İçeriğe Yönlendir

Farecla Wax Top High Gloss Son Kat Cila

Ali Elöver

Recommended Posts

M.Fatih Yüce

Resimlerden gördüğüm kadarı ile bayağı başarılıiş iş çıkmış 40 tl'ye.2,5 saattede 250 gr.kilo vermek bonusu olmuştur :) hele hele 2-3 ay giderse gerçekten o paraya bedava.Güle güle güzel günlerde kirlet...Kaç kullanımda şişe bitecek gibi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Fifth Gear programı ekstrem bir test ile içinde Meg Nxt ve Farecla Wax Top un da olduğu 8 cilayı test etmiş, hem parlaklık hem de dayanma süresini de hesaba katınca kazanan Farecla Wax Top :D Fiyat da uygun ;)

Buyrun videosu Nxt ci lere gelsin....

y7u4a6ej.jpg

rytetevu.jpg

Resimlerden gördüğüm kadarı ile bayağı başarılıiş iş çıkmış 40 tl'ye.2,5 saattede 250 gr.kilo vermek bonusu olmuştur :) hele hele 2-3 ay giderse gerçekten o paraya bedava.Güle güle güzel günlerde kirlet...Kaç kullanımda şişe bitecek gibi ?

Saolasın Fatih Abi, 1 litre en az 10 araba çıkarır, minimum. Videodaki teste göre Nxt den başarılı. tarihinde Ali El&#246ver tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Geçecen sen o dingiliz ayaklarını Tırtöver, ayrıca sülfirik asidi ben su diye içerim, çay için gelince görüşürüz seninle, almışsın bulaşık deterjanını boca etmişsin arabaya, nxt mi, onada gülerim ayrıca, ahanda gülüyorum  :D

Leş gibin arabaya wax atıp kirleri alta hapsetmişsin, afferim sana, şimdi onu temizlemek için bulaşık deterjanıyla çiti yada pasta yapacaksın, polisajla yakacağım seni, damalı olacak aracın, bittin sen artık  :biggrin:   2-3 ay koruma haa, bunada ayrı güldüm, hemde 40 tl. ye, Ooooo sağlam kazık yemişsin, buna yakın bir paraya çok ama çok daha sağlam ve en az 1 sene dayanan koruma yaparsın, neyle olduğunu söylemem sinir ol kendin bul, neyse çakma jipçiğe fazla gelir o zaten, merso olsa hadi derimde neyse....  :p

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Güzel kareler olmuş sonuçta ve bir emek verilmiş tebrikler Ali, ürün hakkında bilgim olmadığı için bir şey diyemiyorum ama dayanma süresi hakkında bilgi verirsen seviniriz :good1:

Sen bana o üründen hediye et, bende sana şalgam gönderem olmamı ? :p ( Sen şimdi Adana şalgamı diyeceksin ben de sana Ali Göde'den gönderirim olur mu ? )

İzmirden dönerken uğrasaydın elden verirdim :p

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

1- Hitler Mert, sen o srp den az biraz da aygaz tahrikli motoruna koy da sübablar eline gelmesin tez vakitte.

2- Olum senin araba şohben mi ki ona aygaz tüp bağlıyorsun ? Benzin koy benzin tüpçü seni.

3-Arabası boyana boyana pırıl pırıl zaten. Ne gerek var cilaya sıfır boya vernik atılıyor 2-3 ayda bir direklere toslamaktan.

1- sübaplarım daş gibi tırt Opel mi sandın.

2- kıskanıyorsun dimi :p itiraf.com' a yazan sendin dimi tırtöver rumuzuyla :D

3- aranızda anlaşın :D

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Ömürsüzmüş, onun yerine yıkama sonrası Sonax hızlı cila al sık dedi bir bilen...

Çakmaktaş dandik olan senin araban...

Nxt yi sor bakalım bilenlere, adını ezberlemişsin bıkbık başka laf yoh.

İngiliz malı bu da, sen git önce boyası pul pul soyulan ön tamponunu boyat :)

76 model Silika sahibi vesile ile böyle yorum yapmazsa kork o ciladan.

Gel de bu wax ı senin 68 bg lik pancar motoruna yağ kapağını açıp boca ediyim boğayım o geberik fort zort beygirlerini.

Geldiğinde sana çay ısmarliyim, sülfürik asidli çok leziz bi iç sonrası über olacak senin için ;) Direkt Android cennetine...

O kadar tokat atarsam fiat ile bu garip Çakmaktaş a işte böyle olur, tamam üzülme kapandı o devir bitti yenildiğin 10 araba fark yediğin günler

Hitler Mert, sen o srp den az biraz da aygaz tahrikli motoruna koy da sübablar eline gelmesin tez vakitte.

Olum senin araba şohben mi ki ona aygaz tüp bağlıyorsun ? Benzin koy benzin tüpçü seni.

Arabası boyana boyana pırıl pırıl zaten. Ne gerek var cilaya sıfır boya vernik atılıyor 2-3 ayda bir direklere toslamaktan

Evet ingiltere 3. Dünya, bravo size cicişler.

Polisajın ile kendi verniğini yak, benim arabam kıymetli...

Benim arabam yani bir vw dandik te kia mı kaliteli :D Yani bizim gibi bir bilene sorsa idin abi paran cebinde kalırdı yada olmadı illa çıksın istiyorsan yemek ısmarlardın :D

Sen benim arabayı 68 fiesta sandın sanırım :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Geçecen sen o dingiliz ayaklarını Tırtöver, ayrıca sülfirik asidi ben su diye içerim, çay için gelince görüşürüz seninle, almışsın bulaşık deterjanını boca etmişsin arabaya, nxt mi, onada gülerim ayrıca, ahanda gülüyorum :D

İşine gelmeyince geçicen tabi dimi.

Tamam o zaman asidi içersin hüp diye :)

Bende burnundan ve kulaklarından dumanlar eşkiliğinde gri gri beyin tortuları akarken gülecem :D

Leş gibin arabaya wax atıp kirleri alta hapsetmişsin, afferim sana, şimdi onu temizlemek için bulaşık deterjanıyla çiti yada pasta yapacaksın, polisajla yakacağım seni, damalı olacak aracın, bittin sen artık :biggrin: 2-3 ay koruma haa, bunada ayrı güldüm, hemde 40 tl. ye, Ooooo sağlam kazık yemişsin, buna yakın bir paraya çok ama çok daha sağlam ve en az 1 sene dayanan koruma yaparsın, neyle olduğunu söylemem sinir ol kendin bul, neyse çakma jipçiğe fazla gelir o zaten, merso olsa hadi derimde neyse.... :p

Araba tozlu, cila yapacağım tarafa sırayla su tutup kurulayıp yaptım, kendinle karıştırma beni amatör değilim ben.

1 sene süre dayanacak cila yok kendini kandırma :) Clk yı meguiars yaptırırken bile söyledi firma 6 aya kadar dayanır cila o da bizim ph değeri çok düşük köpüğümüzle yıkarsanız dedi. Yıkama sonrası bez ile kurularken bile çiziyorsun boyayı alıyorsun cila katmanını, hayal 1 sene giden cila....

Bir de en az bir sene :) giden cila var demek hımmmm Android dünyası başka hayal alemi.

Gel deneyelim, burda cilasız araba çok izin alır deneriz 15 dk vaktimizi alır ama sen cesaret edip gelir misin bilmem ;) Korkma valla yakmıycam arabanı en fazla denize atarım sen de çıkarır kurutursun bir de über cila atarsın cillop olur 1 sene.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1- sübaplarım daş gibi tırt Opel mi sandın.

2- kıskanıyorsun dimi :p itiraf.com' a yazan sendin dimi tırtöver rumuzuyla :D

3- aranızda anlaşın :D

Şu an opel mi vw mi deseler düşünmeden opel alırım, nasıl passat yerine insignia, golf yerine astra aldıysam geçmişte. En azından iç trimleri tuzlu fıstık gibi kabuk kabuk soyulmuyor opelin :)

Heee çok kıskanıyorum aygaz tüplü şofbenini pardon arabanı :) Jant kapaklarına, olmayan türlü türlü donanımına hastayım. Kelline diye mi geçiyor senin donanım ? Standart olarak motor direksiyon kaporta 4 teker var. Hehehe klima var mı ?

Anlaşıcam aramda, Balıkesirin Sesi gazetesinde okursun edremitli balıkçıların ağına über mavi denim pancar motor fiesta takıldı, içi ucuz dandik cila dolu bagaj bulundu ama sürücü kayıp diye.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

İşine gelmeyince geçicen tabi dimi.

Tamam o zaman asidi içersin hüp diye

Bende burnundan ve kulaklarından dumanlar eşkiliğinde gri gri beyin tortuları akarken gülecem 

Araba tozlu, cila yapacağım tarafa sırayla su tutup kurulayıp yaptım, kendinle karıştırma beni amatör değilim ben.

1 sene süre dayanacak cila yok kendini kandırma :) Clk yı meguiars yaptırırken bile söyledi firma 6 aya kadar dayanır cila o da bizim ph değeri çok düşük köpüğümüzle yıkarsanız dedi. Yıkama sonrası bez ile kurularken bile çiziyorsun boyayı alıyorsun cila katmanını, hayal 1 sene giden cila....

Bir de en az bir sene :) giden cila var demek hımmmm Android dünyası başka hayal alemi.

Gel deneyelim, burda cilasız araba çok izin alır deneriz 15 dk vaktimizi alır ama sen cesaret edip gelir misin bilmem ;) Korkma valla yakmıycam arabanı en fazla denize atarım sen de çıkarır kurutursun bir de über cila atarsın cillop olur 1 sene.

Su mu tuttun, amatör seni, yüzey temizliği diye birşey duymadınmı?

3. dünya derken senin kullandığın uyduruk şeyi kasttettik, SRP ne malı sence?

1 sene dayanacak cila yok evet, dediğim başka şey zaten, ayrıca bu varken arabayı şampuanla yıkayacaksın.

bezle yada silerkende çizemessin, polisajla zor çıkan kaplamalar var, daha pişmen lazım araban gibi çağın gerisinde kalmışsın Tırtöver  :D

Ph ı öğrenmişsin afferim, işte o şampuanla yıkarsan koruma devam eder, dikkat et cila demiyorum  :D

Seni gidi Tırtöver seni, demek arabayı suyla yıkadın ve cila uyguladın, süper olmuş, elini sür bakalım boyalı yüzeye, elinin kaymasını geç, eline pütür geliyormu onu söyle, geliyorsa seninki sadece makyaj, görünüşü kurtarmış arabana botox yaptırmışsın  :p  

Geleceğim, bakalım kim kimi denize atacak  :biggrin:

Balıkçı ağı haa, über Fiesta dipte daha önce torpillenmiş uyduruk fiat, elektronik özürlü tavan ve bagaj tasarım hatalı insignia batıklarını ararken ağa yakalanmıştır, gazetenin devamınıda oku, Fiesta nın intikamı diye, yazamadılar tabii, sürücüde sahilde kokteylini yudumluyordu, o yüzden görememişleridir, Fiesta oto moddaydı o sırada, tırtlarla uğraşırken kendi haline bırakıyorum, o hallediyor zaten :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Eline sağlık abi yalnız nacizane tavsiyem bu tarz ürünleri güneş altında uygulama abi. Eğer müsaid bir yerin varsa akşam vakti yada koyu gölge bir yerde uygulaman çok iyi olur

Saolasın ben ağaçlık gölgede yaptım arabayı çevirip. Evet normalde cila güneş altında uygulanmaz, plastik yüzeylere sürülmez ki bozmasın mikaları ve boyayı ama bunun özelliği güneş altında atılabilmesi ve mikaları fitilleri beyazlaştırmaması ;)

Adamlar özellikle yazmış, "does not dry out in direct sun light", kurumuyor yapışmıyor diğer waxlar gibi. Tabi illa güneş altında da yapmak şart değil.

uryqy2y2.jpg

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Benim araçta Ziebartın diamond gloss tabir edilen ve rivayete göre piyasadaki en iyi boya koruması vardı o bile 1 sene gitmiyordu. Belki kapalı garajda itina ile korunan ve kullanılan özen ile yıkanan, güneşin ve tozun az olduğu ülkelerdeki araçlarda gidiyordurda bizim ülkemizin şartlarında 1 yıl ömürlük cila hayalden öteye gitmez...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Benim arabam yani bir vw dandik te kia mı kaliteli :D Yani bizim gibi bir bilene sorsa idin abi paran cebinde kalırdı yada olmadı illa çıksın istiyorsan yemek ısmarlardın :D

Sen benim arabayı 68 fiesta sandın sanırım :D

Aynen öyle, vw fena değil ama senin araba dandik be kardeş. Kaç kere yolda kaldı, kapı döşemeleri sarkmış konsol yamuk yolcu airbag in orda vs vs, motor desen antika daha sayim mi ?

Sizin gibi bilenlerin cilası Nxt altına kaçırmış bu cilanın karşısında, youtube videosunu izlesen görücen, hem de fiyatı da nxt den uygun.

Ya Çakmaktaş 68 bg değil 160 bg lik focusun varken bile alırdım senin paçanı aşağı, onlarca benden tokat yeme videon netde geziyor boy boy 10 araba :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Hiç bir boya koruma ülkemizin havalarında bu toz toprakta 1 sene gitmez. Maksimum 6 ay veriyorum :)

1 yıl gitmesi için zaten ne yazmışım, sürekli ph ı düşük şampuanla yıkanacak, ayrıca arada ve benim sürekli kullandığım gibi hızlı cila ile desteklenecek.

Sizin dediğiniz korumayı yap 1 sene salla tarzı, tabii gitmez, korumadan sonra bakımını yapacaksınız, benim sürekli yaptığım gibi, arabayı aldığımdan beri sürekli yaptığım ve 1 kere bile aksatmadığım gibi yani :)

Benim araçta Ziebartın diamond gloss tabir edilen ve rivayete göre piyasadaki en iyi boya koruması vardı o bile 1 sene gitmiyordu. Belki kapalı garajda itina ile korunan ve kullanılan özen ile yıkanan, güneşin ve tozun az olduğu ülkelerdeki araçlarda gidiyordurda bizim ülkemizin şartlarında 1 yıl ömürlük cila hayalden öteye gitmez...

Bakım yapmazsan 6 ayı geçmez ömrü, diamond glass yap bakım yapma 6 ay anca, ayrıca o parayıda boşa vermişsin diamonda ...ama ben öyle değilim, bende koruma yüzdesi yarıya bile inmez, korumayı yapacaksın ve korumanında bakımını yapacaksın hocam :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Fatih abi mümkün değil hiçbiri gitmez. Ali Androidoğlu cila işinden anlamadığı için 1 sene gidiyor sanıyor, halbuki arabaya bak askeri kamuflaj boyalı araçlar gibi mat :)

Mercedesi geçen hafta meguiars Merter de cilalattım, onlar bile max 6 ay o da bizde özel köpükle yıkanırsa dedi.

İstediğin kadar özenle yıka veya iyi pto şampuanla sonuçta o kurulama bezi ile kurulanına illa azar azar alıyorsun cilayı kaportadan, aksi fizik kanununa aykırı. Sürtünme var bez ile haftada bir yıkansa kurulansa 6 ay aynı parlaklık haresizlik bile mucize...

Clk pırıl parladı böyle oldu, İlteber saolsun.

8uqygyny.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Senin aracın az yakma sebebi kullandığın waxlardan kaynaklanmış abim :) über fiestanın sürtünme direnci diğer fiestalara göre düşükmüş :)

:D

Mert durum gerçekten böyle, istediğin en baba boya korumayı yap, sonrasında bunun bakımını yapmazsan tabii sene dayanmaz, bunu seninde bilmen lazım zaten :)

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Hiç bir boya koruma ülkemizin havalarında bu toz toprakta 1 sene gitmez. Maksimum 6 ay veriyorum

Bence 6 ay bile aynı parlaklık olmaz Mert, illa azalacak boya üstüne vurulan vernik mi atıp kurutuyoruz 6 ay gitsin ?

3 ay atıldığı gün gibi olsun ben razıyım. Bu Farecla da 1 ay gider sanırım, uygulaması kolay ve hızlı 2 ayda bir yaparsan araban pırıl pırıl kalır, senede bir de komple pasta yaparsın hareler için anca benim fikrim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Fatih abi mümkün değil hiçbiri gitmez. Ali Androidoğlu cila işinden anlamadığı için 1 sene gidiyor sanıyor, halbuki arabaya bak askeri kamuflaj boyalı araçlar gibi mat :)

Mercedesi geçen hafta meguiars Merter de cilalattım, onlar bile max 6 ay o da bizde özel köpükle yıkanırsa dedi.

İstediğin kadar özenle yıka veya iyi pto şampuanla sonuçta o kurulama bezi ile kurulanına illa azar azar alıyorsun cilayı kaportadan, aksi fizik kanununa aykırı. Sürtünme var bez ile haftada bir yıkansa kurulansa 6 ay aynı parlaklık haresizlik bile mucize...

Clk pırıl parladı böyle oldu, İlteber saolsun.

Hala eksik biliyorsun Tırtöver boşa iddaa etme :)

Ne diyorum ben, koruma ve bunun düzenli bakımı yapılacak, şampuan bu bakımda gerekli sadece bir şey,  ayrıca her denilenede inanma, öyle kurulama beziyle koruma kolayca çizilmez, oto yıkama makinası bile korumalı aracı o derece çizmezken ne bezi...

Bu arada basma pazen bezle silmiyoruz, alayı Meg olmak üzre cila-wax-koruma- kurulama-parlatma vs. olmak üzre herşeyin özel bezi var, senin gibi tansaştan 2 si 7 liraya mikrofiber bezle silmiyoruz Tırtöver İosçueskici garadaşım benim  :D& :D;

Biliyorum abi çok şey öğrendim detayla ilgili. Artık bisiklet ve diğer aktivite nedeni ile çokrta yıkamıyorum aracı :)& :)

O zaman bana hak verirsin sanırım, bakma sen bu Tırtövere, zaten yakında alacağım ifadesini, deniden ve karadan taruza geçeceğim, bir gece ansızın basacağım onu  :D& :D;   zaten hep derim, tek başına koruma 1 sene gitmeeez, ayrıca Ziebartında para tuzağı olduğunu 50 kez mesajlarımda defalarca yazmışımdır, buda bilineeeee...

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1 yıl gitmesi için zaten ne yazmışım, sürekli ph ı düşük şampuanla yıkanacak, ayrıca arada ve benim sürekli kullandığım gibi hızlı cila ile desteklenecek.

Sizin dediğiniz korumayı yap 1 sene salla tarzı, tabii gitmez, korumadan sonra bakımını yapacaksınız, benim sürekli yaptığım gibi, arabayı aldığımdan beri sürekli yaptığım ve 1 kere bile aksatmadığım gibi yani :)

Bakım yapmazsan 6 ayı geçmez ömrü, diamond glass yap bakım yapma 6 ay anca, ayrıca o parayıda boşa vermişsin diamonda ...ama ben öyle değilim, bende koruma yüzdesi yarıya bile inmez, korumayı yapacaksın ve korumanında bakımını yapacaksın hocam :)

Bak yine çark ettin, cila bir sene gider dedin şimdi ara bakım destek falan :) Bizim bu cila zaten destek tipi son kat parlatıcı, koruyucu. Pasta hare giderme sonrası finish ürünü.

Ben senin kadar oynaşamam araba ile tabiki sallıycaz, sıkılırım zırt pırt cila yapamam. 2 ayda belki 3 ayda bir Clk ya, 6 ay da bir de Spo ya yaparım halim ve vaktim olursa.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

:D

Mert durum gerçekten böyle, istediğin en baba boya korumayı yap, sonrasında bunun bakımını yapmazsan tabii sene dayanmaz, bunu seninde bilmen lazım zaten :)

Çevirmeye çalışma yandı kaz....

Über bir seneden fazla dayanan cila yalan oldu, benim wax a dışkı atıp durma, seninkinden valla iyi bak dost işi tavsiye sende al reklamlara kanma 1 sene cila dayanmaz, neyle desteklersen destekle.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bak yine çark ettin, cila bir sene gider dedin şimdi ara bakım destek falan :) Bizim bu cila zaten destek tipi son kat parlatıcı, koruyucu. Pasta hare giderme sonrası finish ürünü.

Ben senin kadar oynaşamam araba ile tabiki sallıycaz, sıkılırım zırt pırt cila yapamam. 2 ayda belki 3 ayda bir Clk ya, 6 ay da bir de Spo ya yaparım halim ve vaktim olursa.

Eh be Tırtöver, hiç gıvırma gardaş, son kat parlatıcı haaa, yahu senin son katın altı boşsa neyin son kat parlatıcısıymış bu, kıvırdın pasta hare falan salladın yine, yaktın kazı   :D

iki-asirlik-kaz-cevirme-gelenegi-IHA-201

Neyse geleceğim hafta sonu, bu hafta iş çıktı takıldım kaldım, gelince sana hızlandırılmış kurs vereyimde birşeyler öğren bari, öyle yalap şap sür sille olmuyor hu işler Tırtöveeeer :)

Çevirmeye çalışma yandı kaz....

Über bir seneden fazla dayanan cila yalan oldu, benim wax a dışkı atıp durma, seninkinden valla iyi bak dost işi tavsiye sende al reklamlara kanma 1 sene cila dayanmaz, neyle desteklersen destekle.

seninki wax bile sayılmaz gardaş, katı olsa hadi diyeceğim, neyse gelince vereceğim kursunu, sen bittin artık :)

Ali abiler hazir aynı şehirdesiniz,sizleri bir arada görmek isteriz :)

Göreceksin hemde nasıl  :p

Hep kazı yakıyor bu Tırtöver, nasıl yakılmaz görecek :) Ramazanda halimize bak yahu  :D

25718.jpg

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Şu an opel mi vw mi deseler düşünmeden opel alırım, nasıl passat yerine insignia, golf yerine astra aldıysam geçmişte. En azından iç trimleri tuzlu fıstık gibi kabuk kabuk soyulmuyor opelin :)

Heee çok kıskanıyorum aygaz tüplü şofbenini pardon arabanı :) Jant kapaklarına, olmayan türlü türlü donanımına hastayım. Kelline diye mi geçiyor senin donanım ? Standart olarak motor direksiyon kaporta 4 teker var. Hehehe klima var mı ?

Anlaşıcam aramda, Balıkesirin Sesi gazetesinde okursun edremitli balıkçıların ağına über mavi denim pancar motor fiesta takıldı, içi ucuz dandik cila dolu bagaj bulundu ama sürücü kayıp diye.

1- o yüzden 2 ay sonra sattın di mi hep :D o değil de tuzlu fıstık gibi sayılan trimi göstersene, dandik opeli bir tutuyon daha düne kadar dizel motoru yoktu..

2- konfor güvenlik ve prestij standart, valeye verdin mi BMW mercedeslerin yanına çekiyor :p satayım sana bu kadar hayransın madem :p

3- bi mamül var waxın korumanın kralı onu hariç tut, diğerleri çöp.

4- senin audi duruyor mu satmana bana?

Hiç bir boya koruma ülkemizin havalarında bu toz toprakta 1 sene gitmez. Maksimum 6 ay veriyorum :)

Adaş benim araba da 6 ay giden bi mamül var, 6 aydır sadece şampiyon ve su, bezle silme bile yok uçup gidiyor..

Yakında konusundan görürsünüz..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1- o yüzden 2 ay sonra sattın di mi hep :D o değil de tuzlu fıstık gibi sayılan trimi göstersene, dandik opeli bir tutuyon daha düne kadar dizel motoru yoktu..

2- konfor güvenlik ve prestij standart, valeye verdin mi BMW mercedeslerin yanına çekiyor :p satayım sana bu kadar hayransın madem :p

3- bi mamül var waxın korumanın kralı onu hariç tut, diğerleri çöp.

4- senin audi duruyor mu satmana bana?

1- abandı tırtlara bozdu sattı, özelliklede opeli  :D

2- Vale onun arabalara bakmaz bile  :D

3- :good1:

4-Audi fazla sağlam çıkınca sattı onu  :D

6 aydan sonra canlandırıcısını sür 2 dakkada, al sana 1 sene  :D  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...