İçeriğe Yönlendir

Kuga - Araç İçin Başka Ne Modifiye Yapilabilir?

Osman Kocaturk

Recommended Posts

Osman Kocaturk
(düzenlendi)

konulara bakarsak cok az modifiye var bu kadarla sinirli kalmamali aslinda kucuk, buyuk modifiye baska ne yapilabilir kugalarimiza biraz beyin firtanisi yapmak lazim aslinda mesela benim araba beyaz lastikler 17 lik, bunun yerine 19 luk lastikler siyah la aluminyum karisimi jantlar guzel dururdu diye dusunuyorum icine guzel led aydinlatma 

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

konulara bakarsak cok az modifiye var bu kadarla sinirli kalmamali aslinda kucuk, buyuk modifiye baska ne yapilabilir kugalarimiza biraz beyin firtanisi yapmak lazim aslinda mesela benim araba beyaz lastikler 17 lik, bunun yerine 19 luk lastikler siyah la aluminyum karisimi jantlar guzel dururdu diye dusunuyorum icine guzel led aydinlatma 

her ne kadar aracı üç aşağı beş yukarı bilsek de, fotoğraf olursa daha iyi yorum yapabiliriz.

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Suv araçlar bana göre pek modifiyeye yatkın araçlar değil, iç aydınlatmaya vs ağırlık verilebilir

Yorum bağlantısı
Osman Kocaturk

Sadece benim araç değil hani genel anlamda hani stickerlardan tutunda aydınlatma jant on arka tamponlara kadar

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...

Arkadaşlar merhaba , foruma yeni üyeyim ve yeni ford sahibiyim . Şahsen modifiye derken yani araç tam ağzına kadar çakılı dolulukta , tekno paket dahil. Sadece port bagaj taktırsam sizce nasıl durur ?

Yorum bağlantısı

port bagaj barları güzel durur.

Yükseltme kiti ile biraz daha yükseltilip BF Goodrich A/T arazi lastikleri alınır biraz daha irileşir araç  :good1:

4206377936_3ee75f3d77_b.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
MesutDalgıç
(düzenlendi)

Aslında KADJAR ın 5 kollu siyah 19 inch jantları kugaya harika gider ama

http://www.netgruprenault.com.tr/sifir-renkler.aspx?marka=70&model=10836&KullanimSekliId=?marka=70

tarihinde MesutDalgıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Kuga gibi segmente orjinal jant harici replica takmayın. İşlevsel sıkıntı çıkar

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...