İçeriğe Yönlendir

Yeni Mercedes Vito

Hüseyin Matur

Recommended Posts

Hüseyin Matur

Tamamen yenilenmiş, bence transporter şu an vasat durumda. Test etmeden bilemeyiz. V classe'ı görmediniz. Aman görmeyin,feci. :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil

Hocam yapma Allah aşkına yaaa... Bayramda biraz moral depoladıydık.... :(

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Ger.eğini görmeden bilemeyiz tabiki ama gövde rengi tamponların olmayışı kötü durmuş ayrıca ön konsolda kötü duruyor. Hava yastıkları bu kadar çok olması baz versiyonda da varsa süper olur. Düşük yakıt tüketimi ve oldukça uygun bakım masraflarıyla yine tutacaktır.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Araç üretimleri bile avrupa birliği yapısına döndü. :D

Fabrikasyoın hava yastıkları açılmış olanıda varmış. :D

Yeni Transporter leri daha hiç amacına uygun kullanıldığını servis plakalılar hariç onlarda farklı versiyon zaten ve görmedim desem yalan olmaz.Binmek için sırf tipine bakılarak mı alınıyor anlamadım.

En azından bu araçlar alınınca çirkin veya yakışıklı olsun geneli amacına uygun kullanılıyor.Önemli olanda bu diye düşünüyorum.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Ger.eğini görmeden bilemeyiz tabiki ama gövde rengi tamponların olmayışı kötü durmuş ayrıca ön konsolda kötü duruyor. Hava yastıkları bu kadar çok olması baz versiyonda da varsa süper olur. Düşük yakıt tüketimi ve oldukça uygun bakım masraflarıyla yine tutacaktır.

Yüksek donanım isteyelerin v sınıfına bakmalaları gerekecek.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Yüksek donanım isteyelerin v sınıfına bakmalaları gerekecek.

Öyle demeyin, Viano'nun hakkını yeriz.;) Vito da 2004 de kasa yenilediğinde tamponlar böyleydi 2006 dan itibarende hepsi govde rengi oldular. Daha sonraki yillarda da bildiğim kadarı ile 4 hava yastığı koydular.
Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

Öyle demeyin, Viano'nun hakkını yeriz. ;) Vito da 2004 de kasa yenilediğinde tamponlar böyleydi 2006 dan itibarende hepsi govde rengi oldular. Daha sonraki yillarda da bildiğim kadarı ile 4 hava yastığı koydular.

Yeni dönemde viano olmayacak. Panelvan, city van ve koltuklu olarak vito gelecek. Resimlerde yok tabi illa ki gövde rengi tamponlusu olacaktır. Yüksek donanım isteyenler v sınıfını tercih edecek.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Viano olmaması ilginç olmuş o zaman. 2004 den önce de Viano yoktu, sadece dediginiz gibi vitonun, Viano tarzı Vito L filen vardı. 2004 de böyle bir ayrım yaparak tam ticari kullanım ve ucuz aile otomobili olarak Vito, lux ve ticari olmayan kullanım olarak Viano yaptılar. Şimdi de tekrar geri adım atarak Viano yu kaldırıyorlarsa gerçekten bana ilginç geldi. Acaba Vw de Carevella modelini kaldırıp sadece transporter mı üretecek?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Yanlışlıkla hava yastıkları açılsa araç direk pert'e çıkar  :D İlerleyen zamanlarda koltukların arkasından da hava yastığı çıkar kesin.

Pek ilgimi çeken dış ve iç tasarımı yok ama birde full modelinin resmini görmek lazım.

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Önden çekişli 1.6 Motor ile 90 ve 115 beygir, 2.15 motor ile arkadan itişli 136-163 ve 190 beygir seçenekleri ile gelecekmiş. 190 Beygir oldukça eğlenceli olacaktır diye düşünüyorum. :f1:  1.6 Motor ile de 2 ton ağırlığındaki bir araç nasıl gider merak da ediyorum.

Yorum bağlantısı
  • 5 yıl sonra...
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)

merhaba. vito hakkında biraz bilgi almak istiyorum. bu sınıfa biraz uzağım ama aile aracı aradığımdan buna da bakıyorum.

kafam karıştı. vito, select, tourer, mixto nedir, normal vito nedir? ne farkları vardır? 110'lardan başlayıp 119 lara kadar giden numaralar nedir? biraz bilgisi olan var mıdır acaba?

aradığım ise otomatik bir geniş aile aracı. donanım konfor konusu elbette tercihim olur fakat fiyatların da şişmesini istemem. makul de olabilir yani

aslında viano da var. açıkçası çok model var. kafam çok karıştı

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

110-119 olan Motor gücü, ama rastgele bir rakam, hp ya da kw değil. Diğeri de donanım.

114'lük otomatik var arkadaşta, 7g-tronic, sürüşü keyifli bence, ticari olunca nedense elim vites arıyor benim ama otomatik de güzel. Tam otomatiğin tüm avantajları var.

Ama ben alacak olsam caravelle alırdım sanki. Nedense Vito'da bi olmamışlık var gibi.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Selim Bilgin yazdı:

110-119 olan Motor gücü, ama rastgele bir rakam, hp ya da kw değil. Diğeri de donanım.

114'lük otomatik var arkadaşta, 7g-tronic, sürüşü keyifli bence, ticari olunca nedense elim vites arıyor benim ama otomatik de güzel. Tam otomatiğin tüm avantajları var.

Ama ben alacak olsam caravelle alırdım sanki. Nedense Vito'da bi olmamışlık var gibi.

Çevrem yok. Sahibinden den km’si düşürülmemiş vito bulmak kumsalda iğne aramak gibi. :( 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Doğan Arşiray
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Çevrem yok. Sahibinden den km’si düşürülmemiş vito bulmak kumsalda iğne aramak gibi. :( 

ben de 2 sene önce dodge joruney almadan önce kısa boylu viano lardan birine bakmıştım. 160 bin km deydi, bindik baktık vs ama, araç uzaklaşırken mavi duman atıyordu. koşarak kaçtım. yani, ucuz bulunursa belki ama dikkat etmek lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...