İçeriğe Yönlendir

Vw Passat Variant

Ebrar Tüfek

Recommended Posts

Ebrar Tüfek

Pasaatın 170 hp si turkiyede yokmu ? Sahibinden.com da bulamadım ve tr deki passatlarda 4 lu flaşorun sağ tarafından çıkan küçük kumanda yokmu eğer turkiyeye gelmiyorsa bence çok saçma

bu videodaki aracın aynısından arıyoruz iç torpido deseni farklı olabilir ama diğer her şeyi aynı olacak dsg+f1 - Bluetooth kumandası - 170 hp turbo dizel 2.0

http://m.youtube.com/watch?v=MxCC-j8uy7A

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Telefon kumandasını diyor. Türkiyede rSAP yaygın değil. olsa da "arm and a leg" isterler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Video da 06:18 deki yer :) variant olmasına gerek yok abi sedan kasa da olur yeterli üstte saydığım özellikler bulunsun

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Abdürrahim gereksiz işler bunlar. Arabayla gittiğin yer önemli. Bir de temizliği.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yusuf Gerdan

TDI yazan yerde D ve I harfı kırmızı olanlar 170 hp oluyor sanırsam . Bunlar oldukça yaygın. O donanımların Türkiye'de olduğunu sanmıyorum ama umarım bulursunuz :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Abdürrahim gereksiz işler bunlar. Arabayla gittiğin yer önemli. Bir de temizliği.

Abi amacım bu özellikleri olan modelin ismini öğrenmek yoksa satın alacağımızdan falan değil yani benim ehliyet almama 2 sene var :) ve bu forumdaki bir çok kişi gibi donanım hastalığım var napayım :)

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

TDI yazan yerde D ve I harfı kırmızı olanlar 170 hp oluyor sanırsam . Bunlar oldukça yaygın. O donanımların Türkiye'de olduğunu sanmıyorum ama umarım bulursunuz :)

Kırmızı harf olayını ilk kez sizden duyuyorum :) çok sağolun bilgi için :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

Kumanda vs. konusunda hocam haklı, lüzumsuz işler.

170'lik dsg passat kullandım, uçuyor, yorumsuz.

Yukarıya nedenini yazdım abi :)

Hatta olsa da binsek. :)

İnşallah birgun olur abi ben taşıt mühendisliği okuyorum hep bu tüt araçlarla ders yapıyoruz çok fena hastası oldum bunların :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Abi amacım bu özellikleri olan modelin ismini öğrenmek yoksa satın alacağımızdan falan değil yani benim ehliyet almama 2 sene var :) ve bu forumdaki bir çok kişi gibi donanım hastalığım var napayım :)

modellerin ismi yok. Bunlar paket değil. Ekleme ile alınıyor. www.vw.de ye gir. ordan configurator e bak.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek

modellerin ismi yok. Bunlar paket değil. Ekleme ile alınıyor. www.vw.de ye gir. ordan configurator e bak.

mobilden girdiğim için configirator yok pc ye geçince bakıcam ama bnm dediğim passat 2009-2010 model yani üretilmiyor galiba net sitesinde çıkarmıki

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...