İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Aracıma Focus 2,5 Göstergesi Montajı (İzmir)

Özgür İncigülcan

Recommended Posts

Özgür İncigülcan

Hani foto :D

Eren fotografları benzin olayı düzelince yapacağım abi =) Biraz önce akşam kullandım abi adamlar gösterge yapmış ya :D :D

Yorum bağlantısı

Eren fotografları benzin olayı düzelince yapacağım abi =) Biraz önce akşam kullandım abi adamlar gösterge yapmış ya :D :D

Bu gece içinde otur hafif bir müzik aç keyfini çıkar :D ilk heves başkadır ;)

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Ya ortalama tüketim anlık tüketim vs keyifli birşeymiş :D Birde dışsıcaklık sensörü almam gerek abi bakalım bulmam gerek bu şeyi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Evet sevgili abiler sevgili arkadaşlar :D:D:D Mutlu sona bugün ulaştım :D:D:D

Herşeyi anlatmadan önce  teşekkür etmem gereken siz dostlarıma teşekkür edeyim. :) İlk günden beri yardımlarını esirgemeyen ve gösterge ve fonksiyonlu sinyal kolu bulan ve inanılmaz bir fiyata almamı sağlayan SERKAN abiye (SERKAN TOKER) çok ama çok teşekkür ederim.Bütün bu olaylar sırasında hep aradım sağolsun hep de yardımcı oldu.Ayrıca Sabri ustama ve ekibinede gerçekten teşekkür ederim onlarda cidden çok uğraştılar.Ayrıca yine forumdan Eren Erdoğan'da teşekkür ederim beni gösterge konusunda cidden usanmadan bilgilendirdi ve yardımcı oldu.Hüseyin Uzun'uda unutmamam gerek oda gerçekten yardımcı oldu cumartesi günü buluşacaktık.Şimdi başlıyorum anlatmaya...

4gün önce göstergem geldi fakat bir türlü anahtarı arabamla tanıştıramadık.Lafı fazla uzatmayacağım hemen toparlayarak anlatmak istiyorum.Ustaellerde gerçekten dolu dolu 2 gün uğraştık ama birtürlü yapamadık.Enson pes etmiştikki Ankara'daki göstergeyi aldığım yeri aradım o bana 3.Sanayide Erdem diye birinden bahsetti ve yanına gitmemi istedi iyikide gitmişim hallettik.İlk aldığım göstergenin yazılımında sıkıntı olduğunu anladı ve İzmir'de 1,6 benzinli focus 2,5 aramaya başladık.Sağolsun Hüseyine ulaştım cumartesi günü buluşacaktık ama gerek kalmadı.Deneme amaçlı benzinli otomatik bir araç bulup göstergesini kopyaladık ve benim arabaya denedik ve sonuç başarılıydı sadece benzini algılamıyordu.Sonra göstergeyi aldığım yeri aradık ve bir gösterge daha istedim sağolsun Serkan abinin ismini vermem yetti ve çok sıcak biri  beş kuruş istemeden gösterge gönderdi.Onu kopyaladık ve 5 dakika içerisinde anahtarı tanıştırdık ve sonuç altta resimleriyle birlikte siz forum severlere sunuyorum.Yorumlarınızı  bekliyorum.Ayrıca bu işlemi yapan Erdem usta gerçekten çok iyi biri ve paylaşımcı.Belki inanmayacaksınız ama bu yukarıda yazılanların hepsini ben yaptım.Kopyaladım yapıştırdım anahtar tanıttım gerçekten 5 dk.Sanırım benzinli focus olarak ben ilk oldum umarım devamı gelir daha fazla uzatmıyorum iyi forumlar..

1.a6vweFO.jpg?1

2.4LUNHkq.jpg?1

3.PWVlbBL.jpg?1

4.XP6vBUf.jpg?1

5.KtfEreG.jpg?1

6.BMHEJc6.jpg?1

7.d2iYdan.jpg?1

8.4QsHqGc.jpg?1

9.YQkR2Ul.jpg?1

10.aSX4sEi.jpg?1

11.p70XlBC.jpg?1

12.Ua6smCj.jpg?1

13.82inpEb.jpg?1

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Özgür hayırlı olsun.bana gerek kalmamış anlaşılan:) işinin görüldüğüne sevindim.güle güle kullanırsın inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Özgür güle güle kullan, menüye girmiyor sanırım, c-max de girmiyordu, diğerlerinin hepsi tamam.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Güle güle kullanın, yakışmış......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Dumlupınar

Vay be :) hayırlı ugurlu olsun en kisa zamanda yapalim bakalim biz de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Kardeşim çok iyi olmuş güle güle kullan. Faydam olduysa ne mutlu bana :) izmirde görüşmek dileğiyle tekrar hayırlı olsun :)

Yorum bağlantısı
Coşkun Yılmaz

focus 2 de direksiyon sürüş modu var mı 2.5 olduğu gibi güle güle kulan Pilot :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan
(düzenlendi)

Özgür güle güle kullan, menüye girmiyor sanırım, c-max de girmiyordu, diğerlerinin hepsi tamam.

Lokman abi menüye giriyor bende menüde ayarlar km sıfırlama vs yokmu? Başka birşeymi var?

Vay be :) hayırlı ugurlu olsun en kisa zamanda yapalim bakalim biz de :)

Aynen dostum dediğim gibi sen yeterki göstergeyi al ve İzmir'e gel sonrası kolay :D

Kardeşim çok iyi olmuş güle güle kullan. Faydam olduysa ne mutlu bana :) izmirde görüşmek dileğiyle tekrar hayırlı olsun :)

Kardeşim cidden teşekkür ederim İzmir'e geldiğinde mutlaka görüşüyoruz ya kaçarı yok :D

focus 2 de direksiyon sürüş modu var mı 2.5 olduğu gibi güle güle kulan Pilot :)

Malesef Coşkun bey onu görmedim.Şimdi amacım o ekrana daha çok bilgi eklemek

Güle güle kullanın, yakışmış......

Çok teşekkür ederim Serhan bey.

tarihinde Özgür İncigülcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Özgür yanlış yazmışım, ayarlar kısmına. 

Ayarlarada giriyorum Lokman abi ekran ayarı ses ayarı var abi şuan için çalışmayan birşey göremedim.Bugün İzmir ekibi olarak ufak bir buluşma yaptık Hüseyinin aracıyla kıyasladım hepsi bire bir tutuyor abi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Olmuş olmuş hem de on numara olmuş göstergeler. Far anahtarıyla klima kontrol anahtarları da 2,5 ile değişse daha da güzel olcak da renge karar verdin mi? Kırmızı mı beyaz mı?

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Olmuş olmuş hem de on numara olmuş göstergeler. Far anahtarıyla klima kontrol anahtarları da 2,5 ile değişse daha da güzel olcak da renge karar verdin mi? Kırmızı mı beyaz mı?

Aynen Alkım onun kararını vermeye çalışıyorum bir video paylaştım baktınnı beyaz var
Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

Baktım. Orjinal sony teyp alcam diyosan beyaz değil turuncu(kırmızımı artık neyse) yapmak lazım. Daha farklı bir teyp alcaksan beyaz yapılır. Teybi ne yapcaksın ben önce ona karar ver =)

Yorum bağlantısı
Sercan Karataş

Serkan ağbi benim araç 2006 trend benzin-lpg bu gösterge benim aracada uygulanabilir mi? Bütün özellikler aktif olurmu?

Bu arada arkadaşım senin adına çok sevindim gerçekten çok iyi olmuş güle güle kullan

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Serkan ağbi benim araç 2006 trend benzin-lpg bu gösterge benim aracada uygulanabilir mi? Bütün özellikler aktif olurmu?

Bu arada arkadaşım senin adına çok sevindim gerçekten çok iyi olmuş güle güle kullan

Sercan arabalarımız aynı kardeşim :D

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Olmayan gösterge start-stop lu gösterge...Ahmet' e soralım başka var mı diye...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...