İçeriğe Yönlendir

Lpg'li Motorsiklet

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı

Benzin bu kadar artınca :)

Yanlız motorsikletler 9-11.000 devir çeviriyorlar acaba LPG düzgün çalışıyor mu bu devirde?

[MEDIA]

[/MEDIA]
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ferrari'ye taktırmış adamlarız, bu devirler bizi korkutamaz :)

Yorum bağlantısı
Alper Keskin
(düzenlendi)

Otomobildeki lpg sistemi motosiklete entegre edilmiş (elemanın belirttiğine göre).Aynı motordan 10 tane daha koymak lazım ki anca 1.6 otomobil hacmine ulaşsın zaten :) (1.6litre motor ile 150 cc motor kıyaslaması yapıyorum) Sıkıntı olacağını sanmam.Değil 10bin, 20bin devir çevirsin motor küçük sonuçta..

tarihinde Alper Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Otomobildeki lpg sistemi motosiklete entegre edilmiş (elemanın belirttiğine göre).Aynı motordan 10 tane daha koymak lazım ki anca 1.6 otomobil hacmine ulaşsın zaten :) (1.6litre motor ile 150 cc motor kıyaslaması yapıyorum) Sıkıntı olacağını sanmam.Değil 10bin, 20bin devir çevirsin motor küçük sonuçta..

Motorsikletlerde enjektör bulunuyor mu, yoksa karbüratorlü gibimi oluyor?

Enjektörlü ise kaç cc olduğunun önemi yok, o kadar hızlı açılabilen LPG enjektörü var mıdır diye sordum?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

dayun marka atl 125cc space modeli. 11.000 devir mi? şaka olmalı bu  :sandalye: 

Ben genel olarak söyledim, bizde rahmetli babamdan kalan honda cgl125 var 9-10.000 devirdi sanırım sonu.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Muayenesi nasıl olacak? Zaten benzinde kaç kuruş yakıyor ki motosikletler yani efektif mi LPG'de kullanmak?

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Muayenesi nasıl olacak? Zaten benzinde kaç kuruş yakıyor ki motosikletler yani efektif mi LPG'de kullanmak?

Adam çok geziyormuş :D

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Adam çok geziyormuş :D

Bana sanki reklam gibi geldi bu ya :)

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Babam bunu yıllar önce yaptı ama randumanlu olmuyor.Motosiklet kaç para yakacak yaa.100 kilometrede 2,5 litre.Heryeri para olsa ne olacak.

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Babam bunu yıllar önce yaptı ama randumanlu olmuyor.Motosiklet kaç para yakacak yaa.100 kilometrede 2,5 litre.Heryeri para olsa ne olacak.

çapır dedikleri motorlar iyi yakıyor belki onlar takar :)

Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

çapır dedikleri motorlar iyi yakıyor belki onlar takar :)

Abi 650 yada 1100 cc ler takabilir ama 200 km hız ile giderlen bi kaza yapsa buummm :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...