İçeriğe Yönlendir

Fiesta Iv (1999-2002) Kullanım Kılavuzu

Misafir

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Herkese merhabalar  elimden geldiğince bütün arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Eksiklik olarak gördüğüm bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Anlaşılıyor ki çoğu kimsede kullanım kılavuzu yok aracımızın bende üşenmedim tek tek bütün sayfaları telefonla "Cam scanner" adlı programla fotokopi çekip PDF haline getirdim.

Fordclubtr üyelerine armağanım olsun..

Not: Başka sitelerde paylaşmazsanız sevinirim arkadaşlar

Buyrun Link:

https://yadi.sk/i/bTsFEB2tbmYxw

tarihinde Sani Gerşon tarafından düzenlendi
Link güncellendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

elinize sağlık işe yarar bir bilgi . hemde fiestaya meyillendiğim şu günlerde :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Tşklr Temiz bulursanız kaçırmayın derim bence sınıf ve fiyatında en iyi seçenek...

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Eliniz kolunuz dert gormesin..Tesekkurler paylasim icin... :bravo:

Yorum bağlantısı
Mehmet Said Özçelik

Beyazıt Bey; paylaşımınız için çok teşekkürler. Bir türlü bulamamıştık kılavuzu. Çok faydalı oldu benim için.

Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Teşekkürler paylaşım için bende düşünüyordum bunu fakat iş yoğunluğundan dolayı yapamadım bir türlü, yararlı olacağına inanıyorum.. 

Beyazıt Bey; paylaşımınız için çok teşekkürler. Bir türlü bulamamıştık kılavuzu. Çok faydalı oldu benim için.

Sizin adınıza sevindim Mehmet bey ama bir o kadar da mahcup oldum getiremedim bir türlü size malum işlerden dolayı.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Said Özçelik

Teşekkürler paylaşım için bende düşünüyordum bunu fakat iş yoğunluğundan dolayı yapamadım bir türlü, yararlı olacağına inanıyorum.. 

Sizin adınıza sevindim Mehmet bey ama bir o kadar da mahcup oldum getiremedim bir türlü size malum işlerden dolayı.. 

Estağfurullah Ömer Bey; Beyazıt Bey buraya koymasaydı sizden alacaktım. Böyle daha erken olmuş oldu. Yine bir boş vaktinizde bir çay içelim. Selamlar...

Yorum bağlantısı
Ahmet Dinçer

Kullanma kitapçığı, çok kişinin yardımına koştu, teşekkürler

Yorum bağlantısı
Serkan Engin

:bravo:  :bravo:

Abi çok teşekkürler bence e başka yerlerde paşlaşmayalım  :learn:  :learn:  :learn:

Yorum bağlantısı
Ömer Vural

Estağfurullah Ömer Bey; Beyazıt Bey buraya koymasaydı sizden alacaktım. Böyle daha erken olmuş oldu. Yine bir boş vaktinizde bir çay içelim. Selamlar...

Tabiki inşallah neden olmasın. Paylaşım çoğu kişi içinde çok iyi oldu bendeki kitapçıkda aynısı halk dilinde ağlayan yüz diye tabir edilen kasa fiestanın diye düşünmüştüm bir an fotoğraflardan dolayı gösterge paneli falan farklı ya o açıdan

Yorum bağlantısı
Misafir

Tabiki inşallah neden olmasın. Paylaşım çoğu kişi içinde çok iyi oldu bendeki kitapçıkda aynısı halk dilinde ağlayan yüz diye tabir edilen kasa fiestanın diye düşünmüştüm bir an fotoğraflardan dolayı gösterge paneli falan farklı ya o açıdan

Benimkide gulen yüz ama kılavuz bu ford üşenmiş yenisini cıkatmaya herhalde :-)
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Misafir

Herkese merhabalar  elimden geldiğince bütün arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

Eksiklik olarak gördüğüm bir konuyu sizinle paylaşmak istedim. Anlaşılıyor ki çoğu kimsede kullanım kılavuzu yok aracımızın bende üşenmedim tek tek bütün sayfaları telefonla "Cam scanner" adlı programla fotokopi çekip PDF haline getirdim.

Fordclubtr üyelerine armağanım olsun..

Not: Başka sitelerde paylaşmazsanız sevinirim arkadaşlar

Buyrun Link:

http://yadi.sk/d/aGX5VBjBKAb95

arkadaşlar link gitmiş buyrun yeni link 

https://yadi.sk/i/bTsFEB2tbmYxw

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • 8 ay sonra...
  • 6 ay sonra...
  • 4 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...