İçeriğe Yönlendir

17 Eylül Gecesi Uydu Cihazlarımızı Güncelleyelim

Aydın Akdeniz

Recommended Posts

Tahir İlter

Video elimizde patladı böylece. :p

Yükle la yine nasılsa değişecek :) :samsungsmarttvsiolupkendinigarantiyealmakisteyenmodsmileyi: 

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yükle la yine nasılsa değişecek :) :samsungsmarttvsiolupkendinigarantiyealmakisteyenmodsmileyi: 

Tarihi gelince. :seytan: 

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben de bizim alıcılar çok akıllıymış canım bana sormadan kendi işlerini halletmişler ne güzel diyordum..Meğerse ertelenmiş geçiş :D:p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Aydın Akdeniz

aranan kan bulundu :)

Türksat  4A’ya geçiş yapacak olan   televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri , 17 Eylül 2014 tarihini 18 Eylül 2014 tarihine bağlayan gece yarısı yapılacaktır.

Türksat 2A haberleşme uydusunun ömrü 2016 yılının başında tamamlanacağından, söz konusu uydu üzerindeki yayınlar Türksat 4A haberleşme uydusuna aktarılacak, yeni TV kanallarıyla birlikte  Türksat uyduları  üzerindeki TV kanal sayısı 500’ün üzerine çıkacaktır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Aydın maalesef ertelenmiş yine çıkmaz ayın son çarşamba günü yapmayı düşünüyorlarmış :):p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

deme abi öyle . çok hazırız  :nargile:  :bomb:

Zeki Müren de bizi görecek mi? Ptt hesap no filan gönder en azından parayı yemeden.  ;) Leblebiler bizi bekler, biz leblebileri..  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

abi Çorumla alakan yok ama senin mesajları gören üyeler Çorumlu sanacak seni :D hangi konuda denk gelsek leblebi diyon :D

Zeki Müren de bizi görecek mi? Ptt hesap no filan gönder en azından parayı yemeden.  ;) Leblebiler bizi bekler, biz leblebileri..  :fiuw:

Yorum bağlantısı

abi Çorumla alakan yok ama senin mesajları gören üyeler Çorumlu sanacak seni :D hangi konuda denk gelsek leblebi diyon :D

Söz, bir daha "leblebi" demeyeceğim.  ;) Roasted chickpea  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Başlık düzenlendi.

Bugün sabah dsmarttan da mesaj geldi. Bu gece güncellenecek diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Biriniz deyin de maçtan sonra güncellesinler yahu bunların işi bellolmaz :D

Ben dedim abi. Emrin başım üstüne dediler sıkıntı yok maçtan sonra halledecekler. :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben dedim abi. Emrin başım üstüne dediler sıkıntı yok maçtan sonra halledecekler. :p

Yapmazlar ise cezamı vereceksin  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Eyi bakalım. Ama oldu ya maç esnasında görüntüye halel gelirse atmin falan dinlemem, cımbız alır ıspartaya gelirim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Eyi bakalım. Ama oldu ya maç esnasında görüntüye halel gelirse atmin falan dinlemem, cımbız alır ıspartaya gelirim :D

Cımbızlık saç yok ki kafada  :D  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hadi ya uğraş dur işin yoksa  :(

Ya gören görmeyende çok büyük birşey. Harbiden ne kadar sürecek merak ediyorum. Bu kadar büyütüyorsunuz. Ulan amma tembel bir toplum olduk.

Yorum bağlantısı

Ya gören görmeyende çok büyük birşey. Harbiden ne kadar sürecek merak ediyorum. Bu kadar büyütüyorsunuz. Ulan amma tembel bir toplum olduk.

Hocam sıralaması dert bunları ya  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hocam sıralaması dert bunları ya  :biggrin:

Ne kadar sürecek sıralama.

Götür Elektronikçiye televizyoncuya (birazda onlar ekmek yesin) 15-20 ver kanal listeni de ver adamlar yapsınlar.

Devlet meselesi yaptınız.

Veya gidin Dsmart veya digitürk alın derdiniz kalmasın. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...