İçeriğe Yönlendir

Explorer - Speed Sensör

Ümit Bilir

Recommended Posts

Ümit Bilir

Arkadaşlar speed sensörün takıldığı yerde sıkıntı var sensör çalışıyor takıldığı yerde çark var nasıl yaparız nasıl buluruz help me please..

Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

sensorde sıkıntı yok sensorun takıldığı yerde bir çark var sıkıntı onda..sensor çalışmadığı için vites geçişleri gecikmeli..

wvoGb4.gif

Yorum bağlantısı
İsmail Demir

Arkadaşlar speed sensörün takıldığı yerde sıkıntı var sensör çalışıyor takıldığı yerde çark var nasıl yaparız nasıl buluruz help me please..

Ümit kardeşim ben iş olsun yenilensin diye geçen hafta değiştirdim speed sensörü. Bahsettiğiniz dişli çark  sensörle beraber çıkıyor. Ben o çarkı yeni sensöre takıp montajını yaptım sorun yok.

Demek istediğim o dönen çarkın sensör ile beraber dışarıya çıkması be yeni sensör ile beraber takılması gerekir diye düşünüyorum. Çarkta kırık veya hasar yoksa sorun yok.

Ümit kardeşim ben iş olsun yenilensin diye geçen hafta değiştirdim speed sensörü. Bahsettiğiniz dişli çark  sensörle beraber çıkıyor. Ben o çarkı yeni sensöre takıp montajını yaptım sorun yok.

Demek istediğim o dönen çarkın sensör ile beraber dışarıya çıkması be yeni sensör ile beraber takılması gerekir diye düşünüyorum. Çarkta kırık veya hasar yoksa sorun yok.

Bu arada speed sensörü kargo dahil 35 usd ye aldım.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Kayısılar erdi mi ? :)

Arılar erdi, göstereyim mi? :seytan:

Help me please de var abi :)

Yeah man, I don't understand people that inject English or French words when speaking Turkish, and I never will. If you speak/write in English, it's okay, but if you speak Turkish, speak Turkish. "Sensör" is English/French enough, why "speed" instead of "hız"? I'll never get it... :i-ih: I just tried to point something. I'm not condeming anybody here. Just... you know... mentioning... ;)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Arılar erdi, göstereyim mi? :seytan:

Yeah man, I don't understand people that inject English or French words when speaking Turkish, and I never will. If you speak/write in English, it's okay, but if you speak Turkish, speak Turkish. "Sensör" is English/French enough, why "speed" instead of "hız"? I'll never get it... :i-ih: I just tried to point something. I'm not condeming anybody here. Just... you know... mentioning... ;)

Evet abi haklısın. Anlıyoruz seni  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Bilir

çağlar ağbiyi gören oldu mu beyler konu ne olmuş ya :)

benim speed sensorde sıkıntı yok takıldıgı yerdeki çarkta sıkıntı var...ibre çalışıyor ama kafasına göre..o sensorden sebep vites geçişlerinde gecikme oluyor..

sıkıntılı çark bu ve aranıyor üstüne ödül koysam daha mı erken bulunur ne :)

w124WB.jpg

wbgj7m.jpg

veya bu usta ikisinden birine evet bu dedi ama hangisi bilmiyorum

e5o4Od.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Çağatay Şavkılıoğlu

merhabalar, km hız göstergem bazen çalışıyordu bazen çalışmıyordu, ben de ebay den orjinal motocraft hız sensörü getirttim ve taktık dün itibariyle. ancak bu sefer bazen çalışması da gitti hiç çalışmıyor şuanda. acaba buna benzer bir şeyler tecrube eden kimse var mı? yardımlarınızı rica ediyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

merhabalar, km hız göstergem bazen çalışıyordu bazen çalışmıyordu, ben de ebay den orjinal motocraft hız sensörü getirttim ve taktık dün itibariyle. ancak bu sefer bazen çalışması da gitti hiç çalışmıyor şuanda. acaba buna benzer bir şeyler tecrube eden kimse var mı? yardımlarınızı rica ediyorum.

Getirttiğiniz ürünün doğru kod olduğuna emin misiniz?

Bu arada aracınız 2011 focus gözüküyor?

Yorum bağlantısı
Çağatay Şavkılıoğlu

Getirttiğiniz ürünün doğru kod olduğuna emin misiniz?

Bu arada aracınız 2011 focus gözüküyor?

getirttiğim ürünü motor ve model numarası belirterek almıştım. Focus ekonomik aracım :) explorer'ım daha yeni

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Parca kodunu yetkili servisten kontrol ettirmenizi oneririm.

Hayirli olsun araciniz :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağatay Şavkılıoğlu

Parca kodunu yetkili servisten kontrol ettirmenizi oneririm.

Hayirli olsun araciniz :nazar:

servise bir kere gittigimde uzay araci gibi baktiklari icin cok ugrama cihetinde degilim :) sozum ona euroservice. Bir sekilde çözeceğiz insallah
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...