İçeriğe Yönlendir

(H D) Traktör Aldim :)

Mustafa Mermertas

Recommended Posts

Mustafa Mermertas

Arkadaşlar böyle bi başlık attığımdan ötürü affınıza sığınıyorum velhasıl ; aleti aldığım HD dükkanındaki satıcı bayanın imza sonrası söylediği ; ''traktörünüz hayırlı olsun'' anlamında bi yakıştırmaydı ..uzatmayayım yıllardır hayallerimi meşkul ederdi..; günün birinde HD Road King almak ve kısmet bugünlereymiş..Alet 2005 model 1400ccm / 71 PS enjeksiyonlu ,yaklaşık yakıt tüketimi verileri kesin olmamakla beraber 5 ila 7L arası..boş ağırlığı 365 Kg..Bu bölümde açılmış olan ''motorsiklette LPG'' olayını aleti almadan önce çok kez aklımdan geçirdim dersem garipsemeyin :)..bikaç resim ..

sB2ZWv8.jpg

tJz1UAZ.jpg

1tSKHZ0.jpg

dSp5ME2.jpg

JyF5sAa.jpg

Resimler çin malı bi ceple çekildi :))

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Özdemir Deniz

Maaşallah güle güle kullanın. ;) 2 teker candır can...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Mermertas

Amiiin Kerem kardeş..Allah herkesin gönlüne göre versin :yes:

Yorum bağlantısı

:shok:  traktör müüü, onu diyen ablaya kızdım  :angry: .Kurban olsun o traktöre.Zamanında ortaköyde çalışırken Harley'in bir bayisi vardı ve haftada bir gün yaklaşık 25-30 Harley'ci önümden geçerdi.Cadde üzerinde ve ortaköy sahildeki otoparkta alarmı ötmeyen araba kalmazdı.

Hayırlı olsun  :bravo:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli

Vay arkadaş,makinaya bak be.Hayırlı uğurlu olsun.Her ne kadar 2 tekerlekleri sevmesemde :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

4 tekerlek bedeni taşır, 2 tekerlek ruhu taşır.  ;)  hayırlısı olsun güzelmiş  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...