İçeriğe Yönlendir

Farecla Wax Top High Gloss Son Kat Cila

Ali Elöver

Recommended Posts

Ali Elöver

Bu arada basma pazen bezle silmiyoruz, alayı Meg olmak üzre cila-wax-koruma- kurulama-parlatma vs. olmak üzre herşeyin özel bezi var, senin gibi tansaştan 2 si 7 liraya mikrofiber bezle silmiyoruz Tırtöver

Valla bravo, ama eksik yazmışsın, 5 li paket alıyorum Şok marketten 10 liraya renk renk mikrofiber :)

Az bez al, az cila cins cins de o paraları biriktir motoru olan gerçek bir araba al :) Kurtul şu pancar motorludan.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bence 6 ay bile aynı parlaklık olmaz Mert, illa azalacak boya üstüne vurulan vernik mi atıp kurutuyoruz 6 ay gitsin ?

3 ay atıldığı gün gibi olsun ben razıyım.

Gel bi uygulama yapayım senin tırt arabalardan birine 6 ay sonra o parlaklığı görmezsen yemek ısmarlayacam :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ali abiler hazir aynı şehirdesiniz,sizleri bir arada görmek isteriz :)

Yine ürküp kaçmazsa görüşücez de, 3 kere geldim 3 kere davet çıkardım yok adam arazide :) Koydunsa bul, Edremit de aradım über dandik arabasını bulamadım.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence 6 ay bile aynı parlaklık olmaz Mert, illa azalacak boya üstüne vurulan vernik mi atıp kurutuyoruz 6 ay gitsin ?

3 ay atıldığı gün gibi olsun ben razıyım. Bu Farecla da 1 ay gider sanırım, uygulaması kolay ve hızlı 2 ayda bir yaparsan araban pırıl pırıl kalır, senede bir de komple pasta yaparsın hareler için anca benim fikrim.

Bu söz anahtar nokta, farkında olmadan bir balığa yaklaştın ama tutamadın :)

Yine ürküp kaçmazsa görüşücez de, 3 kere geldim 3 kere davet çıkardım yok adam arazide :) Koydunsa bul, Edremit de aradım über dandik arabasını bulamadım.

Sen 1 ay ordamısın, tamam geldim say, terslik olmazsa hafta sonu oradayım :)

Neyse, senin madde de makyajda işe yarar, kolay uygulandığından ıslak görünüm sağlamak ve alttaki korumayı da korumak için kafana göre sürersin, pahalıda değil, sür gitsin :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

seninki wax bile sayılmaz gardaş, katı olsa hadi diyeceğim, neyse gelince vereceğim kursunu

Ahh ahhh Androidinsan, pasta katı yoğun yoğurt hatta hamur kıvamı olur, wax sıvı kremimsi, hiç bilmiyorsun bu işleri gel de sana hızlandırılmış kurs verem.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ahh ahhh Androidinsan, pasta katı yoğun yoğurt hatta hamur kıvamı olur, wax sıvı kremimsi, hiç bilmiyorsun bu işleri gel de sana hızlandırılmış kurs verem.

Sus bari sus, cahilliğin ortaya çıkmasın bari be gardaş :) bekle gelince öğreteceğim sana, sonra rahatça konuş, batırma kendini, demek katı olan pasta olur, katı wax olmaz haaa  :D

"wax sıvı kremimsi"

Seni gidi Tırtöevertoranagasan :)

c6e9eabe5e6ebc403c15e9395d6a9867.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1- o yüzden 2 ay sonra sattın di mi hep :D o değil de tuzlu fıstık gibi sayılan trimi göstersene, dandik opeli bir tutuyon daha düne kadar dizel motoru yoktu..

2- konfor güvenlik ve prestij standart, valeye verdin mi BMW mercedeslerin yanına çekiyor :p satayım sana bu kadar hayransın madem :p

3- bi mamül var waxın korumanın kralı onu hariç tut, diğerleri çöp.

4- senin audi duruyor mu satmana bana?

Adaş benim araba da 6 ay giden bi mamül var, 6 aydır sadece şampiyon ve su, bezle silme bile yok uçup gidiyor..

Yakında konusundan görürsünüz..

1. Insignia ya 13 ay, astra ya 10 ay bindim, çok bile binmişim araba devir oranıma göre :)

2. Mercedesim var ve yanıma hiç vosvos konmuyor, bmw audi jip vs gördüm. vosvoslar genelde alt sokağa atılır valeler tarafından.

3. Kral hangisi de bakam ?

4. Audi yi satalı 2 sene olacak :)

5. Araban teneke grisi ya, ne parlayacak ki ne kadar uçtuğunu kaldığını anlayasın. Fark koyu renk arabada belli olur.

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1- abandı tırtlara bozdu sattı, özelliklede opeli :D

2- Vale onun arabalara bakmaz bile :D

3- :good1:

4-Audi fazla sağlam çıkınca sattı onu :D

6 aydan sonra canlandırıcısını sür 2 dakkada, al sana 1 sene :D

1. Abandım evet ama bişey olmaz opele, tırt fort zort mu sandın bozulsun ??

2. Bir bakan dönüp iki kere daha bakıyor yıldıza

3.

4. Audi demek süslü vosvos demek, işim olmaz vosvos ile 6 ayda sattım.

Canlandırıcı ? Kalp şok masaj aleti de var mı bagajda ? Uyduruk şeylere para harcama Farecla al.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

1. Abandım evet ama bişey olmaz opele, tırt fort zort mu sandın bozulsun ??

2. Bir bakan dönüp iki kere daha bakıyor yıldıza

3.

4. Audi demek süslü vosvos demek, işim olmaz vosvos ile 6 ayda sattım.

Canlandırıcı ? Kalp şok masaj aleti de var mı bagajda ? Uyduruk şeylere para harcama Farecla al.

He gardaş heeeeeeee    :D

2. kaçtane lazım, valeye verirsin  :D

103988188vhj.jpg

Geleceğim dur hele....

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sen 1 ay ordamısın, tamam geldim say, terslik olmazsa hafta sonu oradayım :)

Neyse, senin madde de makyajda işe yarar, kolay uygulandığından ıslak görünüm sağlamak ve alttaki korumayı da korumak için kafana göre sürersin, pahalıda değil, sür gitsin :)

Ne 1 ay ı ? İşim gücüm var benim çarşamba dönerim, sonra ağustos da eşimle kızımla gelip uzun kalıcam

Kaçma gel bugün yarın, madem 5 km aramız atla gel olmadı bana adres ver gelip alayım aklını :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ne 1 ay ı ? İşim gücüm var benim çarşamba dönerim, sonra ağustos da eşimle kızımla gelip uzun kalıcam

Kaçma gel bugün yarın, madem 5 km aramız atla gel olmadı bana adres ver gelip alayım aklını :)

Çarşamba olmadı be gardaş, kal Pazar akşam git, ne işin var, Retired değilmisin sen, yat güneşte, kemiklerin canlansın biraz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

1. Insignia ya 13 ay, astra ya 10 ay bindim, çok bile binmişim araba devir oranıma göre :)

2. Mercedesim var ve yanıma hiç vosvos konmuyor, bmw audi jip vs gördüm. vosvoslar genelde alt sokağa atılır valeler tarafından.

3. Kral hangisi de bakam ?

4. Audi yi satalı 2 sene olacak :)

5. Araban teneke grisi ya, ne parlayacak ki ne kadar uçtuğunu kaldığını anlayasın. Fark koyu renk arabada belli olur.

1- 13 ay insignia, 10 ay astra için Opel sana tazminat ödemeli, her gün eleştirdin durdun orasını burasını gözünü kırpmadan ilk gelene kepirttirdin bilmiyor ya at tut :D

2- Senin mercedesi yaşı itibari ile hurdalığa alıyorlardır valeler ondan görmrmişsindir. Ha müjdemi isterim ÖTV indirimi gelecekmiş hurda mercolara :D

3- Kralın konusu açılacak, merak etme testte şuan.

5- Gri renk ama ayna gibi oluyor, gözlerini kör eder gözlükle yaşamak zorunda kalırsın :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Sus bari sus, cahilliğin ortaya çıkmasın bari be gardaş :) bekle gelince öğreteceğim sana, sonra rahatça konuş, batırma kendini, demek katı olan pasta olur, katı wax olmaz haaa :D

He cahilim gel eğit beni, hiç pasta görmedim hiç wax ellemedim, ilk senden öğreniyim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

He cahilim gel eğit beni, hiç pasta görmedim hiç wax ellemedim, ilk senden öğreniyim.

:D

Bu ne sence :) katımı sıvımı?

collinite_915(1).jpg

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Çarşamba olmadı be gardaş, kal Pazar akşam git, ne işin var, Retired değilmisin sen, yat güneşte, kemiklerin canlansın biraz :)

Aaa satıcılık yapma, gel bu akşam üstü sana ÖzerHisar ısmarliyim. Cila da test ederiz ben senin arabana da çarparım güleriz kırılan çakma mercekli farlarına.

Dhl'den retired, yoksa ticaret devam, mesaili iş bitti sadece.

:D

Bu ne sence :) katımı sıvımı?

collinite_915(1).jpg

Ne bu konserve balık yağı mı ? Videosunu koyduğum test de bu da vardı yalan oldu konserve cilan :)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Aaa satıcılık yapma, gel bu akşam üstü sana ÖzerHisar ısmarliyim. Cila da test ederiz ben senin arabana da çarparım güleriz kırılan çakma mercekli farlarına.

Dhl'den retired, yoksa ticaret devam, mesaili iş bitti sadece.

Ne bu konserve balık yağı mı ? Videosunu koyduğum test de bu da vardı yalan oldu konserve cilan :)

Valla senin gibi rahatça kaçamıyorumki,  haftsa sonuna kadar kal 1 kasa ısamarlayım sana :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

1- 13 ay insignia, 10 ay astra için Opel sana tazminat ödemeli, her gün eleştirdin durdun orasını burasını gözünü kırpmadan ilk gelene kepirttirdin bilmiyor ya at tut :D

2- Senin mercedesi yaşı itibari ile hurdalığa alıyorlardır valeler ondan görmrmişsindir. Ha müjdemi isterim ÖTV indirimi gelecekmiş hurda mercolara :D

3- Kralın konusu açılacak, merak etme testte şuan.

5- Gri renk ama ayna gibi oluyor, gözlerini kör eder gözlükle yaşamak zorunda kalırsın :p

Sen git şofbenine aygaz tüp al veya 8 sübablı şahin teknolojili arabanın jant kapaklarını cilala, yıldız a laf etme çarpar otomobil ilahları.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Sen git şofbenine aygaz tüp al veya 8 sübablı şahin teknolojili arabanın jant kapaklarını cilala, yıldız a laf etme çarpar otomobil ilahları.

:D şenlikte niye kaçtın aygazlı şofbenimle alacaktım ifadeni 6 öyle çizilmez böyle çizilir diyecektim :p

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Ee, aracın cilalı resimleri yok mu? :unsure2::crazy:

Yok hocam, ilk ileti zımparalı hali var :)

Cilayı bu çok bilmiş arkadaşlar yapıyor benimki boşa zaman kaybı işte.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Yok hocam, ilk ileti zımparalı hali var :)

Cilayı bu çok bilmiş arkadaşlar yapıyor benimki boşa zaman kaybı işte.

He anladın sonunda :D tebrik ederim :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

:D şenlikte niye kaçtın aygazlı şofbenimle alacaktım ifadeni 6 öyle çizilmez böyle çizilir diyecektim :p

He valla korktum da kaçtım 102 tane beygir hemi de aygaz milangaz soluya soluya peşimden 4 tekerli bir şofben geliyor lastikleri yaka yaka kaçtım hemde bak

4a9u2a5y.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

He valla korktum da kaçtım 102 tane beygir hemi de aygaz milangaz soluya soluya peşimden 4 tekerli bir şofben geliyor lastikleri yaka yaka kaçtım hemde bak 4a9u2a5y.jpg

Ankara'ya taşınman lazım artık senin tam apaçi oldun.. Yan Cebeci yannnn :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

He anladın sonunda :D tebrik ederim :p

Aygazcı ile 68 bg ci aydınlattılar saolsunlar 1 seneden fazla giden teneke konserve balık yağı cilalarıyla.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Aygazcı ile 68 bg ci aydınlattılar saolsunlar 1 seneden fazla giden teneke konserve balık yağı cilalarıyla.

Geçmiş mesajlara bak, beğenmezsen 6 aydan önce özelliği giderse yemek ısmarlayacam

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...