İçeriğe Yönlendir

40 Bin Tl Ye Kadar Otomatik Hb Araç Önerisi Yardım

Taner Gündüz

Recommended Posts

Taner Gündüz

Sevgili form üyeleri inanın 1 aydır 40 bin liraya kadar otomatik araç bakıyorum fakat piyasanın sürekli çıkışta ve düzgün araç bulamadığım için sizlere danışmak istedim hb ve otomatik vites olması şart benzinli çok temiz ise olur ama öncelikli tercihimiz lpg ve dizel . öncekli tercihim focus 2.5 titanium diğer önerebileceğiniz modeller de olur Bu konuda büyük küçük tüm formdan yardım bekliyorum teşekkürler.

Yorum bağlantısı

30 bine yok, 40 bine yok.. Ne kadar bu istediğimiz araçlar acaba? Gerçekten zor kardeşim. Allah yardımcın olsun. 

Yorum bağlantısı
Tayyar Arslan
Taner Gündüz

30 bine yok, 40 bine yok.. Ne kadar bu istediğimiz araçlar acaba? Gerçekten zor kardeşim. Allah yardımcın olsun. 

maalesef öyle kerem abi bende anlamadım bakalım hayırlısı diyoruz hep

Yorum bağlantısı
Tayyar Arslan

Rio çok küçük ve içi çok dar.Ceed geniş ama focusa göre çok dandik malzeme kullanılmış.O yüzden focusa devam derim ben.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

focus 10-11

jazz 10-12

a3 6-7

40 bine kadar benim otomatik hb favorim tavsiye ederim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

şimdi görüştüm belittiğinin harici birşey yok 2800 tl hasar kaydı var sağ ön çamurluk değişmiş boyalı olarak sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk onun harici kusursuz diyor araç için şuanda ankaradaymış araçda orada 3 gün sonra gelicek bakalım 38 dedim 38.500 biter gibi beğenilirse.

Yorum bağlantısı

şimdi görüştüm belittiğinin harici birşey yok 2800 tl hasar kaydı var sağ ön çamurluk değişmiş boyalı olarak sağ arka kapı ve sağ arka çamurluk onun harici kusursuz diyor araç için şuanda ankaradaymış araçda orada 3 gün sonra gelicek bakalım 38 dedim 38.500 biter gibi beğenilirse.

Hangisi için?

Yorum bağlantısı

İç mekan, bagaj genişliği, lpg ye gerek bırakmayacak ekonomikliği, fonksiyonel iç mekan ve kafanızı ağrıtmayacağı için Honda Jazz öneririm.

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

bütçeniz iyi daha modelli araçlar bakabilirsiniz

ancak 30 bin altına düşünürseniz kendi aracımı öneririm.

kardeşimin aracı satılık kendi aracımı satarsam onu düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz
(düzenlendi)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-35-cem-99-sahibinden-bakimli-136963028/detay

en son 39500 arkadaşlar el sıkışıcaz aracı gördüm sahibi ılımlı gördüm araç temiz kullanılmış sarhoşun biri arka kapıya geri gelirken çarpmış fotoğraflarını gördüm alıyorum gibi ne dersiniz. bu arad alastikler i sıfır deposu full

tarihinde Taner Gündüz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

İç mekan genişliği, cam tavan oluşu, 1 yaş farkı, galeri ve sahibinden olması, fiyatlarının ve km lerinin farklılığı, renk farkı, Polo nun ağır bakımlarının yaklaşması vs vs vs.. Ben olsam Jazz ı tercih ederdim. Yinede zevk/ tercih meselesi..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...