İçeriğe Yönlendir

Teybi Kapatıp Açınca Şarkıları Baştan Çalmaya Başlıyor

Engin Ünal

Recommended Posts

Engin Ünal

Merhabalar , bu gün aracıma goldmaster marka bir teyp taktırdım , DVD , CD , flash disk , sd kart çalma özelliği var kontağa bağlı değil , teybi her kapatıp açtığımda cd , usb veya sd kart farketmiyor , kaldığı yerden değilde 1. şarkının en başından çalmaya başlıyor , ayarlarını karıştırdım ama yapamadım.Acaba bağlantı kablolarının yanlış bağlanmasından olabilirmi ?

NOT: Radyolar hafızada kalıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Teybin kontak bağlantıları düzgün yapılmalı Engin Bey.. 

Sabit, kontak ve aç kapa durumlarında teyp ne olduğunu anlamalı.. 

Buna göre hafıza oluşturmalı ki, ne zaman ne yapacağını bilmeli.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal

o zaman elektrik bağlantı kablolarini kontrol ettireyim tekrardan

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

elektrik kablosunun ters bağlantısından bu sorun çıkıyor bağlattığınız yere gidin beş dakka da hallolur

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Emrah Taşpınar

merhaba engin bey sorunu çözebildinizmi , arkadaşın aracındada aynı problem var 2 gündür çözemedik jak girişlerini degiştirdik sarıyı kırmızıya , kırmızıyı sarıya olmadı sarı ile kırmızıyı birleştirip taktık olmadı , radyo bas tiz ayarı silinmiyor fakat şarkılar hep baştan başlıyor onunda teyp goldmaster önceki aracında böyle olmuyormuş kaldıgı yerden devam ediyormuş

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Unkun

Teybin sarı kablosu hafızadır. Sürekli 12v alacak şekilde bağlanır. Kırmızı kablo kontağa bağlanır kontak açıkken 12v verilir. Kontak açıp kapatıp kontak kablosu hangisi onun bulunması gerekiyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Engin Ünal
On 16.12.2017 at 00:04, Emrah Taşpınar yazdı:

merhaba engin bey sorunu çözebildinizmi , arkadaşın aracındada aynı problem var 2 gündür çözemedik jak girişlerini degiştirdik sarıyı kırmızıya , kırmızıyı sarıya olmadı sarı ile kırmızıyı birleştirip taktık olmadı , radyo bas tiz ayarı silinmiyor fakat şarkılar hep baştan başlıyor onunda teyp goldmaster önceki aracında böyle olmuyormuş kaldıgı yerden devam ediyormuş

Hatırlamıyorum :) kusura bakmayın arabayı konudan kısa bir süre satmıştım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...