İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Modifiyeye Başladım

Emre Usta

Recommended Posts

İBRAHİM ÇAKIR

arkadaslar anahtarımı sustalı yaptırmak istiyorum. bir sıkıntı yaratır mı acaba?

Yorum bağlantısı
Onur Bulut

arkadaslar anahtarımı sustalı yaptırmak istiyorum. bir sıkıntı yaratır mı acaba?

Hiç bir sıkıntı yaratmaz. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Çimen
Merhaba Arkadaşlar,
Herkese iyi forumlar.
Sizi çok uzun zamandır takip ediyorum aracımı alırken sizden cesaret aldım, çünkü sizlerden öğrendiklerime göre Fiesta suprizlere çok açık bir araç, bende sizlerle kendi aracımı paylaşmak istedim. Umarım eklediğim fotoğraflar sorun olmaz.
Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum.

N5nZgk.jpg

oAXO9q.jpg

7oa6br.jpg

Yorum bağlantısı
Murat Çimen

Emre Usta araciniz trend degil mi? Sis farlariniz icin soruyorum. Seritlerde guzel olmuş Allah kaza bela vermesin Inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

Emre Usta araciniz trend degil mi? Sis farlariniz icin soruyorum. Seritlerde guzel olmuş Allah kaza bela vermesin Inşallah.

Trend modeliydi titanium yapiyorum
Yorum bağlantısı
Murat Çimen

O zaman seninle tatli bir rekabet yaşayacağız ama ben daha cok ST ye benzetmeye çalışıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

ben orjinalligi bozmamaya dikkat ediyorum body kit memlekete gidince sikinti cikartir yaylaya cikiyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burhan Çelik

Kapılara çekilen şerit zamanla boyaya zarar verıyormus cıkarınca sanırım bir yerde okumuştum, bir de şerit yasak mı polis filan buna uygulama yapıyor mu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fırat İzgi

Her işlem güzel ama jantlar benim hoşuma gitmedi. 15 değil sanırım 14. Lastik yanakları çok kalın kalmış jant kendini hiç gösteremiyor. Başka jant ve orantılı yanak ile on numara olur

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İBRAHİM ÇAKIR

Bende size ozeldim ve omsaline sitesinden krom cam citasi ve bagaj citasi siparis ettim cam citalar tam oturdu fakat bagaj ctasi tam oturmuyor ford logosunun icinde kaliyor tam oturmuyor o yuzden onu yapistiadim henuz. Simde boyle bir sorun oldu mu?

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Logo citanin altinda kaliyor tam oturdu herhangi bir sorun yok bende

Her işlem güzel ama jantlar benim hoşuma gitmedi. 15 değil sanırım 14. Lastik yanakları çok kalın kalmış jant kendini hiç gösteremiyor. Başka jant ve orantılı yanak ile on numara olur

jantlari buyutme isini sonraya birakmak zorunda kaldim uzerinde 4 tane michelin lastik var sadece 5 ay kullandim.
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
emre türkyılmaz

araç çok canlı olmuş darısı başımıza  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Emre Usta

turkiyede 150 lira fiyat dediler.Bende Çinden 23,99 $ kilif aldim.1 saat suren dikme isleminden sonra sonuc bu [emoji2]

8044680223df493b46e744e05cf7feb9.jpg

0398248779f013a0edbe627a7caf22fb.jpg

ef87dbf36d935f5f6d663bf6e22aea46.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

maşallah maşallah devam :moto:

Sizi bazen rahatsiz ediyorum Galip Bey hakkinizi helal edin [emoji6]
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

bugunde arabaya ambians isigi yaptim e85346dc61f753df3f2a7637ff082e5b.jpg53e7b20b7e39fb115931e00700e1b3f2.jpgd6b604c40559ade90c5e04404744f3be.jpg

üstad öncelikle hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inş. ambiyans ışıını nerden aldığınız internette falan bulabilir miyim link vs. var mı elinizde 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta

üstad öncelikle hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inş. ambiyans ışıını nerden aldığınız internette falan bulabilir miyim link vs. var mı elinizde

sahibindende satiliyordu.link bulabilirsem atarım
Yorum bağlantısı
Yusuf Aycibin

ben baktımda bulamadım bi türlü sana zahmet olmazsa paylaşablirsen sevinirim üstad 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...