)

Smiley koy ki, yazıdaki vurguyu anlayabilelim ;)

Yorum bağlantısı

Bunu diyen adamdan korkucan işte :D

Adam usta ve yeminli çilingir. Çorlu da olan hırsızlık olaylarında da senin bahsettiğin gibi polisin çağırdığı yegane adamlardan. Şimdiye kadar çok yakın dostu olmama rağmen bana dahi hiçbir işin detayını anlatmadı..

Yorum bağlantısı

Adam usta ve yeminli çilingir. Çorlu da olan hırsızlık olaylarında da senin bahsettiğin gibi polisin çağırdığı yegane adamlardan. Şimdiye kadar çok yakın dostu olmama rağmen bana dahi hiçbir işin detayını anlatmadı..

yeminli çilingir mi. :D  :D

Yorum bağlantısı

yeminli çilingir mi. :D  :D

Bu işi alenen yapan, dükkanı olan biriyse mutlaka belgesi kaydı vs olur. Bunlara da yeminli çilingir deniyor  :biggrin: Hipokrat gibi  :D Yoksa önüne gelen işi öğrenir ve sonra gelsin paralar, altınlar, elmaslar :p

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Biz smiley koymayı da iyi biliriz.

Niye aksi yazayım yahu, aksilik yapacak olsam niye arabası kitli kalmış adama yapayım, gider yönetime yaparım. :D

Sen gelsene az bakiim şuraya. Yaklaş yaklaş :crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

bu konuya en iyi yorumu hiç kuşkusuz başına gelen yapabilir.

çilingir çagar,iki dakikada açar.

focus 1in üstündede manadal yok,adam koç gibi açtı.

servis servis diyenlerede ,servis en güzel cevabı vermiş. :p  :tease3:  :hahahoho:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

İngilterede kaldığım sırada Tv'de ilginç olayaları gösteren bir yapım vardı. Konusuna denk geldiğim bir bölümde araç hırsızlığı üzerine idi. Kafasına maske giymiş biri aynen şöyle demişti. "30 saniye içinde açamayacağım araç henüz üretilmedi"

Ve test için çok meşhur araçlardan bir kaçında kapalı ortülü bir mekanda deneme yapıldı 10 ila 30 saniye içinde hepsini açtı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...