İçeriğe Yönlendir

Ranger - Off Road Modifiyesi Hakkında

Tahir ARIT

Recommended Posts

Tahir ARIT

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda mevcut olan resimler ile, aracınıza yapabiliceğiniz aksesuarlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu parçalar piyasada fazla bulunmuyor bunun sebebi aracın Türkiye 'de çok kıt olması. Parçaları Amazon yada Ebay 'den tedarik edebiliriniz.

Bunun dışında bir site daha var. http://rangerparts.wordpress.com/ bu sitedende parçalar ile ilgili görüşme saglayabilirsiniz.

safari-snoker-ranger-T6.jpg

ix6JQ.jpg

ranger-T6front-mcc-bull-bumper.jpg

SN-FOT6-12.jpg

2011%20-%202013%20ford%20ranger%20t6%20v

ford-ranger-2013.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Fotolar harika. :good1:  Ranger sahipleri için güzel site. :good1:  Paylaşım için teşekkürler.  :bravo:

Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın

Çeşitli offroad klüpleri var. Onları takip edebilirsiniz. İzmirde Egeoffroad ve smyrnoff adında iki gurup var. Faceten bulabilirsiniz. Kendim de yakın içersindeyim. 68 Serie 2a land rover topluyoruz 6 yıldır.

http://www.4xfourart.com/trk_about.asp Mehmet Becce gibi konunun uzamanı olan kimseler var.

Yorum bağlantısı
ümit kobuz
(düzenlendi)

Araç fotoğraflardan bana zorlu bir yol gösterin diyor araziyi istiyor :)

Panjurlar dikkatimi çekti

img-20140212-wa0006_thumb.jpg?w=244&h=18img-20140212-wa0005_thumb.jpg?w=284&h=21img-20140212-wa0007_thumb.jpg?w=244&h=18img-20140212-wa0008_thumb.jpg?w=310&h=23

tarihinde ümit kobuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
(düzenlendi)

384241_10151285838438112_518649736_n.jpg

Bizim Volkan abinin arabası. Yükseltme kitini Yurtdışından getirtmişti. Artic truck kitleri olarak satılıyor.

tarihinde Ahmet Taşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tahir ARIT

Araç fotoğraflardan bana zorlu bir yol gösterin diyor araziyi istiyor :)

Panjurlar dikkatimi çekti

img-20140212-wa0006_thumb.jpg?w=244&h=18img-20140212-wa0005_thumb.jpg?w=284&h=21img-20140212-wa0007_thumb.jpg?w=244&h=18img-20140212-wa0008_thumb.jpg?w=310&h=23

Bu ızgaralar ebayde mevcut.. Almaya niyetlenmiştim fakat fiyatları çok abartılı. 

Yorum bağlantısı
ümit kobuz

Bu ızgaralar ebayde mevcut.. Almaya niyetlenmiştim fakat fiyatları çok abartılı. 

Ama güzelmiş be hocam çok farklı range roverlardan daha gösterişli durur ranger :D

Yorum bağlantısı
Tahir ARIT

Ama güzelmiş be hocam çok farklı range roverlardan daha gösterişli durur ranger :D

Bu ızgaralar Raptor Style diye geçiyor. 300 400 euro arası fiyatlardan bahsediyorlar. Bunun kargo parasıda var. 

Yorum bağlantısı
ümit kobuz

Bu ızgaralar Raptor Style diye geçiyor. 300 400 euro arası fiyatlardan bahsediyorlar. Bunun kargo parasıda var. 

Bence değer hocam abartılı değil fiyat neden diceksiniz bugün Mercedes'in normal panjurları o fiyat.

Yorum bağlantısı
Tahir ARIT

Araba Mercedes olsa sıkıntı yok :) Ama Mercedes değil işte sıkıntı oradan :D

Yorum bağlantısı
Aydın Perçem

Merhaba arkadaşlar,

Aşağıda mevcut olan resimler ile, aracınıza yapabiliceğiniz aksesuarlar hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Bu parçalar piyasada fazla bulunmuyor bunun sebebi aracın Türkiye 'de çok kıt olması. Parçaları Amazon yada Ebay 'den tedarik edebiliriniz.

Bunun dışında bir site daha var. http://rangerparts.wordpress.com/ bu sitedende parçalar ile ilgili görüşme saglayabilirsiniz.

Tahir yeni konun hayırlı olsun.. En sonunda açtırdın, helal olsun.. :)

Yorum bağlantısı
Tahir ARIT

Aynen abi açılışı yaptık artık hayırlısı bakalım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Ranger'lar çok hoşuma gidiyor ama yukarıda turuncu olan dışındaki yapılanları pek beğenmedim.. Daha güzel şeyler yapılabilirdi diye düşünüyorum :)

Yorum bağlantısı
Tahir ARIT

Turuncu nun üzerindeki aksesuarları toplasan eminimki aracın fiyatının 3/1 'i kadar tutar :)

Bu dediğim fiyatlar yakşalık fiyatlar hatta daha bile pahalı olabilir.

Sadece Ön Tampon Çelikten yapılmış ve vinç destekli bir tampon: Vinç ile birlikte yaklaşık 6000 TL

Ön tampon üzerindeki Warm delicilerin fiyatı yakşalık 1500 TL

Ön tamponun altında gözüken alt çelik muhafaza yaklaşık 500 TL

Çamurluklardaki dodikler 500 TL

Lastikler gördüğüm kadarıyla 33 'lük arazi lastiği yaklaşık 2500 TL

Snolker yaklaşık 550 TL

Tavandaki alüminyum sepet ve çıtaları yaklaşık 1000 TL

Yükseltme kiti yaklaşık 4000 TL

Cam Spoilerleri yaklaşık 200 TL

UHF telsiz ve ön tampondaki UHF anten yaklaşık 1500 TL

Aracın arkadaşını göremiyoruz ama mutlaka çeki demiri ve çelik arka tamponda vardır yaklaşık 4000 TL

Bunları topladığımızda yaklaşık: 22.250 TL aksesuar var aracın üzerinde :) 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...