İçeriğe Yönlendir

Araç Içi Kamera 7 / 24 Sürekli Açık Kalsa Ve Kayıt Yapsa Ne Olur?

Hasan Armagan

Recommended Posts

Erdoğan Temur

Kendi Evimin otoparkinda arabanın sileceklerini kırmışlar. Bende kamera hep açık kalsın istiyorum akü ne kadar zamanda bitirir? Akü yeni 3 aylık.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

5V 1 amper güç çekiyor. Akünün kapasitesini ve hesaplamayı bilmiyorum ama en az 1 hafta sorunsuz dayanır diye tahmin ediyorum...

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

5V 1 amper güç çekiyor. Akünün kapasitesini ve hesaplamayı bilmiyorum ama en az 1 hafta sorunsuz dayanır diye tahmin ediyorum...

E o zaman haftada bir akü mü alacak Erdoğan bey? :)

Kendi Evimin otoparkinda arabanın sileceklerini kırmışlar. Bende kamera hep açık kalsın istiyorum akü ne kadar zamanda bitirir? Akü yeni 3 aylık.

Yuhh artık. Ne can sıkıcı bir durum. Benimde aracın sol tarafını sokakta boydan boya çizmişlerdi. Bizim site gariban, park yeri yok. Park yeri olan sitelerden kiralık ev bile bakmıştım. Demek ki park yeri olsa da insan görünümlü hayvanlardan kurtuluş yok. Geçmiş olsun Erdoğan bey.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

E o zaman haftada bir akü mü alacak Erdoğan bey? :)

Yuhh artık. Ne can sıkıcı bir durum. Benimde aracın sol tarafını sokakta boydan boya çizmişlerdi. Bizim site gariban, park yeri yok. Park yeri olan sitelerden kiralık ev bile bakmıştım. Demek ki park yeri olsa da insan görünümlü hayvanlardan kurtuluş yok. Geçmiş olsun Erdoğan bey.

Sana da geçmiş olsun abi o zaman :(

Bu benim en kötü ihtimalle diyerekten tahminim. Yani arabayı haftada bir çalıştırması yeterli olur diye düşünüyorum abi. Ama zorlasa belki 1 ay gidecek onu hesaplayacak birisi lazım işte :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Düz bir yolda stabil ilerlerken kapatabilir.

Ben bu sebeple kontağa bağlı kullanıyorum.

Işıklarda uzun süre beklerken de kapatıyor. Eğer önünde araç sabit duruyorsa.. ancak frene basıp bıraktığında bile hareketi görüp çekime başlıyor.. Ben sürekli elektrik olmasından memnunum ancak şu kötü.. İşyerinde park halindeyken yoldan gelip geçen araçları görüyor ve sürekli çekiyor.. Onun için kapatmak lazım. bir süre kullanayım eğer olmazsa bende belli süre sonra kapanan şekilde bağlatırım.

Sürekli elektrik verip hareket sensörünü açabilirsiniz. Bu sayede hareket görünce kapanacaktır.

Fordların çakmağı kesmez elektriği.

Belli süre sonra elektiriği kesecek en iyi yer neresi olur abi.. Tepe lambalarının sigortası mı..

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Belli süre sonra elektiriği kesecek en iyi yer neresi olur abi.. Tepe lambalarının sigortası mı..

Zaman rölesi.. Süreyi kendin belirle... Müracaat elo.com.tr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

Benim kamera tepe lambasına bağlı beyindende ayar yaptırdım 3 saat sonra tepe lambası elektriği kesiliyor. Bu gidişle iptal ettirip kamerayı açık bırakacağım yada 10binlik powerbank a bağlayacam park halindeyken

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...