İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Aracıma Focus 2,5 Göstergesi Montajı (İzmir)

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Özgür İncigülcan
(düzenlendi)

Herkese merhaba dün forumada ilan vermiştim ama Serkan Toker abimiz sağolsun benim için uğraştı ve 2,5 göstergemi ve sinyal kolumu onun sayesinde aldım.Bugün kargo geldi fakat gösterge doğru gelmiş ama  sinyal kolu yanlış :( Şimdi adamlarla görüştüm bana fonksiyonlu olanını gönderecekler.İzmirde 3 yetkili servise gittim.İzkar-Otokoç-Çetaş tabikide bu üçüde daha önce  hiç böyle bir işlem yapmamışlar.Sizden ricam gösterge takan abilerim yetkili serviste yaptırdılarsa hangi yetkili serviste yaptırdıklarını yazarlarsa benimkiler arayıp bilgi alacaklarmış.Tekrar Serkan abiye teşekkür ediyorum buda yeni göstergem;

1.a0ITHgc.jpg?1

Benzinli aracım için olan gösterge

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Hayırlı olsun, umarım aktif ettiğimiz tüm zımbırtıları görürsün artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Hayırlı olsun, umarım aktif ettiğimiz tüm zımbırtıları görürsün artık :)

Aynen Oktay abi merakla bekliyorum sinyal kolu yarın gelecek acaba şimdi gidip sadece göstergeyimi taktırsam diyorum =) Ama yok yok yarını bekleyeceğim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende sabri ustada bir gösterge değişimi yaptırtmıştım. İsterseniz bir uğrayın.

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Teşekkürler Sabri ustayı arayacagım

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Valla dostum 10 numara bir yer sağolsun serkan abi sayesinde tanıdım fiyatlar gayet uygun ben yarın bir taktarayımda :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Özgür Sabri usta sana yardımcı olacaktır. bunu herkes takamaz, çok servis olmaz der işin içinden çıkarlar. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Herkese meraba bugün sağolsun Sabri ustanın yanında aldım kendimi.Sağolsun çok sıcak ağırladı çayımızı kahvemizi içtik ve gösterge montajına başladık.15 dk gibi kısa sürede yeni göstergem yeni yerine oturdu ve açıldığında 22 bin kmdeydi.Gerçekten harika gözüküyordu, menüler ışıklar vs fakat ! .....

Açıkcası hevesim kursağımda kaldı, çünkü herşey harika giderken 2 saat gibi uzun bir süre uğraşan ustalarımdan kötü haber geldi. :( :( benim anladığım kadarıyla anahtarı tanıştıramadık :( Sonuç ustalar biraz araştırma yapacak ve tekrar deneyeceğiz umarım olur gerçekten harika bir görünüm bunu birkez daha anladım.Sabri ustama çok ama çok teşekkürler

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Merak etmeyin aynısı benimde başıma gelmişti. Araç 1 gün kaldı sonra telefon açtılar hallettik dediler. İmmobilizer da biraz sıkıntı çıkabiliyor diye biliyorum. Yedek anahtarı da götürdünüz demi?

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Eren dostum teşekkür ederim bakalım aynı yerde takılmışız umarım atlatacağım şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Özgür inşallah istediğin olur taktirip keyfini cikarirsin. Olmazsa da göstergeyi alirim merak etme :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Özgür inşallah istediğin olur taktirip keyfini cikarirsin. Olmazsa da göstergeyi alirim merak etme :)

Mesut dostum pes etmiyorum =) inşallah olacak gösterge sıkıntı değil benim olsunda sana bizzat bulurum =)

Yorum bağlantısı
Misafir

Eren dostum teşekkür ederim bakalım aynı yerde takılmışız umarım atlatacağım şimdiden teşekkürler.

Rica ederim ne demek. Hallolur inşaallah sıkıntı yapma. :) takipteyim ;)

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Bunlarda umudumun en yüksek olduğu anlar.Gerçekten bu gösterge müthiş,focus 2.5 kullananlar alışıklar ama bizimki gibi olupta bunu görenler için bu müthiş.

1 BtPrDNR.jpg?1

2.ZQasVa4.jpg?1

Bu arada resimlerdede göründüğü gibi 

a.Anlık tüketim ortalama tüketim geldi.

b.Sabri usta kendi aracıdan söktüp taktığı dış sicaklık sensörü ile derecede çalıştı.

c.Menüyüde gördüm ama tabiki ben nasılsa olacak diye baktığım için pek ustaları rahatsız etmedim. Umarım olacak

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Oval sony olmadan olmaz :) teyp yeşil gösterge kırmızı olmaz olabilemez :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Oval sony olmadan olmaz :) teyp yeşil gösterge kırmızı olmaz olabilemez :)

Kesinlikle Mesut zaten gösterge olsun hemen benim teyp'i satılığa çıkartcam şuan forumda istediğim teybi satan var direkt konuşacağım birde cerceve lazım

Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Kesinlikle Mesut zaten gösterge olsun hemen benim teyp'i satılığa çıkartcam şuan forumda istediğim teybi satan var direkt konuşacağım birde cerceve lazım

Çerçeve en kolayı yahu sen hele bi çalıştır arabayi :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Herkese merhaba başta Sabri usta ve ekibine teşekkür ederim , gerçekten ugraştılar fakat benim arabaya anahtarı tanıştıramadılar.Emeklerine çok teşekkür ederim, herkese keyifli forumlar

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Herkese merhaba,bugün büyük uğraşlar sonucu araca göstergeyi taktık.Sanırım sıkıntı göstergedeymiş.Başka bir araçın göstergesini kopyaladık ve oldu.Tek sıkıntısı benzin ile gidilebilecek menzili "0" gösteriyor? Bunu neden yaptığını çözemedik fakat şuan göstergeme otomatik vitesli bir aracın göstergesini kopyaladık.Sağolsun forumdan  Hüseyin Uzun kardeşim le görüştüm ve cumartesi günü yardımcı olacak ve onun göstergesini kopyalayıp benim göstergeye gömeceğiz.Umarım başarılı olacağız,gerekli bilgilendirmeyi yapacağım,herkese keyifli forumlar

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...