İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Multimedya Sistemi ve Hız-Devir Göstergeleri

İlhan Gülcan

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Sync uyumlu bu cihaz.Ben herşeye komut edebiliyorum.Tüm servislerde varmıdır bilemiyorum ama sormak lazım.

Teşekkür ederim gittiğimde bir sorayım. Ücretsiz kış bakımı varmış bahaneyle bir sorarım artık.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Levent Okutan

Bu ürünü taktıığmızda Diğre sesli kontrollerde iptal oluyormu yoksa sadece navigasyon için mi şptal söz konusu..Birde belki bilen vardır diye soruyorum ürünü alsam Gaziantepte taktırabilirmiyim. ?

Yorum bağlantısı
Misafir

Bu ürünü taktıığmızda Diğre sesli kontrollerde iptal oluyormu yoksa sadece navigasyon için mi şptal söz konusu..Birde belki bilen vardır diye soruyorum ürünü alsam Gaziantepte taktırabilirmiyim. ?

Cyclone için cevap veriyim.Evet şuan hepsi iptal oluyor eğer güncelleme yaptırmazsanız.Fakat yeni güncellemesi geldi ve aktif ettiler.Araçtaki tüm özellikler aktif durumda artık.Ben fırsat bulup yaptıramadım henüz.

Yorum bağlantısı
Levent Okutan

Cihaz güncellemsi mi yoksa ford güncelemesi mi ?

Yorum bağlantısı
Levent Okutan

Cihazın güncellemesi

Çok teşekkür ederim araadım Görüştüm firmayla..Pazartesi sonuçlanacak inşallah..inşallah memnun kalırım ve burada dillendirirz..

Yorum bağlantısı
Levent Okutan

Az evvel öğrendim fiyatları. Cmax için 1750-1800 focus3 için 1650-1700

Dağan bey bilgilendirme için çok sağolun..Cyclone ürün için firmayla irtibata geçtim ürünlerinin zaten Ford otasana satıldığını ve Servislerden temin edileceğini söylediler...Servise gittim sipariş verdim 3 gün sonra takılmış olur..buradan detay ve resimler paylaşırım inşallah.Umarın hayal kırıklığı yaşamam..

IMG_4244.JPGIMG_4251.JPGIMG_4245.JPGIMG_4248.JPGIMG_4251.JPG

arkadaşlar biraz geç oldu ama güzel oldu gibi tv navigasyon geri görüş kamerası dvd film klip vs. 

Özcan bey teşekkür ederim ilhan kaynağımız oldunuz..Sipariş verdim 3 güne Ford servisinde takılacak inşallah..

Yorum bağlantısı
özcan şaşmaz

yardımcı olduysam ne mutlu hayırlı olsun güle Güle iyi Günlerde kullanın

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
İlhan Gülcan

alternatifler ortaya çıkarken fordda boş durmamış sync 3 geliyor arkadaşlar :)

ford-sync-3-0002-640x427-c.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Emre ŞAHiN

Dağan bey bilgilendirme için çok sağolun..Cyclone ürün için firmayla irtibata geçtim ürünlerinin zaten Ford otasana satıldığını ve Servislerden temin edileceğini söylediler...Servise gittim sipariş verdim 3 gün sonra takılmış olur..buradan detay ve resimler paylaşırım inşallah.Umarın hayal kırıklığı yaşamam..

Özcan bey teşekkür ederim ilhan kaynağımız oldunuz..Sipariş verdim 3 güne Ford servisinde takılacak inşallah..

Levent Bey fotoğrafları bekliyoruz :)

Yorum bağlantısı

Levent bey merhaba, navigasyonu taktırdıktan sonra kol dayama içindeki USB girişi ve aux çalışıyor mu?

Cyclone un kendi usb ve aux girişi var.Torpidoya monte ediyorlar.Orj girişler iptal oluyor.

Yorum bağlantısı
Savaş Özgür

Cyclone un kendi usb ve aux girişi var.Torpidoya monte ediyorlar.Orj girişler iptal oluyor.

teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Muhsin İpek

Arkadaşlar merhaba  Geniş ekran gösterge paneli arıyorum.. Güven oto 300  rira gibi bir  fiyatta satıyordu, ihmal ettim ve stoklarında  kalmamış.. Maalesef  azı fırsatçılar fiyatları 2 katına  çıkartmış. Uygun fiyata satan bir yer var mı bildiğiniz.?

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Durhasan Evcek

dvd   navigasyon taktırmak için servisi aradım, yarım gün süreceğini ve fiyatının 2500 lira olacağını söylediler. fiyat fazla geldi, Cyclone kayseri sanayideki satış ve  servisini aradım, aynı cihazı 1 saat içersinde 1720 liraya takacaklarını, aynı garantiyi verdiklerini belirttiler. şimdi önümüzdeki ay (ara sıra kayseri ye gidiyorum zaten) kayseri ye gittiğimde taktırmayı düşünüyorum. kayseri deki arkadaşlarım, burada cihaz taktırıp sorun yaşayan oldumu acaba .cevabınız için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Olgaç Öcek

Merhaba arkadaşlar ,

Bence arabalarımızdaki en büyük eksiklik orta ekranın küçük olması. Bendede c-max tit x 2013 var. Eğer navigasyonlu paket almaz iseniz gerçekten minicik ekrandan takılmak durumundasınız.

Diğer araçlarda bu opsiyonel olarak tabiki 5.5 " lere kadar çıkan , dokunmatik ve navigasyonlu versyonlar olabiliyor. Örnek ; yeni opel corsa larda gördüm , seat leon da gördüm vs. vs.

Şimdi bahsedilen paraları verip navigasyonlı büyük ekranlı ve varsa dokunmatiği varmıdır diye düşünüyorum.

Biraz sayfaları gezineyim görebilecekmiyim bakayım hoşuma gideni  :biggrin:

Saygılar.

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Merhaba arkadaşlar ,

Bence arabalarımızdaki en büyük eksiklik orta ekranın küçük olması. Bendede c-max tit x 2013 var. Eğer navigasyonlu paket almaz iseniz gerçekten minicik ekrandan takılmak durumundasınız.

Diğer araçlarda bu opsiyonel olarak tabiki 5.5 " lere kadar çıkan , dokunmatik ve navigasyonlu versyonlar olabiliyor. Örnek ; yeni opel corsa larda gördüm , seat leon da gördüm vs. vs.

Şimdi bahsedilen paraları verip navigasyonlı büyük ekranlı ve varsa dokunmatiği varmıdır diye düşünüyorum.

Biraz sayfaları gezineyim görebilecekmiyim bakayım hoşuma gideni  :biggrin:

Saygılar.

Olgaç bende 5,5 inch oem navigasyon var. Yurtdışından aldım, TR ve tüm Avrupa harita...

Oem dışında takmak istemedim...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Cemil Kaynak
  • 9 ay sonra...
Eren Ay

Bu geniş ekran gösterge konusunu çok can sıkıcı bir durum. Tekno paket araçlarda olmasına rağmen servislerin haberi yok. Acaba geniş ekran göstergeli bir aracın göstergesinin değişmesi gerekse ne yapacak bu servisler merak ediyorum.  Umarım bu otokoç mantalitesini değiştirir de bizde bu gibi teknolojileri zamanında kullanırız. 4-5 yıl geriden değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
(düzenlendi)
On 19.01.2017 at 11:14, Eren Ay yazdı:

Bu geniş ekran gösterge konusunu çok can sıkıcı bir durum. Tekno paket araçlarda olmasına rağmen servislerin haberi yok. Acaba geniş ekran göstergeli bir aracın göstergesinin değişmesi gerekse ne yapacak bu servisler merak ediyorum.  Umarım bu otokoç mantalitesini değiştirir de bizde bu gibi teknolojileri zamanında kullanırız. 4-5 yıl geriden değil.

Bizim 2013 lerin tekno paketlerindede varsa eğer servisten talep etsek getirtseler.

Kullanım kılavuzunun 79. sayfasında gözüküyor aslında :(

tarihinde ilhan Gülcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Murat Kavuk

Geniş ekran gösterge; tekno paketlerde ve sony'li navigasyon paketlerinde var. Servis getirir. Ama son hatırladığım 2500 TL civarı servis fiyatı vardı.

Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan
4 saat önce, Murat Kavuk yazdı:

Geniş ekran gösterge; tekno paketlerde ve sony'li navigasyon paketlerinde var. Servis getirir. Ama son hatırladığım 2500 TL civarı servis fiyatı vardı.

murat bey otosana sordum 1800 lira işçilik dahil fiyat çektiler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...