İçeriğe Yönlendir

King Of The Wax And Protect! Nasiol Zr53 Nano

Mert Yeldan
Çözüme git Mert Yeldan tarafından,

Recommended Posts

Safak Acar

İyi parlamışta, biz korumadan söz ediyoruz, ne sürsen böyle parlar zaten  :p zr sür sonra kafana göre ne sürersen sür bir daha resimlede görelim :)

Koyu renkte harbi süper olur, haklısın.

Arabayı aldığımda yapabilirdim bu uygulamayı ancak şuanda yapmamam + riskli iş :D Suyu kaydırıcaz diye boyayı yakıcaz sonra :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arabayı aldığımda yapabilirdim bu uygulamayı ancak şuanda yapmamam + riskli iş :D Suyu kaydırıcaz diye boyayı yakıcaz sonra :D

Suyu kaydırmak değilki olay, bu koruyucu ve çizmek bile zor, riski yok, kurutursan pastayla düzelir ama biraz yorar o kadar, boyan zaten yanacak kaçışın yok, araban güneş enerjisi kollektörü gibi simsiyah maşallah, klimanında canı çıkar güneşli havada  :D  :p

Bu ürün nasıl biliyormusun, hani japon yapıştırıcı eline bulaşırsa nasıl olur parmakların, şuan benim parmaklarımda aynı durumda.

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Suyu kaydırmak değilki olay, bu koruyucu ve çizmek bile zor, riski yok, kurutursan pastayla düzelir ama biraz yorar o kadar, boyan zaten yanacak kaçışın yok, araban güneş enerjisi kollektörü gibi simsiyah maşallah, klimanında canı çıkar güneşli havada  :D  :p

Aynen abi siyah araba alev topu gibi :D   Mert yapacak uygulama bize de bakalım :p:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mert gerçekten güzel bir ürüne benziyor ve yorumlarda gayet olumlu, ama ben bunu uygulayamam niye mi ? Hem Mersin gibi sıcağın manyak olduğu ve benim gibi deli terleyen bir ikilinin arasında bu ürüne su damlatırız, işte bu yüzden zor ama görevini başarı ile yaptığı malum. Paylaşımın içinde ayrıca teşekkürler.....

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Safak Acar

Mert gerçekten güzel bir ürüne benziyor ve yorumlarda gayet olumlu, ama ben bunu uygulayamam niye mi ? Hem Mersin gibi sıcağın manyak olduğu ve benim gibi deli terleyen bir ikilinin arasında bu ürüne su damlatırız, işte bu yüzden zor ama görevini başarı ile yaptığı malum. Paylaşımın içinde ayrıca teşekkürler.....

Bende Ter olayından riskli diyorum abi . Yoksa uygulanabilir, işe yarar .

Mert bunu oto yıkamacı kopük(kimyasalları) söker mi?   :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bu ürün nasıl biliyormusun, hani japon yapıştırıcı eline bulaşırsa nasıl olur parmakların, şuan benim parmaklarımda aynı durumda.

Ürünün çizik dayanımı bulunmuyor Ali abi, (üreticinin beyanı) ayrıca çizik dayanımı var olsa geçen yıl test etmiş olurdum :) yeni bir ürün değil, adı yeni yeni duyuluyor. Fiyatına da zam geldi euro arttı diye(%100 yerli firma olsa da hammadde dışarıdan demek ki)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Ürünün çizik dayanımı bulunmuyor Ali abi, (üreticinin beyanı) ayrıca çizik dayanımı var olsa geçen yıl test etmiş olurdum :) yeni bir ürün değil, adı yeni yeni duyuluyor. Fiyatına da zam geldi euro arttı diye(%100 yerli firma olsa da hammadde dışarıdan demek ki)

Yıkama esnasında oluşan mikro çiziklere direnci var, yoksa anahtarı alıp abanırsan çizilir elbet, yinede baya sağlam, pastaya dayandığına göre biraz korumasıda vardır, öyle hafif şeylerde çizilmiyor, çok ince bir katman bu, sert bir katman, zaten bu sert oluş idare eder çizilmeye karşı...

Benim bu üründen esas beklediğim uzun süreli UV koruma ve parlak kalması, biliyorsun boyayı en çok güneş halleder, sık uygulama yapmak zor oluyor, bu ürün sayesinde arayı açarım rahat ederim diye aldım esas, ama beklediğimden iyi çıktı gerçekten :)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Bence en öne çıkan 2 özelliği su-kir iticiliği ve uv koruması. Bunları hakkıyla veren ürün iyi üründür gözümde :good1:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bence en öne çıkan 2 özelliği su-kir iticiliği ve uv koruması. Bunları hakkıyla veren ürün iyi üründür gözümde :good1:

:good1:

Çizilme olayına karşı yapacak birşey yok aslındai bu nispeten sert bir katman olduğundan hafif temaslarda korur o kadar, diğer etmenler ise çok iyi gözüküyor.

Yorum bağlantısı

:good1:

Çizilme olayına karşı yapacak birşey yok aslındai bu nispeten sert bir katman olduğundan hafif temaslarda korur o kadar, diğer etmenler ise çok iyi gözüküyor.

Elden nasıl çıkıyor? hTC ye sürdün mü gerçekten?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Elden nasıl çıkıyor? hTC ye sürdün mü gerçekten?

Elden öyle korkunç bir kalıntı bırakmıyor canım, hafiften hissediyorsun, zaten eline fazla tutunamıyor, yüzey temiz değilya çıkıyor garibim 1-2 yıkamada hafifliyor.

hTC nin ekranda spigen koruma vardı, onun üstüne sürdüm, süper oldu :)

Evdede Led tv nin ekrana wax atarım ara sıra, leke ve toz tutmaz olur :)

Araba ayna oluyor resmen, birde wax attımmı iş tamam  :D

9ArhBXq.jpg?2

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

O Ali Elöver buraya gelecek :D

Bu ne be böyle....

Pratik değil, uygulaması bomba hazırlamak kadar dikkat istiyor. Oraya damlatma, buraya sürme cama değmesin terin damlamasın, 1 dk da kurumadan kaput tamamlansın iki kişi yapsın araba hazırlansın ohoooo geberme eşeğim geberme....

Kimse uğraşmaz bununla wax psikopatı olmadıkça. Ben mercedes e yapıyim diyordum meguiars ı korusun diye hayatta uğraşmam isterse 10 yıl gitsin.

Benim Farecla ya dışkı atacağınıza labaratuar ortamı gerektirmeyen, zamana karşı yarıştırmayan bir ürün bulun :)

Azami dikkat başka yolu yok. Kafa başka yerde olmayacak.

Dinamit lokumumu imal ediyoruz araba mı cikalıyoruz zevkle ? Azami dikkatmış :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

O kadar bıdı bıdı ettiniz Androidoğlu ile Aygaz Mert çıka çıka bu koca koca fos çıktı ya helal olsun :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O kadar bıdı bıdı ettiniz Androidoğlu ile Aygaz Mert çıka çıka bu koca koca fos çıktı ya helal olsun :)

:D  eh ülem, neyse....

Bitince resim koyda bakalım  :p  :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Ürün ile ilgili yorumlarda 1 kutu (62tl+kargo) ile 2 araba ancak oluyor denmiş. Uygulaması içinde Mert'in dediği gibi oldukça dikkatli ve hızlı olmak gerektiriyor. Farecla bunun kadar etkili olmayabilir ama benim gibi cila işi ile uğraşmayı sevmeyenlerin bile rahatça uygulamasını yapabilecekleri daha kolay bir çözüm görünüyor...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

kr4RdD.jpg

Bu foto da 6. Ay yest videosundan sonra çekildi.

6 ay önce atılan polisaj ve zr53..

iPhone 4 ile çekildi.

P3WlE9.jpg

fotoğraflı alıntı için kusura bakmayın ahali. 

denemek için aldığım arexons hızlı ciladan sonra çekilmiş fotoğraf. araç yeni yıkanmış da değildi.  :good1:

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Abi sahurda benim için çökelekki sıkma ye olur mu :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Abi sahurda benim için çökelekki sıkma ye olur mu :)

Senin için yerim kardeş, eyvallah....
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Bu ne be böyle....

Pratik değil, uygulaması bomba hazırlamak kadar dikkat istiyor. Oraya damlatma, buraya sürme cama değmesin terin damlamasın, 1 dk da kurumadan kaput tamamlansın iki kişi yapsın araba hazırlansın ohoooo geberme eşeğim geberme....

Kimse uğraşmaz bununla wax psikopatı olmadıkça. Ben mercedes e yapıyim diyordum meguiars ı korusun diye hayatta uğraşmam isterse 10 yıl gitsin.

Benim Farecla ya dışkı atacağınıza labaratuar ortamı gerektirmeyen, zamana karşı yarıştırmayan bir ürün bulun :)

Dinamit lokumumu imal ediyoruz araba mı cikalıyoruz zevkle ? Azami dikkatmış :D

Aman yapma, sen takıl kendi bildiğinle bulaşma bize :D

Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Başlığa her baktığımda bu aklıma geliyor :)

lasonil-gel-0-3porciento-1porciento-5por

Aman yapma, sen takıl kendi bildiğinle bulaşma bize :D

Ne yapıcam kimyasal deneyler.

Asıl sen dikkat et de bulaşmasın gözüne, sonra çıkarmak için pasta cila da yapamazsın organik lens olur sana :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
(düzenlendi)

Siyah araba alda uğraştığına deysin, Fotokopi çek ;) (gri beyaz uğraşmaya değmez :crazy: )

Bunlarda benden sana gelsin :D Formula1 cila :p

He bunlar oynanmış diyorsan buyur orjinalleri :D

Şafak 6 ay sonranın fotoğrafını korsana ;)

fotoğraflı alıntı için kusura bakmayın ahali.

denemek için aldığım arexons hızlı ciladan sonra çekilmiş fotoğraf. araç yeni yıkanmış da değildi. :good1:

Umut ne anlamamız gerekiyor?

Ürün ile ilgili yorumlarda 1 kutu (62tl+kargo) ile 2 araba ancak oluyor denmiş. Uygulaması içinde Mert'in dediği gibi oldukça dikkatli ve hızlı olmak gerektiriyor. Farecla bunun kadar etkili olmayabilir ama benim gibi cila işi ile uğraşmayı sevmeyenlerin bile rahatça uygulamasını yapabilecekleri daha kolay bir çözüm görünüyor...

Abi gözünüzde büyüyor başka bir şey değil. Ben bile yaptıysam :)

saol abi, benim araba da güneş yanıkları ve boya solması var, bundan kullansam biraz yüzüne bakılır hal alırmı yoksa hiç bulaşma boyat arabayı mı dersin?

Güneş yanığı ve solma için Polisaj bile bazen yetmiyor. Bu tarz durumlarda wax türü hiç bir ürün ilk sürme anı dışında maskeleyemez. tarihinde Mert Yeldan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

6 ay içinde kim öle kim kala. Şu boyalı metal yığınlarına harcadığınız zamanın yarısını çocuğunuza ,o yoksa karınıza, oda yoksa ananıza yada babanıza onlarda yoksa sevdiğiniz birine harcasanız en azında 1 kişinin gönlünü almış olursunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...