İçeriğe Yönlendir

0 Rapid Elegance Tdi Vs 2.el Octavia Elegance Tdi

Emre Erdoğmuş

Recommended Posts

Serhat ipeksoy

hala karar verdiniz mi bilmiyorum ama rapid her ne kadar sıfır olsa da octavia her türlü rapidi sallar. babam mayısta octavia 3 elegance aldı diye söylemiyorum..  yok  yok söylüyorum, her türlü octavia

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

bolero neymişki? kızların giydiği elbise değil miydi bolero.

Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan

Bir pazarlamaci abimiz geldi firina uncu yani  :) dediki disariya bi bak bi baktim toledo full dizel manuel 105 ps tabi anahtari atti ve aldim ilk isim arka tarafa oturmak ve bagaji acmak oldu super diz mesafesi ve super bagaj iceriye gectim ve seat farki direksiyon cok sportif duruyor her neyse oturdum ve calistirdim ki o nasil calismadir ilk asamasi cok sesli fakat el frenini indirip 1 2 3 uncu viteslerde bi araba pati atarmi hem de cok seri firliyor arkamdan ne dedi bilmiyorum uncu ama sahane performansi vardi ivmelenme cekis super sonra bi baktim ki arac hareket halinde fazla motor sesini almiyor ilk calisma ve rolantiye gore burasi guzel fren mi diyorsun arkadas connect kullanan birisi hafif bi aracta seri giderken frene basarsa ne olur tabiki kizaklar ama abs cok guzel calisiyor ve kisa mesafede duruyor arac neyse dolandim geldim bi baktim ki klima acikmis dusunun performansi .d yakit icin uzun yoldan gelmis ve klima full acik uncu araci hiz bir miktar var 5.6 idi tabi ben dolastim geldim 5.9 oldu seri ve her turlu surunce oyle oluyor vel hasil sert plastik var dogru ama suspansiyonlari iyi calisiyor ve ben ses duymadim sert de girdim ama burasi benim basimadan bu sekilde gerceklesti iyiydi he bi octavia olamaz o da ayri fakat cok kalite takintiniz yoksa sifir olsun rapid yada toledo olsun derim ikinci el guvenilir denk gelirse octavia derim yakiti fazla yakabilir onuda unutmayayim.. ..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...