İçeriğe Yönlendir

C Max 2 - Multimedya Sistemi ve Hız-Devir Göstergeleri

İlhan Gülcan

Recommended Posts

Murat Kavuk

Benim bildiğim de, güncel 1.6 motordan geliştirildi. 95 ve 120 beygir güçlerinde olacak.

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Bertan Çeviren

Abilerim merhaba forumdaki ilk cevabım.

Birkaç gündür c-max'e takmış durumduayım karıştırıyorum. ilk mesajdaki görsel ABD'de satılan Fordlara özel. sanırım Avrupa'da da bu sistem değil bizdeki sistem benzeri bir sistem satılıyor opsiyonlu olarak. Fiesta ve Focus'larda da buna benzer Sony sistemler oluyor ABD'de daha az tuşlu daha büyük ekranlı. ABD ve Kanada'da c-max sadece hybrid modelle ve bu donanımla satılıyor diye biliyorum.

İyi forumlar

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
özcan şaşmaz
(düzenlendi)

IMG_4244.JPGIMG_4251.JPGIMG_4245.JPGIMG_4248.JPGIMG_4251.JPG

arkadaşlar biraz geç oldu ama güzel oldu gibi tv navigasyon geri görüş kamerası dvd film klip vs. 

tarihinde özcan şaşmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Özcan bey merhaba,

Çok güzel olmuş, tebrikler.

Sony'yi koruyarak nasıl yaptınız? Ne kadara maloldu?

Biz nasıl ediniriz bu sistemi :)

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Arkadaşlar paylaşmayın böyle şeyler ya! !! Acaip gaza getiriyor yapamayinca hayal kırıklığı yaratıyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmetcan Yiğit

Arkadaşlar paylaşmayın böyle şeyler ya! !! Acaip gaza getiriyor yapamayinca hayal kırıklığı yaratıyor

Çok para abi ya :)

Yorum bağlantısı
özcan şaşmaz

Özcan bey merhaba,

Çok güzel olmuş, tebrikler.

Sony'yi koruyarak nasıl yaptınız? Ne kadara maloldu?

Biz nasıl ediniriz bu sistemi :)

teşekkür ederim ford kuga eski kasa ile uyumlu olan  multimedya cihazı taktırmanız gerekiyor 

tek eksikliği sesle kumanda iptal oluyor onun dışında süper 

ürünü cylone veya naviin firmalarında bulabilirsiniz size tavsiyem bulunduğunuz şehirdeki montaj işini yapan aksesuarcı veya müzik sistemiyle ilgili yere yaptırın bu türürünleri internetten aldıktan sonra montaj için birilerini bulmak zor oluyor ve garantisi sıkıntı yaratıyor

fiyatı 1850 tl gibi

bulunduğunuz şehri yazarsanız yardımcıolabilirim.    

Yorum bağlantısı
özcan şaşmaz
(düzenlendi)

gürkan bey çok pardon bulunduğunuz şehir derken istanbulun semti demek istemiştim

malum istanbul memleketin 1/4 kadar maşallah.

tarihinde özcan şaşmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlhan Gülcan

Özcan bey harika olmuş.iyi günlerde kullanın. sesle kumandada olsa dahada iyi olacakmış.  :good1:

Yorum bağlantısı
özcan şaşmaz

Güle güle kullanın. Yalnız kuga yeni kasa ile uyumlu model diye geçmesi lazım. Bu eski kasa kugaya olmaz.. Servis de bu ürünün aynısını takıyor ama biraz daha fazla para istiyor.

http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=193&uno=378

murat bey teşekkür ederim kuga derken 2010--2011 modeldi kastım 

yeni kuga getirttim üst  hoparlör kapağı çok büyük geldi geri gönderdim bana gelen ikinci kutunun üzerine kuga 2010 yazıyordu cyclone ilk getirdiği numinelerden aldım bende daha sonra c max diye sitesinde satmaya başladı.

Yorum bağlantısı
özcan şaşmaz

Özcan bey harika olmuş.iyi günlerde kullanın. sesle kumandada olsa dahada iyi olacakmış.  :good1:

valla ilhan bey yapacak bişey yok her güzelin bi kusuru var dedik kabul ettik varsın sesle kumanda iptal olsun 

zaten fordun taktığıda aynı ürün olduğu için serviste sesle kumandayı iptal ediyor çözüm bulamadılar.

ayrıca beyendiğiniz için teşekkürler

Yorum bağlantısı

Geçen hafta taktırdım focus 3 aracıma navi. Aracım titanium smart paket ve her türlü işlevi çalışıyor. Sesli komut otomatik park. Ve serviste taktılar ürünü.

8ade0acb82b065bddd783acd8bb586ed.jpg

Yorum bağlantısı
Gürkan Çakıroğlu

Özcan bey,

Montaj konusunda sıkıntı olmaz...

Bu işin doktoru arkadaşlarım var :)

Ben cihazı araştıracağım, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Geçen hafta taktırdım focus 3 aracıma navi. Aracım titanium smart paket ve her türlü işlevi çalışıyor. Sesli komut otomatik park. Ve serviste taktılar ürünü.

8ade0acb82b065bddd783acd8bb586ed.jpg

Doğan Bey çok yakışmış iyi günlerde kullanın. Bunun cmax için olanı da var mı aceba?

Yorum bağlantısı

Doğan Bey çok yakışmış iyi günlerde kullanın. Bunun cmax için olanı da var mı aceba?

Ankara tan otoda takıldı. Yarın fırsat bulursam soruyum. Fakat yanlış bilmiyorsam aynı cmax focus
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Bi telefon tutucu ve telefona navigasyon yuklemek maksimum 10 lira :)

tarihinde Necati Öner tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Ankara tan otoda takıldı. Yarın fırsat bulursam soruyum. Fakat yanlış bilmiyorsam aynı cmax focus

Teşekkürler, ayrıca fiyatını da öğrenirseniz sevinirim.

Yorum bağlantısı

Teşekkürler, ayrıca fiyatını da öğrenirseniz sevinirim.

1850 diyorlardı en son. 1700 e zorla taktırdım.
Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Az evvel öğrendim fiyatları. Cmax için 1750-1800 focus3 için 1650-1700

Doğan Bey servislerin hepsinde oluyor mu bunlardan? Bir de tüm ses sistemleri çalışıyor mu? Yani klima ve diğer sistemleri sesli komutla açabiliyor muyum? Şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Doğan Bey servislerin hepsinde oluyor mu bunlardan? Bir de tüm ses sistemleri çalışıyor mu? Yani klima ve diğer sistemleri sesli komutla açabiliyor muyum? Şimdiden teşekkürler.

Sync uyumlu bu cihaz.Ben herşeye komut edebiliyorum.Tüm servislerde varmıdır bilemiyorum ama sormak lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...