İçeriğe Yönlendir

Linea - Dualogic Yağı

Tayfun Doğan

Recommended Posts

Tayfun Doğan

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere fiestamı sattım ve linea aldım. Dualogic şanzıman bildiğimiz manual şanzımanın üzerine robot diye bişey eklenmiş hali. Şanzıman yağını değiştirmek istiyorum. Benden önceki değiştirmemiş ve araç 100 bine dayandı.

Sorum şu şanzımanla beraber bu robotun yağını da değiştireceğim ama ustam nerden değişeceğini bilmiyor. Bilen duyan var mı?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Fiat servisine sordunuz mu? Bazen rakamlar tahmin edemeyeceğiniz düzeyde düşük olabiliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Yağın nereden değiştiğini bile bilmiyorlarsa hiç elletmeyin aracı. Konuşursanız servis biraz daha indirim yapar zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Yağın litresi 80 lira. Sıradan şanzıman yağı değil. Ankara'da emci oto var. Bu işi yetkili servis ve onlar dışında bilen neredeyse yok.

Yorum bağlantısı

60 TL ilk yağa 85 dedi ve 70 TL değişim ücreti istedi. :(

Daha yağın ne olduğu, nereden konacagi bilinmez iken, ufak rakamların peşine düşmeyin.

Şanzıman sakaya gelmez.

Örneklerini çok defa görmüş olduğum için, bu tarz durumlarda servis, en iyisidir.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

155 tl şanzuman yağı değişimi için bedava bir rakam. üstelik yetkili servisde

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Ersin Alan

Tayfun bey yeri değil ama Şanzıman ve linea konusu beraberken sorayım bende başımı ağrıtmayacak otomatik bir araç bakıyorum siz nasık linea otomatikten memnun musunuz gördüğünüz sorun veya sıkıntılar var mı 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...