İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Aracınızda Vay Be Diyeceğiniz Özellikleri Sıralayalım

Olgaç Öcek

Recommended Posts

Misafir

Titanium X lerde var mi yani? Kitapcikta var olarak gözüküyor :D

Şu römork karavan vb. araçları çekmek için olan çeki demirini mi kastediyorsun ? yoksa yolda kalan aracı çekmek için olan tampona vidalanan aparatı mı diyorsun ?

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Şu römork karavan vb. araçları çekmek için olan çeki demirini mi kastediyorsun ? yoksa yolda kalan aracı çekmek için olan tampona vidalanan aparatı mı diyorsun ?

Karavan cekmek icin :p

Yorum bağlantısı
Misafir

Karavan cekmek icin :p

Tabi ki standart değil :D Onun montajı ruhsata işlenmesi falan 1500-2000 TL yi bulur ;)

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Tabi ki standart değil :D Onun montajı ruhsata işlenmesi falan 1500-2000 TL yi bulur ;)

Kitapcik bizi cok kandiriyor :D

Yorum bağlantısı
Misafir

O kitapçık takılı olan araçlarda ki hal ve hareketleri anlatıyordur. Yani sen taktır sonra oku o bölümü :D

Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

O kitapçık takılı olan araçlarda ki hal ve hareketleri anlatıyordur. Yani sen taktır sonra oku o bölümü :D

Sevinmiştim...

Yorum bağlantısı
Misafir

Kitapçıklarda büyüteçle görünebilen altlarda ufak bir not yazar. "Özellikler ülkeden ülkeye farklılık gösterebilir" diye. 2000 lerin başlarında VW Golf kataloğunda navigasyon dubledin teyp vardı Golf te.. Türkiye ye daha yeni geldi. Sen düşün  ;)  :D

Yorum bağlantısı
mehmetsönmez

2004 cmax de var olan AVC 0 ---7 ye kademeli ayarlanabilir.  avc+7 iken max perf verir yanı gazlaynca ses bariz artar ışıkta beklerken bariz kısılır ses. bilginize

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Halit Bebek

Elm327 denen cihaz yalnizca tarama ve tespit cihazi olarak tanitiliyor. Yani sadece arizalari silmeye yariyor.

Peki nasil ozellik aciyor?

Pc programi elm327 yi araci olarak mi, yalnizca baglanmak icin mi kullaniyor? Asil işi pc deki programmi yapiyor?

Yorum bağlantısı

Elm327 denen cihaz yalnizca tarama ve tespit cihazi olarak tanitiliyor. Yani sadece arizalari silmeye yariyor.

Peki nasil ozellik aciyor?

Pc programi elm327 yi araci olarak mi, yalnizca baglanmak icin mi kullaniyor? Asil işi pc deki programmi yapiyor?

Biraz değil bayağı karışık bir konu. Aşağıda ki konuda detaylı anlatımı var. Elm cihazı kablolu olacak ve modifikasyon gerekiyor kabloda.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/239397-elm-327-kablosu-ile-focusta-ekstra-%C3%B6zellikleri-aktif-edilmesi/?hl=%20elm%20%20327%20%20ile%20%20gizli%20%20%C3%B6zellik%20%20a%C3%A7ma

Yorum bağlantısı

Peki ford yetkili servisleri ucretli yada ücretsiz işlem yapiyor mu?

Servislerin bu gibi modifikasyonlarla uğraşacağını sanmıyorum. Ama Ankarada elektronikle uğraşan çok yer var. Elbet yapan birisi bulunur.Siz yine de servis şansını deneyin.

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Servis hiçbir şekilde işlem yapmıyor.

Hatta öyle şey olmaz mümkün değil diyor :)

Peki ford yetkili servisleri ucretli yada ücretsiz işlem yapiyor mu?

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Metin Mustafa Oral

Vaybe ler yeni makyajlı c-max ta çoğalmış şerit kotrol etmesi ve aracı yola sokması (2 kere) ve sonrasında dinlen uyarıları vermesi harikaymış sabırla uygulamayı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

Vaybe ler yeni makyajlı c-max ta çoğalmış şerit kotrol etmesi ve aracı yola sokması (2 kere) ve sonrasında dinlen uyarıları vermesi harikaymış sabırla uygulamayı bekliyorum.

metin bey titanium x paket ile şerit kontrol paketini aynı anda alabiliyormuyuz diye soracaktım ama fordunuzu oluşturundan bakınca alınabildiğini gördüm. adamlar herşeyi ayrı paket yapmış x paket tekno paket artı zenon far dedinmi fiyat 115k ya fırlıyor. hey maşallah.  :biggrin:  bende vay be dedim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Mustafa Oral

Evet fiyat 111.000 gibi ama başka yere sordum 107.000 gibi oluyor fakat 2 ila 3 ay bekleme gibi bir durumda sözkonusu, ama ben takas ile alacağım için sadece merak sorunu olacak ama yinede çok pahalı cazip bir kampanya bekleme durumum da olabilir.

Yorum bağlantısı
Halil Yakut

Direksiyon kutusundan takur tukur sesler gelince vay be bu benim arabammı diyorsunuz malesef :( . 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Recep Güney

Konuyu hortlatmış olacağım ama birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.
Grand c Max ile normal c Max arasında bagaj büyüklüğü açısından ne fark var?
Grand c Max de 3. Sıra koltuk kapalı iken bagaj ile ön tarafı ayıran perde/ pandizot dan hariç file veya benzeri birşey var mı yada takılabilir mi?
Ptc heater denilen araç çalışmasından yaklaşık 1 dk sonra sıcak hava üfleyen sistem var mı varsa hangi model ve donanımlarda?

Yorum bağlantısı
Misafir
Konuyu hortlatmış olacağım ama birkaç sorum var yardımcı olursanız sevinirim.
Grand c Max ile normal c Max arasında bagaj büyüklüğü açısından ne fark var?
Grand c Max de 3. Sıra koltuk kapalı iken bagaj ile ön tarafı ayıran perde/ pandizot dan hariç file veya benzeri birşey var mı yada takılabilir mi?
Ptc heater denilen araç çalışmasından yaklaşık 1 dk sonra sıcak hava üfleyen sistem var mı varsa hangi model ve donanımlarda?

Ptc titaniumdan itibaren mevcut
File benzeri birşey yok. Sadece pandizot var
Bagaj büyüklüğü açısından ne fark var derken tam anlayamadım ama grandın bagajı litre olarak daha büyük eğer bunu kastettiyseniz. Birde 7 kişilik pozisyona geçtiğinizde bagaj nerdeyse yok gibi oluyor.
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Ve tipsiz Grand olan :) o yüzden 7 koltuk isteyen benim gibi smax düşünmeli yada galaxy :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...