İçeriğe Yönlendir

Acaip Bi 4 Çekerimiz Land Rover series3

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Serhat Böcek

Abi hayırlı olsun,dağ bayır gezersiniz artık.Birde İstanbul tarfiğinde gezmesi zevkli olacaktır.

Yorum bağlantısı

Oo süper makine.abi bunların direksiyon mili hep çıkıyo yerinden.başıma geldi de askerde,sola viraj,direksiyon dönüyo ama araba dönmüyordu :) :)

Yorum bağlantısı

bunlardan serie3 veya defender bulsam alıcam ama toplanmısını bulamıyorum hastasıyım bu araçların

hocam şu linke bir bakarmısın fabrikadan çıktıgı gibi belki aracı toplamanda yardımcı olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-klasik-araclar-klasik-arazi-araclari-emsalsiz-land-rover-defender-seri-2a-144574074/detay/

Nasıl bu kadar temiz kalabilmiş. süper.

Ayrıca camel hayırlı olsun. Epey emek harcatacak v bir o kadar da keyif verecek gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Yav ben bunlardan cok surdum askerde :)  Zirhli tumenin dagina tasina az sarmadik bunlari :) Oturunca koltuga sola yapisik oluyorsunuz biraz dar gibi ama canavar.

Hayirli ugurlu olsun hepinize,  Hepimize  :fiuw:  :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Hayırlı uğurlu olsun, Allah çamurdan bataktan çıkartmasın :-)

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Hayırlı uğurlu olsun abi, arazi aracı deyince hep aklıma bunlar gelir benim... :)

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Baş tacı abilerimiz almış, arazide yüzüstü bırakacak halimiz yok.. Çekecez mecbur kaldıklarında.

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sizden kim alacak onu merak ediyorum.. Alanla tanışmak istiyorum :)

parça parça alanların listesini mi istiyorsun yani?

derin su geçişlerinde sorun çıkmaz, araç içinde dışarıya su tahliye mekanizması işler durumda.....

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Facede görmüştüm ama buradaki konuyu kaçırmışım. Hayırlı olsun. Bekliyoruz gelişmeleri merakla.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Plakasıda güzelmiş FSM "Fatih Sultan Mehmet"

onu tanımıyoruz

Yorum bağlantısı
Sarp D. Uygur
(düzenlendi)

Arabayı bu açıdan görünce Kuşadası tarafında indiğimiz bir koyda başımıza gelen vahim olay geldi aklıma. Bunun gibi bir jip bizi saplandığımız kumdan almıştı öndeki vinç ile.. Kavga dövüş 25 lira da paramızı almıştı eleman. Düşününce günde 2-3 araba kurtarsan günü de kurtarırsın aslında, Çağlar abi düşünüyor musun böyle bir işi :D

tarihinde Sarp D. Uygur tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hayirli olsun diycem de, genelde ömür maçının 90+7. dakikasını oynayan, aluminyum folya'ya dönüşme hazırlığındaki cisimler için hakkinizda hayirlisi inşallah diyeceğim Servet ve Çaylar Abiler.

Vesile ile Çaylar Buyur Bey'in müzmin hurdacı olduğunu, pert veya hurdalığa tek adımlık mesafedeki cisimleri alıp evine sakladığını Toyoto Silika ve antik Mondeo'sundan biliyoruz da, Servet Abi eskiden düşmezdi böyle tufaya ya, demek baka baka kararan üzümün hikayesi :)

Baş tacı abilerimiz almış, arazide yüzüstü bırakacak halimiz yok.. Çekecez mecbur kaldıklarında.

Abilerin araziye kadar normal düz asfalt yolda kalmadan gidebilsin de Cem, ben geçtim offroad aktivitesinden ;) Bu cisim 1. Dünya savaşında kullanilmış bile olabilir.

Offroad testinden ortadan ikiye çatır çutur kraker gibi ayrılma ihtimali 100 de 275 oranlı.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Motor için parça bulur muyuz diye araştırayım dedim :rofl:

Çaylar Abi, bence sen bırak parça aramayı, kilo hesabından Koroplast'la falan anlaşıver şimdiden hammadde envanterine, karşılığında şunlardan alsanız Servet Abi ile ortak başı 24 adetli 50'şer koli, hem başınız arıza tamir dertlerinden, hem de markette aluminyum folyo aramaktan ömür boyu kortulursunuz :)

Gönderilen Resim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

boşa debelenme, komple bakım malzemesi 100tl tutuyor, tüm diff yağları dahil, ha bunda çokça diff + transfer kutusu var, offroad donanımı bunlar, kore cadde cibi değil....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...