İçeriğe Yönlendir

Salon Ve Balkon Çiçeklerimiz

Misafir

Recommended Posts

Tahir İlter

Senin buralara yolun düşmez mi abi ? Gel de gerçek Isparta gülü vereyim sana,gül kokusu ile uyanmak nasıl bir duygu iliklerine kadar hisset :) 

Yorum bağlantısı

Arada üflüyeceksin onlara... :nargile:

Üflemeye gerek yok, arada bir yel geliyor misler gibi.... :fiuw:

Senin buralara yolun düşmez mi abi ? Gel de gerçek Isparta gülü vereyim sana,gül kokusu ile uyanmak nasıl bir duygu iliklerine kadar hisset :)

Balkonda anca bu kadar Tahir, zamanında bahçeli evimizde vardı, sizin oradan 20 tane fide getirmişti bir dostum, ne güllerdi beeeee...

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Üflemeye gerek yok, arada bir yel geliyor misler gibi.... :fiuw:

Balkonda anca bu kadar Tahir, zamanında bahçeli evimizde vardı, sizin oradan 20 tane fide getirmişti bir dostum, ne güllerdi beeeee...

Yakında burada da sadece balkonlarda olacak galiba... Her yer bina yığını olmaya başladı.

Yorum bağlantısı

Yakında burada da sadece balkonlarda olacak galiba... Her yer bina yığını olmaya başladı.

Camların önüne koyulanlara karşıyım ama,geçen bir adam geçti sokaktan,peşine saksı düştü aşağı paramparça...

Yorum bağlantısı

Camların önüne koyulanlara karşıyım ama,geçen bir adam geçti sokaktan,peşine saksı düştü aşağı paramparça...

Ona ben de karşıyım, bir de insan değer verdiği bir şeyi öyle aşağı düşebilecek şekilde koyar mı?

Yorum bağlantısı

Ona ben de karşıyım, bir de insan değer verdiği bir şeyi öyle aşağı düşebilecek şekilde koyar mı?

Kesinlikle abi..

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

benim orkide epey coştu.. 2 daldan 3-5 çiçek daha açacak. Bugün bir çekeyim fotoğraflarını.

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Resimlerde ilginç bir detay yakaladım. O resmi buraya yüklememişim, şimdi yüklüyorum. G2 uçan bal arısını bile çekmiş :D

5edyguhe.jpg

tarihinde Ertan Çabuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Resimlerde ilginç bir detay yakaladım. O resmi buraya yüklememişim, şimdi yüklüyorum. G2 uçan bal arısını bile çekmiş :D

Ertan bu bahçe senin mi, yoksa çiçekçiye gidip foto mu çektin?

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Ertan bu bahçe senin mi, yoksa çiçekçiye gidip foto mu çektin?

Beni geriden takip ediyon ehtiyar.... :)

benim haftasonum evimin bahçesinde geçer, yeri gelir 24 saatlik gün yetmez :D

jy2uty2y.jpg

Yorum bağlantısı

Beni geriden takip ediyon ehtiyar.... :)

benim haftasonum evimin bahçesinde geçer, yeri gelir 24 saatlik gün yetmez :D

Hmmmm, elin niye mor. :shok: Ayrıca sulama sistemi de görüyorum. Kaçak köy fırını, kaçak artezyen, kaçak bahçe...bir de fortum var :yes:  Seni şikâaaat edecem. :crazy:

Salon ve balkon çiçekleri konusuna "hıyar" fotosu yüklemiş :D

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk
(düzenlendi)

Hmmmm, elin niye mor. :shok: Ayrıca sulama sistemi de görüyorum. Kaçak köy fırını, kaçak artezyen, kaçak bahçe...bir de fortum var :yes:  Seni şikâaaat edecem. :crazy:

Salon ve balkon çiçekleri konusuna "hıyar" fotosu yüklemiş :D

onun da çiçeği var hem de burnunda :D

Gözlüklerin değişmesi zamanı gelmiş. Eldiveni farkedemiyon ehtiyar :p

Yorum bağlantısı

onun da çiçeği var hem de burnunda :D

Gözlüklerin değişmesi zamanı gelmiş. Eldiveni farkedemiyon ehtiyar :p

Eldiveni fark ettim de, o nimete eldivenle dokanmaya kıyamazsın diye düşünmüştüm.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Taze taze orkide fotoğrafları yükledim.  Yaprakları pek iyi durumda değil gibi ama bilemiyorum.. yaklaşık 10 aydır bizde bu çiçek..

Fotoraf0130.md.jpg
Fotoraf0133.md.jpg
Fotoraf0131.md.jpg
Fotoraf0132.md.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Eldiveni fark ettim de, o nimete eldivenle dokanmaya kıyamazsın diye düşünmüştüm.

Mecbur abi. Dibindeki otları temizlemek lazim. Eldivensiz sikinti oluyor...
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Taze taze orkide fotoğrafları yükledim.  Yaprakları pek iyi durumda değil gibi ama bilemiyorum.. yaklaşık 10 aydır bizde bu çiçek..

Fotoraf0132.md.jpg

Yapraklar kötü değil. Hemen, hiç vakit kaybetmeden dıştaki saksının dibine 3-4 cm. yükseklikte çakıl taşı koyuyorsun ve bu taşların yüzeyine kadar su dolduruyorsun. Orkideyi de suyla temas etmeyecek şekilde öylece koyuyorsun.

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

Orkide coştu gider....

PIC_0632.jpg

Maşallah, bayıldım buna.. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Çiçeklerin güzelmiş de, bir de fotoğraf çekebilseydin... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...