İçeriğe Yönlendir

Motor Almayı Düşünüyorum Ne Almalıyım

Serkan Turan

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

bunun durumu kötü ama.bence başka bak Şahin :)

Önder bundan vazgeçtik, arayışlar devam ediyor, Şahin bu tiplerden istiyor aklında olsun.

Abi otomatikte bozulunca çok masraf acıyor diyorlar bende bilemedimki. :)

Serkan kaç para tutacakki masrafı, 750 km oldu benimki şimdilik süper. Maşallah. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Talip Eren

Bu konuda tek tavsiyem şu küçük tekerli scooter lardan alma,büyük tekerli olsun.Küçük teker ile küçük çukur ve tümsekler büyük hale gelir.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Önder bundan vazgeçtik, arayışlar devam ediyor, Şahin bu tiplerden istiyor aklında olsun.

Serkan kaç para tutacakki masrafı, 750 km oldu benimki şimdilik süper. Maşallah. :)

Abi bende onların yalancısıyım işte. :)  Şimdilik aklımda otomatik var nasipse 2. el almayı düşünüyorum.

4 km yürüyerek 45 dakika.Spor olur ;)

Ah üşenmesem yürüyecemde.. :biggrin:

Bu konuda tek tavsiyem şu küçük tekerli scooter lardan alma,büyük tekerli olsun.Küçük teker ile küçük çukur ve tümsekler büyük hale gelir.

Ben onları sevmiyorum zaten abi çelik jant olacak büyüklerden. :)

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Tamda arayıp bulamadığım konu ve yorumlar.Ben de motorlanacağım bu gidişle. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Tamda arayıp bulamadığım konu ve yorumlar.Ben de motorlanacağım bu gidişle. :unsure2:

Hadi hayırlısı. Ben vazgeçme aşamasındayım ama bakalım kısmet..

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Hadi hayırlısı. Ben vazgeçme aşamasındayım ama bakalım kısmet..

Kış sonu arabayı satma durumu var.Satarsam mutlaka alacağım.

Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Kış sonu arabayı satma durumu var.Satarsam mutlaka alacağım.

Hayırlısı olsun abi. Bakalım benimki belirsiz..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Bugün şantyeye giderken 3-4 tande GS1200 ve birkaç ta başka marka motor gördüm ve fitil oldum, adamlar serin serin gidiyordu vallahi, sıkışık trafik falanda hikaye, anında uzuyorlardı üstelik :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Bugün şantyeye giderken 3-4 tande GS1200 ve birkaç ta başka marka motor gördüm ve fitil oldum, adamlar serin serin gidiyordu vallahi, sıkışık trafik falanda hikaye, anında uzuyorlardı üstelik :)

Arabaları satıp motoramı binsekki abi ne güzel klima derdide yok. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arabaları satıp motoramı binsekki abi ne güzel klima derdide yok. :biggrin:

He vallahi, yalnız korumalı elbise sıcak oluyor, içine gorteks içlik vs. şart,yoksa yanarsın, üst baş 2-3 bini bulur, adam gibi havadar kaskta 1000 liradan başlar, kısaca uzun yol motorcusu olacaksan iş fena, motorda öyle 250 lik falan olmaz, uzun yolda bayar adamı, geçen gün tekrar bindim, deneyim falan denecek şimdi ama yok kardeş, 250 cc falan kesmedi beni, gitmiyor alet, hele uzun yolda full sıkıntı, bisiklet bence 250 likler, bana büyük lazım, tabii bu birazda hatta biraz değil, açık net yetenek işi, büyük hacim için yetenek olacak sonra eğitim yoksa hiç almayacaksın, neyse bakınız almanlara, adamlarda 650 den aşşağısı sayılmaz, tabii bizdeki salak ötv+kdv yok adamlarda, bizde en çok 50-250 cc satılır, adamlarda 800 ve üstü cc. :)

Şunun gibi alabilsem :)

Yamaha Tenere 

XTZ660 ABS 24000 tl. fiyatta uygun, tabii GS1200 e göre bedava :)

2014-Yamaha-XT660Z-Tenere-EU-Yamaha-Blue

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

He vallahi, yalnız korumalı elbise sıcak oluyor, içine gorteks içlik vs. şart,yoksa yanarsın, üst baş 2-3 bini bulur, adam gibi havadar kaskta 1000 liradan başlar, kısaca uzun yol motorcusu olacaksan iş fena, motorda öyle 250 lik falan olmaz, uzun yolda bayar adamı, geçen gün tekrar bindim, deneyim falan denecek şimdi ama yok kardeş, 250 cc falan kesmedi beni, gitmiyor alet, hele uzun yolda full sıkıntı, bisiklet bence 250 likler, bana büyük lazım, tabii bu birazda hatta biraz değil, açık net yetenek işi, büyük hacim için yetenek olacak sonra eğitim yoksa hiç almayacaksın, neyse bakınız almanlara, adamlarda 650 den aşşağısı sayılmaz, tabii bizdeki salak ötv+kdv yok adamlarda, bizde en çok 50-250 cc satılır, adamlarda 800 ve üstü cc. :)

Şunun gibi alabilsem :)

Yamaha Tenere XTZ660 ABS 24000 tl. fiyatta uygun, tabii GS1200 e göre bedava :)

2014-Yamaha-XT660Z-Tenere-EU-Yamaha-Blue

Bu neymiş abi benim arabadan pahalı. :D Yok yok ben almıyorum vazgeçtim bu saydiklarin zaten beni aşar hecc gereği yok. :)
Yorum bağlantısı
Serkan Turan

Abi görmedim falla.....Gider gitmez bakacam... :D:good1:

Hadi hayırlısı abi hiç sanmıyorum emme. :)

fiyatı uygun, temiz ise alınır. ;)

Benim planlar değişti abi ondan alma fikrimi erteledim. Şahin abi alırsa belki bende alırım. :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...