İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - 2011 Mutation...

Bora Ozdis

Recommended Posts

Ali Gürsoy

Diğer konuyada yazmıştım gerçi :) Şu direksiyon'a bittim ben . Aldığınız linki paylaşsanız bizde niyetlensek :flowers:

Yorum bağlantısı

Direksiyon şahane olmuş gerçekten. Far kaşı, eksoz ve spoyler işi biraz basitleştirmiş gibi geldi, onlara canım sıkıldı sadece.

Ellerinize, emeklerinize sağlık. :bravo:  :bravo: :bravo:  

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Bora Ozdis

İki gündür arabam yok sebebi mat kaplatmış olmamdı farklı bir çalışma oldu  :D   :nazar:  :nazar:  :nazar:

Nb0alX.jpgkYd4GD.jpg8ERqP7.jpgY5ZnqZ.jpgaBr9dQ.jpgBitmiş Hali

DkgzBv.jpgm8AO40.jpgEE9GrZ.jpgjYb0Xm.jpg2QzLnA.jpgB97Jvp.jpgZ1ovMG.jpgoz4G0b.jpgVyWoPZ.jpgnG0zRV.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
(düzenlendi)

Gule gule kullanin guzel olmus arac

tarihinde Serkan Ünsalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Kubilay

Formu cok fazla takip edemiyorum ama bu araca tepkimi belirtmek isterim ustaa bindiğin araba mondeo far daki folyo nedir kurban oluyum o ekzoz kafaları bagaj üstü spoiler mondeo agırlıgı olan bi arabadır bu işlemleri kaldırmaz zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence bu arabaya saygısızlık yapıyorsun bendede aynı kasa yeni aldım yaza kadar yapıcam inş jant lastik oda selective jantı bakıyorum uygun bulursam alıcam inş biraz basılacak ve yazılım olucak fazlası haram bu arabaya

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Celal Altan

Formu cok fazla takip edemiyorum ama bu araca tepkimi belirtmek isterim ustaa bindiğin araba mondeo far daki folyo nedir kurban oluyum o ekzoz kafaları bagaj üstü spoiler mondeo agırlıgı olan bi arabadır bu işlemleri kaldırmaz zevkler ve renkler tartışılmaz ama bence bu arabaya saygısızlık yapıyorsun bendede aynı kasa yeni aldım yaza kadar yapıcam inş jant lastik oda selective jantı bakıyorum uygun bulursam alıcam inş biraz basılacak ve yazılım olucak fazlası haram bu arabaya

Aynen katılıyorum. İğrenç duruyor o egzozlar ve farlar. Güzelim arabayı mahvetmişsiniz. İbretlik
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Berkay Ekinci

Direksiyondaki alcantra kaplamanın ömrü çok kısa oluyor diye biliyorum,genelde eldivenle kullanılması gerektiği için.

Sizin izlenimleriniz ne bu konuda?
Birde bende far kaşlarının sökülmesini öneriyorum.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Gürler

Çok güzel olmuş aracın bence st jant olsaydı çok daha güzel olurdu geri kalanı harika

Yorum bağlantısı
Talip Eren

Genel olarak beğendim,uygulamalar uyumlu.Özellikle ön farın aldığı şekil çok iyi arabaya agresif ve spor bir görünüm kazandırmış ama yapılma şekli biraz basit olmuş,gerçekte kaput uzatmak lazım da o da çok fazla uğraş olacaktır.Stoplarda da aynı çizgiler olabilse on numara olur,kurtulur şu Murat Günak tarzı çizgilerden.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Bora abinin farklı bir tarzı var.

Daha önceki Mondeo'su da yine alışagelmişin dışında modifiye edilmişti. 

Yorum bağlantısı
Fatih Çağlar

Alınmak gücenmek yok sadece kendi yorumumdur zevk senin zevkindir. Eksozlar konusunda yorum yapmıyacam belki difüzör kaynaklı öyle görünüyordur ama difüzörü kesinlikle sevmedim arka taraf sw mu olsam sedan mı olsam kararsızlığında kalmış gibi göründü gözüme. Spoiler farklı bi tasarım olsa daha iyi olur gibime geldi. Onun dışında gözünü sevim o kaşları çıklartıver kuş serisine döndürmüş arabayı. Bunlar benim düşüncelerim tabi zevkte sizin parada. Rabbim güle güle zevkle binmeyi nasip etsin :)

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ahmet Kiriş

Emeğinize sağlık, kesenize bereket, keyif aldığınız sürece en iyi modifiye kendi beğendiğinizdir. :good1:

Dur logoları ben de kırmızıya bir bakayım. :nazar:

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Murat Kuyucular

Çok güzel olmuş. Kazasız belasız, Güle güle kullanın. Özellikle spoiler ve ön panjur çok yakışmış.

Ama ben de far kaşları konusunda diğer arkadaşlarla hemfikirim. Güzelliğini, heybetini almış ön tarafın. Eski kasa mazda 6ya dönmüş.

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Selçuk Özmen

Süperrrr

Gümüş gri de sırıtan ve eleştirilen herşey bu renkle çok uyumlu olmuş...

Keşke benim olsaaa

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğulcan Akıncıoğlu

Gayet güzel maşallah önceki yorumlarıda okudumda ağır olmuş sanki yorumlar. [emoji4] Önceki halinde farlar bir soru işaretiydi.Bu renk ile sırıtmamış ,güzel durmuş bence [emoji1419]böyle ağır arabalara yapılan modifiyeleri seviyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...