İçeriğe Yönlendir

Ankara'da Aracımızı Kendimizin Yıkayabileceği Yerler

Oğulcan Akıncıoğlu

Recommended Posts

Oğulcan Akıncıoğlu

Herkese merhaba, 

Başlıkta belirttiğim gibi Ankara'da araclarımızı kendimizin yıkayabileceği yerler varmıdır?Evim bu konuda ne yazıkki müsait değil haftada birde 30 40 lira vermek istemiyorum artık :) şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

30 40 mı ? ankarada iç-dış oto yıkama ne kadar ki ?

Aynen bende merak ettim :) ben 15 lira veriyorum kendim yıkasam suyuydu ızdırabıydı derken astarı yüzünü geçtiğinden 15 veriorm her hafta kurtuluyorum :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Harita'da büyükesat olarak geçen yerde yıkıyorum ben aracımı, diğer noktalarda da olabilir, yıkama simgesi mevcut olanlar var.

http://www.lukoil.com.tr/CustomPage/FindStation.aspx

Benim ev yakın buraya..Her gün önünden gelip geçiyorum.Ara sıra bende yıkama yapıyorum burada.Ancak hafta sonları aşırı kalabalık oluyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Benim ev yakın buraya..Her gün önünden gelip geçiyorum.Ara sıra bende yıkama yapıyorum burada.Ancak hafta sonları aşırı kalabalık oluyor.

Oraya gittiğimde hep gözlerim seni arıyor abi, bende hafta sonları gidiyorum, yıkadığımda o hafta yağmur yağıyor :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Murat Özen

Ayaş Yolu üzerinde Başer'e yakın olan Opet istasyonunda 1TL'ye köpük, 2TL'ye dört dakika basınçlı su kullanarak yıkama imkanı var. Kullanılan suyun bir hayli kireçli olduğunu da belirtmek isterim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Kayaalp1

Elvankent GÜMTAŞ'da 15 TL iç-dış.   :good1:  :biggrin:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

30 40 mı ? ankarada iç-dış oto yıkama ne kadar ki ?

Sonaxta 40 lira,normal liste fiyatı 50 lira ama...Bahçelievlerden bahsediyorum cilalı iç dış 30( bazı yerler 35)cilasız 25 birde güzel yıkanmıyor arasıra...kendim yıkamak istiyorum artık.
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

sonax Mersin'de 15.tl formen (hızlı cila) isterseniz 22 tl. orada niye o kadar pahalı ki ?

Bilemiyorum...Bahçelievlerde fiyat bu şekilde.Happycar diye biyere gidiyordum oda cilalı 30 a yıkıyor
Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

Sonaxta 40 lira,normal liste fiyatı 50 lira ama...Bahçelievlerden bahsediyorum cilalı iç dış 30( bazı yerler 35)cilasız 25 birde güzel yıkanmıyor arasıra...kendim yıkamak istiyorum artık.

çok yüksek fiyatlar  :shok:  izmirdeyim aracımı iç dış cilalı cok bi güzel şekilde 15 tl ye yıkıyorlar...

Yorum bağlantısı
Taner Ayık

Nerede oturdugunuzu soylerseniz o bolgedeki arkadaslar daha kolay yardimci olabilirler die dusunuyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Pasta cila sonrası 20 metre hortum aldım.2. kattaki evden aşağı salladım.Yıkama süngeri eldiveni ve şmpuan ile kendim yıkadım.Çokta güzel oldu.

Benzinliklerdeki köpükler boyaya çok zarar veriyormuş.

Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Nerede oturdugunuzu soylerseniz o bolgedeki arkadaslar daha kolay yardimci olabilirler die dusunuyorum.

bahçelievlerde oturuyorum.

Sosyete yerlere gitmeyin :) her yerde 15 20 fiyat önemli değilde, çoğu yerde kuyu suyu kullanılıyor ve o beyaz köpük zararlı.

sosyete yer değil abi sonax fiyatını örnek vermiştim. Happycar dediğim yer hiçte sosyete değil :)
Yorum bağlantısı
Taner Ayık

o civarda benim bldiğim yer yok.ama kalaba opette kendiniz yıkayabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Samsun yolu 1011 kavşağındaki gümüşdere sehll de mesai saatleri dışında kendin malzeme götürüp yıkayabilirsiniz. Ayrıca, Anadolu bulvarında Eskişşehir yolu istikametindeki petrol ofisinde

1 tl köpük, 1 tl su, 1 tl süpürge şeklinde de kullanabilirisin.

Bir de Eşkişehir yolu Ümütköy kavşağında veya biraz ilerisinde bir benzinlik var, orada da aynı sistem geçerli.

Ben Aşağı Eğlence de oturuyorum, yavrukurt sokakda 15 tl ye şebeke suyu ve kaliteli köpük kullanarak, 15 tl +5 tl bahşiş çok güzel yıkıyorlar. tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Oktay Demirağ

Benim de aynı sıkıntım vardi. Youtube dan şu bildiginiz ilaç pompalarına bakayım dedim. 30 40 tl fiyatı vardı. E bu durumda yurt dışındakiler ne yapıyor diye düşündüm. Meğerse 12 v dc ile çalışan yıkama makineleri varmış. Hemen siparişi geçtim. Şimdi dilediğim oto sampuan+sünger ile herhangibir yerde 1 damacana su ile araç elektriği ile dilediğim yerde aracımı yikayabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Eryaman , sincan bölgesinde oturanlar için bu yazacağım yer gayet uygundur.

Devlet Mahallesi istikametinden yeni yapılan sincan Adliyesi'ne giden yolda kadoil diye bir benzinlik var.

Orada 1 tl karşılığında tazyikli su,araç içi süpürgesu ile aracınızı kendiniz yıkayıp temizleyebilirsiniz.

Dilerseniz de iç dış temizliği yapan arkadaşlar da var.

Boş vakitlerimde bu istasyona gider arabami kafama göre temizlerim bunun keyfi bir başkadır.

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Harikalar diyarı karşısında ki opette de kendiniz yıkabilirsiniz. En son 1 Tl idi.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...