İçeriğe Yönlendir

Nb Ampul Fiyat Çelişkisi

Konuralp Aracı

Recommended Posts

Tolgahan Bey ben de kısa ve uzun farların ampullerini değiştirmeyi düşünüyorum. Kullanma kılavuzunda kisalar H1 uzunlar H7 diyor. Unlimited için bana da fiyat alabilir misiniz? Bir de parklar için osram t10 5w cool blue diye bir ampul varmış. Bunu da bulabilir miyiz?

Parkları bilmiyorum ama sanırım olacaktı. size dönüş yapacağım 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Konuralp Aracı

Evet, 29 mayıs 2014 tarihinde alarak kullanmaya başladığım Night Breaker Unlimited ampullerinden kısa olanlar (sol taraf) 3 Ocak 2017 tarihi itibari ile ömrünü tamamladı. Uzunlarda bir sorun yok. Yaklaşık olarak 2 yıl 8 aylık bir kullanım ömrü oldu. Farları sürekli olarak otomatik modda kullanıyorum. Bu model ampullerin ömrü ile ilgili merakı olanların işine yarar umarım.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
On 19.01.2017 at 16:46, Konuralp Aracı yazdı:

Evet, 29 mayıs 2014 tarihinde alarak kullanmaya başladığım Night Breaker Unlimited ampullerinden kısa olanlar (sol taraf) 3 Ocak 2017 tarihi itibari ile ömrünü tamamladı. Uzunlarda bir sorun yok. Yaklaşık olarak 2 yıl 8 aylık bir kullanım ömrü oldu. Farları sürekli olarak otomatik modda kullanıyorum. Bu model ampullerin ömrü ile ilgili merakı olanların işine yarar umarım.

Patlayan ampül olsun :)

Geçmiş olsun, garantisi de bitmiş zaten :seytan: 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...