İçeriğe Yönlendir

Mondeo 4 - 2011 Mutation...

Bora Ozdis

Recommended Posts

Semih İzgi

Zevklerimiz çok yakınmış. :good1:  bende MK4  2.0 Ecoboost almayı planlıyorum.  2013 sonrası 163hp 2.0 TDCI da olur. Özellikle bu kasa mondi de far kaşı en sevdiğim aksesuar.

Bence bu aracı cam vitrine kaldırın ve kullanmayın :nazar:  

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Bu ne arkadaş muhteşem olmuş ya bayıldım. Satılıktır yazmıyor [emoji7][emoji7]

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

Modifiye edilen aksamlar mavi renkle kendini bulmuş, Jant değişikliği ve fotoğraf kalitesi cabası.

Bu arada rengi ruhsata işletiyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Bora Ozdis

Modifiye edilen aksamlar mavi renkle kendini bulmuş, Jant değişikliği ve fotoğraf kalitesi cabası.

Bu arada rengi ruhsata işletiyor musunuz?

evet ruhsata işlendi çift renk lacivert ve siyah tavanda siyah olduğu için sıkıntı çıkartıyorlar başım ağrımasın diye çift renk yazdırdım ;)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
(düzenlendi)

Öğretmen misiniz, bu arada aracınız maşallah efsane olmuş

tarihinde Tahir Ak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yeni renk ve değişiklikler ile süper olmuş.

Aracı Avcılarda görmüştüm bi kaç kez, oralarda mı oturuyorsunuz?

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Cok yakismis emeginize saglik,mondeonun on farlari cok buyuk ,normalde far kaslarini ben de sevmem ama bu araca olmus farlarin kisik bakmasi daha bi sportif gostermis

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Yeni renk ve değişiklikler ile süper olmuş.

Aracı Avcılarda görmüştüm bi kaç kez, oralarda mı oturuyorsunuz?

değişmedi ise sanmam...

Yorum bağlantısı
Saim Ulaş Yılmaz

Aracın ilk hali bence güzeldi. MK4 sedan kasa için modifiye olanakları çok az. Eminim ki her ayrıntı için düşünülmüş araştırma yapılmış maddi kaynak harcanmıştır. Eleştiri hakkını kendimde bulmuyorum. Sert eleştirilere mesafeli durmaktayım.

Son hali ise muhteşem olmuş. Ön tampon altı spoileri piano black sport titanium X ızgaraları ve yan etekleri defalarca getirtmeyi düşünüp sonunda aracımın kül kahve rengi nedeniyle vazgeçmiştim. Yaptığınız çalışmalar için tebrik ederim. Çok uyumlu ve özel bir araç olmuş.Gözüme takılıp acaba dediğim tek şey stoplara çekilen film.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Önceki hali güzeldi, şimdi ise enfes olmuş.Allah kaza,bela vermesin.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Şahinbaş

Spoyler egzoz ve difuzor arka kısımdaki tasarım eksiğini süper kapatmış. Maşallah

Yorum bağlantısı
Mikail Özel

5L48vM.jpg

Renk çok değiştirmiş aracı güle güle kullanın. Yalnız şu resim dikkatimi çekti, gece gece ben mi göremiyorum aynalar nerde :)

Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...