İçeriğe Yönlendir

Seat Cordoba Amortisor

Sinan Çiçek

Recommended Posts

Sinan Çiçek

Arkadaşlar aracımın amortisörlerini değiştireceğim. Bosch servisinde tanesine 186 tl fiyat verdiler. rakamlar bana çok fazla geldi. internetten sipariş vereyim dedim 130 TL nin altında bulamadım. Çevrenizde ya da uygun alabileceğim bir site varmı?

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

o fiyatla amartisör bulmuşsunuz bence kaçırmayın :) ford ile bi karşılaştırın fiyatı ucuz oldugunu anlarsınız :D

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

az önce n11'de 104 TL'den buldum en uygun bu olsa gerek. Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Ümit Mavigöz

bence orjinal üründen başka marka almayın fiyatı değilde kaliteyi arayın ;)

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Evet orjinalleri boge. n11 dekiler Monroe marka. Monroe hakkında da yorumlar güzel.

Yorum bağlantısı
Sinan Çiçek

Bosch servisi sadece sol arka amortisörün keçe kısmından yağ geldiği için bu patlak ama eskin yeniyi bozmasın diye arka ikisini değiştir dedi. Başka bir usta ise dördü de özelliğini yitirmiş amortisörler bitmiş hepsi değişecek dedi kafamı karıştırdı. Şimdi ben en temizi hepsini mi değiştirsem?

monroe benim için çöp demektir.

Kimisi çok beğenirken kimisi de sizin gibi şikayetçi. Birisi de "Monroe amortisörleri dünyada ve Türkiye'de en çok satılan amortisörleridir. Pek çok aracın OEM tedarikçisidir. Kalitesi tartışılmazdır. " deyip nokta koymuş sanki :)

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

valla benden başka yorum yok :D var ise kyb marka bakın 

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

2 sene önce Doğuş oto maslak tan cordoba için orjinal bir çift amortisörü 190 TL civarına almıştım. Size verilen fiyatlar çok pahalı. Ayrıca orjinalden başka bir amortisör taktırmayın, paranıza yazık...

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

az önce n11'de 104 TL'den buldum en uygun bu olsa gerek. Yardım ve yorumlarınızı bekliyorum.

Yapıştır....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Amortisör önemli bir parçadır. Bunun bilincinde olarak karar verin. Şimdi 3 kuruş fazla verirsiniz ama 3-5 ay sonra cebinizden 10 kuruş daha çıkmaz..

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Sinan Çiçek

noldu bu amortisör işi?

Monroe marka iki adet aldım abi gayet memnunum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...