İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Köksal Yılmaz

Mesaj kutun dolu ama :p

Abi 2 tl farkla büyük boy kutu alamıyor muyuz :D

Sildim abi eskilerden :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Abi 2 tl farkla büyük boy kutu alamıyor muyuz :D

Sildim abi eskilerden :)

Uygun fiyatlara ne kutularımız var iban veriyorum tr29387374928379238749387329 :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi
(düzenlendi)

Efendiler,  Selamlar.

Son ZR53 uygulamamda malesef tavanı  Meguiars UC pasta sonrası, pasta kalıntılarını bez ile sildikten sonra  ipa ile son bir kez silmeyi unuttum ve üzerine öyle zr53 sürdüm. 

Kaportanın diğer parçaları pasta sonrası ipa ile silindi ama tavan silinmemiş oldu.     Sizce tutunma sorunu olmuşmudur?  

dipnot: pasta öncesi tüm kaporta ipa ve kil işlemi gördü.

tarihinde Semih İzgi tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Efendiler,  Selamlar.

Son ZR53 uygulamamda malesef tavanı  Meguiars UC pasta sonrası, pasta kalıntılarını bez ile sildikten sonra  ipa ile son bir kez silmeyi unuttum ve üzerine öyle zr53 sürdüm. 

Kaportanın diğer parçaları pasta sonrası ipa ile silindi ama tavan silinmemiş oldu.     Sizce tutunma sorunu olmuşmudur?  

dipnot: pasta öncesi tüm kaporta ipa ve kil işlemi gördü.

Tutunması diğer yerlere göre az olur ama kendi gözlemlerinle fark edersin ömrünü, ömrü bitince tekrar temizleyip yeniden yaparsın ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Tutunması diğer yerlere göre az olur ama kendi gözlemlerinle fark edersin ömrünü, ömrü bitince tekrar temizleyip yeniden yaparsın ;)

Tüh :) Tavanda en önemli yer idi. Tamam abicim teşekkür ederim bilgi için ders oldu :good1: 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...