İçeriğe Yönlendir

Yeni Nissan Qashqai

Enis Sever

Recommended Posts

Enis Sever

Mart ayında satışa çıkacak olan yeni qashqaın bu kasası nasıl olacak?İç mekan kalitesi düzeldi mi? Acaba Türkiye de tutar mı? 1,6 dizel otomatik mevcut kurlara göre 100 110 bin bandında olur diye tahmnin ediyorum. Belki bu motor versiyonu çok satmayabilir.

Yorum bağlantısı
Safak Acar

O fiyatta olduğu sürece anca günlük kiralarım :D o para o arabaya verilirmi? Bence verilmez.  

Yorum bağlantısı
Atilla Atun

58.773 tl den başlayan fiyatlarla diye bi mesaj geldi bana ( antalya kırmızıtaş ) nissan bayii .ama Eski kasa henüz fotodaki değil.

Bence bu kadar para verilmez ama zevk meselesi tabii.

Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Bu fiyatlarla işi bayaa zor görünüyor

1.2 VISIA M/T TC Stop / Start 115ps

67.990 TL

1.2 TEKNA M/T TC Stop / Start 115ps

74.990 TL

1.5 DCI VISIA M/T Stop / Start 110ps

76.990 TL

1.5 DCI TEKNA M/T Stop / Start 110ps

83.990 TL

1.5 DCI BLACK EDITION M/T Stop / Start 110ps

92.990 TL

1.5 DCI PLATINUM M/T Stop / Start 110ps

100.990 TL

1.6 DCI VISIA M/T Stop / Start 130ps

81.990 TL

1.6 DCI TEKNA M/T Stop / Start 130ps

88.990 TL

1.6 DCI BLACK EDITION M/T Stop / Start 130ps

97.990 TL

1.6 DCI PLATINUM M/T Stop / Start 130ps

105.990 TL

1.6 DCI VISIA X-Tronic (Otomatik) Stop / Start 130ps

86.990 TL

1.6 DCI TEKNA X-Tronic (Otomatik) Stop / Start 130ps

93.990 TL

1.6 DCI BLACK EDITION X-Tronic (Otomatik) Stop / Start 130ps

102.990 TL

1.6 DCI PLATINUM X-Tronic (Otomatik) Stop / Start 130ps

110.990 TL

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

hep çok para dendi başta. enflasyon diye bir durum var. adamlar taş pişiremez. ama ilk başta biraz yüksek haliyle ilk gelenleri kapmak için.

benim anlamadığım 1.6 4x4 niye yok?  gavuristanda var?

Yorum bağlantısı

Suzuki bile yeni suv otomatik vitesini 70.000.tl'den baslayan fiyatlarla veriyor. Bu sinifi binek sedanlarla bir tutmamak gerek. Bu sinif araclara sahip olanlarin bir araci daha vardir diye dusunulen pazara hitaben cikariyorlar. Yuksek olsun, gerekirse hafta sonu tatinde camurda bayirda is yapsin, biraz da bagaji olsun. Kedi kopek, tas hamam alsin. Malum avrpalilar haftasonunu bizim gibi kebapcida degil, dogayla basbasa geciriyor:)

Saygilarimla.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Araç güzel olmuş olmasına da, o fiyatlara sanki daha değişik araçlara bakılır.Benim tercihim CRV olurdu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

crv pek güzel çıkmadı beklendiği kadar. 

yani kalite yakıt bilmemne bir kenara bırak. "güzellik" olarak şöyle güçlü, çevik, fırt oraya fırt buraya giderim diyen albenisi yok. üstelik kaşkay 18 cm ile kendini korurken crv 14 mü ne.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
İsa Erdoğan

ilan sitelerinde km si 10bini bile bulmamış bir sürü qashqai var.

vatandaş neden hemen elinden çıkarmak istiyor acaba.sıkıntılı araçmı bunlar.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Benzinlimi acaba satılanlar,  dizelde sıkıntı yok diye biliyorum, aslında tek sıkıntısı manuel vites dizel kaşkayın vites oranları, fazla kısa oranları, her viteste pati atma isteği var, ön tekerleri parçalıyor araç, 130 hp. ama verdiği sanki daha fazla gibi, hunday kia gibilerinin motorları kağıt üstünde daha iyi dursada yolda tokadı basıyormuş kaşkay...

Yorum bağlantısı
İsa Erdoğan

Benzinlimi acaba satılanlar,  dizelde sıkıntı yok diye biliyorum, aslında tek sıkıntısı manuel vites dizel kaşkayın vites oranları, fazla kısa oranları, her viteste pati atma isteği var, ön tekerleri parçalıyor araç, 130 hp. ama verdiği sanki daha fazla gibi, hunday kia gibilerinin motorları kağıt üstünde daha iyi dursada yolda tokadı basıyormuş kaşkay...

ali bey dizellere bakmıştım bende.benzinliler ne durumda bilmiyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...