İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Radyo Sorunu

Ali Ozan Yurtsever

Recommended Posts

Ali Ozan Yurtsever
(düzenlendi)

Selamlar. Bugun durduk yerde arabamin radyosu kafayi yedi. Kapaliyken kendi kendine acilip 3-5 sn caliyor. Aciyorum frekans calarken arada donuyor tekrar çalıyor. Tekrar kapattim frekans citirtilari ara ara geliyor ya da cd okurken cikan robotumsu ses geliyor ji cd yokken. Nese kontagi kapadim eve ciktim. Biraz sonra bir yere gitmem gerekti bindim yine kendi kendine arada ses verdi. Acip kapama tusuna bastim. Tekrar acmaya calistim Gönderilen Resim

Yukarda ki gibi ekran o sekilde dondu kaldi. 15-20 dak boyunca öyle kaldi. Arada kapatinca kapanıyor acinca oyle dondu. 20 dak sonra hic bisey olmamış gibi calismaya devam etti radyo. Hiç bir şey anlamadım. Benzer durumu yaşayan oldu mu?

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Az once tekrar kontrol ettim ama radyo acilinca hoşgeldiniz diyor ve kaliyor öyle başka ses seda yok. ?

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

aküden kaynaklı olabilir mi acaba? 

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

O ise girmem yahu garantili arac servise emanet etmek daha iyi degil mi. Cok anlamam da sök tak işinden

Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

İzmir'de hangisi iyi ki acep ?

Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Arkas iyidir Hocam.

Benim akü ile ilgili bir problemimi ben yurtdışındayken babamı üzmeden çözdüler sağolsunlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Arkas iyidir Hocam.

Benim akü ile ilgili bir problemimi ben yurtdışındayken babamı üzmeden çözdüler sağolsunlar.

Az önce önce arkası sonra otokoçu aradım. arkas hemen gelin söküp yetkili firmaya gönderelim gibi kısa vade de hemen çözüm üretti. oto koç p.tesi gelin bakalım falan dedi. Dedim pazartesi uygun değilim. :) Arkasa gideceğim ben de çıkışta. Teşekkürler. . 

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bağlantılarında problem vardır değilse yenisi ile değişecekki bir süre radyosuz kalacaksınız..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bağlantılarında problem vardır değilse yenisi ile değişecekki bir süre radyosuz kalacaksınız..

Radyosuz kalmam çok sorun olmaz. Problemi sağlıklı bir şeklide çözsünler yeter.  :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Radyosuz kalmam çok sorun olmaz. Problemi sağlıklı bir şeklide çözsünler yeter.  :)

Çözülür dert etmeyin ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Robotumsu ses benim aracta da baş gösteriyor bu aralar sanırım bozulma evresinde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bu arada sabah işe gelirken hiç bir şey olmamış gibi çalıştı :)

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

serviste usta kontrol ederken de sorunsuz çalışır merak etme :D  :D niyeyse ustanın yanına gidince bütün arızalar düzeliyor arabalar da :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

serviste usta kontrol ederken de sorunsuz çalışır merak etme :D  :D niyeyse ustanın yanına gidince bütün arızalar düzeliyor arabalar da :)

Sırf o yüzden arayıp anlattım dedim gelince çalışır bu muhtemelen geri göndermeyin beni diye. :D Aynen dediğiniz gibi ustalar sorunu görmeden el vurmuyor arabaya. Bir yağ mesajı uyarısı verdi bakım sonrası iki kere gittim sabah çalışınca oluyor diye nasıl olduğunu tüm detayına kadar anlattım. Araba kalsın sabah çalıştırıp görmemiz lazım dediler. iyi dedim. Sabah aradım ne oldu diye aynı dediğiniz gibi oldu Ozan Bey dedi adam :D şaka gibi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Bugün teybimiz sökülüp servise yollandi usta ses çıkışı yanmis olabilir dedi cd var mi diye sordu gosterdim orjinal kullaniyorsun galiba doldurma cd ler digerlerinden birazdaha kalin oldugunda yakio teybi baktim senin cdler orjinal dedi :) 1 haftaya gelirmiş teybim.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Korhan Şenörer

usta ses çıkışı yanmis olabilir dedi cd var mi diye sordu gosterdim orjinal kullaniyorsun galiba doldurma cd ler digerlerinden birazdaha kalin oldugunda yakio teybi baktim senin cdler orjinal dedi 

Ali, bence usta saçmalamış. Böyle birşeye ben az çok elektronikten anlayan biri olarak ihtimal vermiyorum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Ozan Yurtsever

Ali, bence usta saçmalamış. Böyle birşeye ben az çok elektronikten anlayan biri olarak ihtimal vermiyorum. 

Doğru ben de ustanın iş güzarlığı olarak düşünüp hiç yorum yapmadım bile. Bana da komik geldi iletimde gülücüğü o yüzden koydum zaten. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

kopya Cd olsa bundan olmuş işte demek için söylenen sözler bunlar... benim aldığım araçta 2009dan beri kopya CD kullanmış adam sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
Tayfun Doğan

Bende aracım çalışmadığında garanti kapsamında olduğu için çekici gönderdiler. Servise iner inmez 3-4 usta lifte kaldırıp alttan ufak bir darbe aradılar. Darbeden dolayı diyerek çekici parasını kitleyeceklerdi. Ama bi şeyi unuttular benim gibi pimpirikli adamı. utanmasam racak her hafta lifte kaldırıp altını yıkarım... :) orjinal cd ler üretilirken Tarkan cd si olarak mı üretiliyormuş. Nispeten orjinal cd ler bile bir nevi doldurma...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Atilla Balkan
Az once tekrar kontrol ettim ama radyo acilinca hoşgeldiniz diyor ve kaliyor öyle başka ses seda yok. ?

Benim de radyo kafayı yemişti bende kapıları kitleyimce bi süre sonra açılıyordu bazen kendi kendine açılıyordu 1-2 ay sonra da aki bitti. Aküyü değiştirirken ustaya dedim radyoda sapıttı diye. Aki değişti düzelir dedi. Gerçekten de düzeldi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...