İçeriğe Yönlendir

Aracınızda Kullanılan Ampül Tiplerini Öğrenin

Furkan Avcı

Recommended Posts

Furkan Avcı
(düzenlendi)

Xenon ampülleri araştırıken şöyle bir link buldum. Osram'ın hazırladığı çok hoşuma gitti.

Marka model seçtikten sonra hem ampül tiplerinizi hemde o tipteki osram ürünleri/alternatiflerine koduyla birlikte ulaşabilirsiniz.

http://am-application.osram.info/publish/index_en.html

tarihinde Furkan Avcı tarafından düzenlendi
  • Beğen 17
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

baktım güzel uygulama tr dil desteğide olsaymış :)

linkin sonuda index_en.html görünce denedim ama yemedi :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

büyük Hilmi olsaydı bunu beğenirdi ,onun yerine ben beğeneyim bari :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Orhan Cankesen

güzel bi paylaşım olmuş elinize sağlık

Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

gayet faydalı. yalnız benim kötü bir huyum vardır. bu dokümandan bir çıktı alıp, o kağıdı öyle önemseyerek saklarım ki bir müddet sonra lazım olduğunda sadece sakladığımı yada zayi olmasın diye bir yerlere koyduğumu hatırlarım ama nereye koyduğumu yada nereye sakladığımı hatırlamaya uğraşmaktansa o ampülü söker bakarım.

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Eline sağlık Furkan, Fiesta Van'ın iç dış tüm ampullerini kontrol ettim tamamı doğru çıktı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

gayet faydalı. yalnız benim kötü bir huyum vardır. bu dokümandan bir çıktı alıp, o kağıdı öyle önemseyerek saklarım ki bir müddet sonra lazım olduğunda sadece sakladığımı yada zayi olmasın diye bir yerlere koyduğumu hatırlarım ama nereye koyduğumu yada nereye sakladığımı hatırlamaya uğraşmaktansa o ampülü söker bakarım.

Sen beni ara sor abi :D

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Nuri Güngör

Birşey öğrenmek istiyorum bir araçta far yıkama varsa kesin bi xenon var diyebilir miyiz

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Birşey öğrenmek istiyorum bir araçta far yıkama varsa kesin bi xenon var diyebilir miyiz

Hayır, far yıkamalı halojen far var ama, Xenon var ise ve orijnal ise far yıkama var diye biliyorum ;)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

Hayır, far yıkamalı halojen far var ama, Xenon var ise ve orijnal ise far yıkama var diye biliyorum ;)

Teşekkür ederim Furkan hocam ama halojen bile olsa bi xenon yaptirsak muayenede sıkıntı çıkmaz değil mi

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Teşekkür ederim Furkan hocam ama halojen bile olsa bi xenon yaptirsak muayenede sıkıntı çıkmaz değil mi

Bu sefer otomatik yükseklik ayarı olması gerekiyor. (el ile ayarlanan sistemler muayenede ağır kusur alıyor)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Furkan Avcı
Mehmet Ozyurek yazdı:

Cemil Çınar yazdı:

Birde bunu deneyin isterseniz.

https://www.powerbulbs.com/

Her iki site de; benim aracın uzunların olduğu yerde kızıl ötesi ampül kullandığını bilemedi. 

Osram biliyor :)

Metin Uzunoğlu yazdı:

Konu linki de buraya geliyor zaten

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...