İçeriğe Yönlendir

Auris Mi,clio Mu,focus 2,5 Mu?

Onur Yeşil

Recommended Posts

Yiğitcan Coşar

medcezir dizisine htc sponsor oldu herkeste htc one var :) her diziyi izkediğimde aklımın bir köşesinde Ali Cihangiroğlu abi oluyor. Diziye birde fiat sponsor oldu. Zengin aile çocuklarında fiat 500l ve alfa mito var. Babalarında ise fiat freemot var. Diziyi gülmekten izleyemez oldum :)

Fiat'ın sponsorluğu bitti heralde son birkaç bölümde Porsche, Jeep, Land Rover falan vardı :) Öncesinde benimde dikkatimi çekmişti ayıp ettiler diziye :p trilyonluk adamlar fiat kullanıyor falan :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

He, bot um ben, Android kontrollü Ford yazılımıyım :D

Heh sistem özeleştiri yaptı :D

Yemin ediyorum gördüğüm en iyi yazilimsin Ali Androidoğlu kardeş, arada bir mavi ekran olup restartlıyorsun ama olur o kadar kul yapisı sonuçta...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

aslen çürük elmayı, fiatı ve bilimum tırtları bitirmek amacımız :p

Heh benimle artık alıp veremedoğin yok artik demi Sn. Android, fiat opel toyoto yok bende :p

Onur'un kafa çorba oldu yeminle. Soru sordu pişman oldu :biggrin:

Fiesta alsin en 68 bg + abs'lisinden konu tatliya baglansin Servet Abi ;)

Androidoğlu yazilimi da mutlu olur

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Hastalanmasan ( geçmiş olsun bu arada :flowers:  ) senide buralarda göreceğimiz yoktu hani. Yataktan çıkamadığından pc kucağında dimi :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hastalanmasan ( geçmiş olsun bu arada :flowers: ) senide buralarda göreceğimiz yoktu hani. Yataktan çıkamadığından pc kucağında dimi :biggrin:

Saol Servet abi, duzeldim baya hamdolsun. Grip bir geldi gitmek bilmedi...

Hep buralardayim da yazamiyorum ki konulara bir Fordum bile yok :) anca android ve anonim konulara.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Mercedes 2005 den sonra kaliteyi çok düşürdü :)

Aynen, renö oldular ;) bitti mercedes gozumde (2005 sonrasi tabiyki)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Saol Servet abi, duzeldim baya hamdolsun. Grip bir geldi gitmek bilmedi...

Hep buralardayim da yazamiyorum ki konulara bir Fordum bile yok :) anca android ve anonim konulara.

Geçmiş olsun, açtın pencereyi, saldın kolu dışarı, bastın gaza tek kapı makinayla, üşütürsün tabii, getir şu aletide birazda biz üşütelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Geçmiş olsun, açtın pencereyi, saldın kolu dışarı, bastın gaza tek kapı makinayla, üşütürsün tabii, getir şu aletide birazda biz üşütelim :)

Aynen oyle oldu yemin ediyorum scanner gibisin 280 km den çözmussun olayi. Yan yan cam acik kaptik şifayi .

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Heh sistem özeleştiri yaptı :D

Yemin ediyorum gördüğüm en iyi yazilimsin Ali Androidoğlu kardeş, arada bir mavi ekran olup restartlıyorsun ama olur o kadar kul yapisı sonuçta...

Androda ve Ford destekli yazılımda restart olmaz, banamısın demez, ios olsa neyse, win olsam mavi ekran ve bilinmeyen bir hatayla karşılaşıldı vs. olurduda bende asla  :D

Aynen oyle oldu yemin ediyorum scanner gibisin 280 km den çözmussun olayi. Yan yan cam acik kaptik şifayi .

Eee merso bu, adamı hasta eder  :D

İyiki yeni merso almamışsın, yoksa grip+bel fıtığıda olurdun, bak şekil a da olacağın durum, kol çıkarırdın ama pencereden değil  :D  :D reno kılıklı mersoda olacağı bu zaten  :p

img_5577.jpg?w=529&h=360

img_5537.jpg?w=529&h=348

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Fiat'ın sponsorluğu bitti heralde son birkaç bölümde Porsche, Jeep, Land Rover falan vardı :) Öncesinde benimde dikkatimi çekmişti ayıp ettiler diziye :p trilyonluk adamlar fiat kullanıyor falan :D

Hah hatayı düzeltmişler o zaman, eee hTC yede porş gibileri yakışırdı zaten :)

Yorum bağlantısı
Yiğitcan Coşar

Ben diziyi izlerken gözüm sadece Mine Tugayı görüyor :)

Bitanesi yaa :) Bende çok seviyorum :D

Yorum bağlantısı

Bana degil ama FCTR yönetimi Ali Androidoğlu'na maaş bağlamalı. Adam durmaksizin, yorulmadan inatla yaziyor :) Modlarin adminlerin bu kadar yorumu yok be...

Adam efsane, kendisiyle gorusen tanisan bir dünyali yok, adam in mi cin mi belli degil. Tahminen sanal bir karakter ama olsun yine de fiesta htc ve android denince akla gelen ilk imaj. Yemin ediyorum her mavi fiesta da gozum onu ariyor, htc gorunce aha Androidoglu diyorum :D

He, bot um ben, Android kontrollü Ford yazılımıyım  :D  Audi ve Bmw de arka planda sponsorluk yapıyor, işin görünen kısmında da hTC var zaten, aslen çürük elmayı, fiatı ve bilimum tırtları bitirmek amacımız  :p

Ali (Elöver) abi dün İzmir, Menemen, Emiralem şantiyesindeydim. Geri dönerken arazide ölçüm yaptıkları cihazı verdiler sizin şantiyede dursun dediler. Ama kimseye vermeyin Ali Cihangiroğlu kullanıyor bunu dediler :sandalye:

Ali (Cihangiroğlu) abi ölçüm cihazın elimde :D :d 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali (Elöver) abi dün İzmir, Menemen, Emiralem şantiyesindeydim. Geri dönerken arazide ölçüm yaptıkları cihazı verdiler sizin şantiyede dursun dediler. Ama kimseye vermeyin Ali Cihangiroğlu kullanıyor bunu dediler

Ali (Cihangiroğlu) abi ölçüm cihazın elimde :D :D

:sandalye:

Aman dikkat et, kalibrasyonu bozulmasın, hem artık gps çıktı mertlik bozuldu kardeşim, artık kimse klasik çalışmıyor, gps var, bas düğmeye olay bitsin, git evde yat, sanırım anlatabildim, kolay varken kim uğraşır o aletle, o yüzden kimse kullanmaz, sen yinede bir kenara koy, kurcalanmasın, sonra getirtmeyin beni oraya  :kihkih:

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali (Elöver) abi dün İzmir, Menemen, Emiralem şantiyesindeydim. Geri dönerken arazide ölçüm yaptıkları cihazı verdiler sizin şantiyede dursun dediler. Ama kimseye vermeyin Ali Cihangiroğlu kullanıyor bunu dediler :sandalye:

Ali (Cihangiroğlu) abi ölçüm cihazın elimde :D :d

Onlarda gormemistir, şehir efsanesi Ali Androidoğlu. Sen o makinayi bana kargola, bende dursun isterse Android yazilim gelsin benden alsin o zaman gorelim in mi cin mi ? Baska turlu olmayacak, hayalet avcilari gibi biz kovaliyoruz adam kaciyor. Firmadan soran olursa calindi de ;)

gps var, bas düğmeye olay bitsin, git evde yat, sanırım anlatabildim, kolay varken kim uğraşır o aletle, getirtmeyin beni oraya :kihkih:

Anlasildi simdi mesai saatlerinde nasil bu kadar cok forumda olup yazilar yazdigin. Gunde 2-3 kere dugmeye basip eve kaciyorsun sonra pc de yaz babam yaz gecir apple a fiat a opel e... Emekli olan ben bile bu kadar vakit bulamiyorum.

Gelsene buraya, cihazin bende olacak yakinda kalibrasyonunu bozucam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Onlarda gormemistir, şehir efsanesi Ali Androidoğlu. 

Valla Ali abi gerçeklerle yüzleşmek istemediğim için daha önce kendisini gördünüz mü sorusunu soramadım. :D :D

Bir adım arkasındayım Ali abinin ama çok hızlı. Heryerde bir izi var ama kendisi yok. matriksteki neo gibi telefon hatlarından süzülüp gidiyor olmalı. Ama şinci makinası elimde :spiteful:

tarihinde İlkay Başaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Onlarda gormemistir, şehir efsanesi Ali Androidoğlu. Sen o makinayi bana kargola, bende dursun isterse Android yazilim gelsin benden alsin o zaman gorelim in mi cin mi ? Baska turlu olmayacak, hayalet avcilari gibi biz kovaliyoruz adam kaciyor. Firmadan soran olursa calindi de ;)

Anlasildi simdi mesai saatlerinde nasil bu kadar cok forumda olup yazilar yazdigin. Gunde 2-3 kere dugmeye basip eve kaciyorsun sonra pc de yaz babam yaz gecir apple a fiat a opel e... Emekli olan ben bile bu kadar vakit bulamiyorum.

Gelsene buraya, cihazin bende olacak yakinda kalibrasyonunu bozucam :)

Tatildeyim aga tatildeee :)

Hem beni görenler var, ne sanalı, Sabri usta bilir beni, Necat Ertan- Ramazan Akkaya arkadaşlarım bizzat gerçek olduğumu bilirler  :D

Anlaşılan sende yataktasın, hala iyileşemedin galiba,baksana yataktan bana laf yetiştirmekte geri kalmıyorsun  :biggrin:

Hem hatçe One number One ile foruma her an heryerde erişirim, ille pc gerekmez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Valla Ali abi gerçeklerle yüzleşmek istemediğim için daha önce kendisini gördünüz mü sorusunu soramadım. : :D:D

Bir adım arkasındayım Ali abinin ama çok hızlı. Heryerde bir izi var ama kendisi yok. matriksteki neo gibi telefon hatlarından süzülüp gidiyor olmalı. Ama şinci makinası elimde :spiteful:

Alpere (Boksör, Şahap beyin oğlu) sorsaydınya kardeşim, hem beni sizin şantiye yakinen tanır, nasıl görmemişler bakiim. :)

Muzaffer abi ve Nurçine sor, hemen yanındalar nasılsa...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

:D :D Yakinda ele gecirip karantinaya aliriz, Nod32 Android Catcher Edition yazilim var bende. Bulup gerekeni yapacaktir iligili bot icin :p

Tipi de benziyor Neo'ya, Neo'nun atom santraline gidip reaktordeki cekirdek odasina girip 4 saat saf radyasyona maruz kalmiş hali ile ayni valla.

Tatildeyim aga tatildeee :)

Hem beni görenler var

Anlaşılan sende yataktasın, hala iyileşemedin galiba,baksana yataktan bana laf yetiştirmekte geri kalmıyorsun :biggrin:

Paso tatildesin masallah, bi masaya oturda sobeleyelim seni ama yok.

Senin adin eksik olmuş, artik Cin Ali Androidoglu olsun :)

İyilestim cok sukur, sana laf yetistirip duruyorum iste. Hepsi cepten hem geziyorum hem cevap atiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D :D Yakinda ele gecirip karantinaya aliriz, Nod32 Android Catcher Edition yazilim var bende. Bulup gerekeni yapacaktir iligili bot icin :p

Tipi de benziyor Neo'ya, Neo'nun atom santraline gidip reaktordeki cekirdek odasina girip 4 saat saf radyasyona maruz kalmiş hali ile ayni valla.

Reaktör odasındaki ana güç kaynağı çekirdeğim ben, radyasyon almam yayarım :)

Avast ve Norton bile başedemedi benle, ios a sızdım ama hemen çıktım, baktım 3310  kodları uçuyor etrafta kaçtım, boşa çabalama, yakalayamazsınız beni  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Alpere (Boksör, Şahap beyin oğlu) sorsaydınya kardeşim, hem beni sizin şantiye yakinen tanır, nasıl görmemişler bakiim. :)

Onlara da yazilim atmistir İlkay inanama... Matrixdeki ajan smith gibi her sekle giriyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Onlara da yazilim atmistir İlkay inanama... Matrixdeki ajan smith gibi her sekle giriyor

Abi bende öyle tahmin ettim. Baktım ismini verdiği şahıslar konuşurken kesiklik yapıyorlar ve gölgeleri yok. :D 

ayrıca tüm menemen halkını tek tipe çevirmiş Ali abi. :sandalye: gılonlama yapmış. Bereket ben salt okunur moddayım da hemen kaçabildim oradan :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

:D  :D

Nerem benziyor simith e, hem o benim tarafımdan hacklenmişti, ne çabuk unuttun :)

Agent-Smith-5.jpg

Simit e en son tek dalmıştım, o zamandan beri pert simit, ahanda o an  :D

matrix-neo-enters.jpg

Not: Bu arada konudan sapma olmasın, arada değinelim, auirsmi foci mi kliomu, cevap= Hiçbiri,Oktavya al engüzeli :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ali abi önceki gün ciddi yazıyorum o şantiyenin bekçisi ölü bulunmuş. (gerçekten) Şimdi taşlar yerine oturuyor. :blink:

Ölü bekçi, ölçüm cihazı ..... 

Abi Nurçine Ali abinin selamı var dedim şuan gözünün akıyla bakıyor. Kilitlendi :D :d

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ali abi önceki gün ciddi yazıyorum o şantiyenin bekçisi ölü bulunmuş. (gerçekten) Şimdi taşlar yerine oturuyor. :blink:

Ölü bekçi, ölçüm cihazı ..... 

Hadi yaa, Allah rahmet eylesin, duymamıştım bak....

Üstüne sen oraya gidiyorsun, suçlu suç mahaline dönermiş,ilginççç  :seytan:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...