İçeriğe Yönlendir

Focus 2 - Ön Tampon Ek

Ramazan Akkaya
Çözüme git Hasan Yılmaz Konya tarafından,

Recommended Posts

Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar resimdeki araçta ön tampon ekinin dizaynı çok hoşuma gitti. Bu ekten bulabileceğim biryer varmıdır ?

resim.png

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Fifty tuningteki farklı bir tampon eki bunun gibi değil. Sorsak yapabilirler mi ?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Maalesef iki yerde de bu ek yok. Haydi bulana yemek ısmarlayacağım :)

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Sahibinden comda var bostancida yapıyorlar

İlanı varmı

Yorum bağlantısı
onurdursun

Cc tampon takmadan önce çok bakıyordum arama yaptirirsan görürsün sahibindende su an link veremiyorum

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Tr de yok gibi arkadaşlar sahibinden de baktım yok.

Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Tr de yok gibi arkadaşlar sahibinden de baktım yok.

Boncuk icin ben de aramistim bunu bulamamistim. Hatta bir kac resimle bir cok tuningci dolasmistim. Hatta ve hatta o ara malum sitede satilik bir sedan focusta vardi aramistim soylememisti "arabayi alana hediye etcem kardes" diyordu [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak ilgin

Ya bu tampon ekinin nesini begeniyorsunuz? Ebay.co.uk'te 55 paunda istemedigin kadar var. Urunler orijinal degil ve Polonyadan geliyor.

http://www.ebay.co.uk/itm/FORD-FOCUS-MK2-FRONT-BUMPER-SPOILER-SKIRT-VALANCE-/201120126399?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2ed3b195bf

Orjinal tampon uzerinde ille de bi degisiklige gidilecekse bunun disinda baska bir alternatif yok gibi [emoji6]
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ramazan Akkaya
(düzenlendi)

Arkadaşlar forumdan Hasan Yılmaz bey saolsun bu ekten varmış gönderdi bende hemen taktım, parça cuk diye oturuyor yapıştırma yok sadece davlumbazın oralardan birer vida ile işlem tamam. Çevremdeki tepkiler çok olumlu. Tamponla ekin ağız kısmını st tarzı piano black, sis çerçeveleride piano black boyatacağım sanırım daha güzel olacak.

d4kQE4.jpg[/url]

NYradO.jpg

tarihinde Ramazan Akkaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Abi maşallah çok güzel olmuş valla....Güle güle kullan.

Suadiye Caddesi mi orası?

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

Abi maşallah çok güzel olmuş valla....Güle güle kullan.

Suadiye Caddesi mi orası?

Teşekkürler, evet Suadiye Caddesi Demetkent Sitesi önü.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Normalde bu eki begenmem, ama al kismini siyah yapmaniz degisik ve guzel olmus. Begendim. :)

Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Hasan Yılmaz Konya

Arkadaşlar forumdan Hasan Yılmaz bey saolsun bu ekten varmış gönderdi bende hemen taktım, parça cuk diye oturuyor yapıştırma yok sadece davlumbazın oralardan birer vida ile işlem tamam. Çevremdeki tepkiler çok olumlu. Tamponla ekin ağız kısmını st tarzı piano black, sis çerçeveleride piano black boyatacağım sanırım daha güzel olacak.

d4kQE4.jpg[/url]

NYradO.jpg

Beğendiğinize sevindim. güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Ömer Türkşanlı

Teşekkürler, evet Suadiye Caddesi Demetkent Sitesi önü.

Komşu sayılırız aslında Etlikteyim ve sık kullanıyorum Suadiye Caddesini görüşmek üzere abim...

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Çağatay Adana

Bu on tampon ekinden bana acil lazım olan 05314991942 arasın acilll

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...