İçeriğe Yönlendir

Hgs Camdan Nasıl Sökülür?

Hakan Türkoğlu

Recommended Posts

Hakan Türkoğlu

arkadaşlar bu iki oldu diğer aracımdada hgs vardı çok uğraşmama rağmen izi kalmıştı o şekilde sattım bu araçtada aynı hgs var sökmeye çalıştım baya uğraştım ama en son bu halde bıraktım bu yapışkan izlerini tamamen nasıl kaybedebilirim

M9Bv6Q.jpg

Yorum bağlantısı

hocam reçeteyide yazsaydın ilacı söylemekle olmuyo :D

Bimden aspirix denilen kırmızı spreyi alıp leke üstüne sıkıyorsunuz bastirarak mikrofiber bez ile siliyorsunuz :)
Yorum bağlantısı
Selçuk Özmen

Bir ay önce ben de aradim cozumunu, bulamayınca aseton ve pamukla 15-20 dk uğraşarak cikarmayi basardim; ama basparmagim pamuğu bastirmaktan 3-4 saat kendine gelemedi! ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Akşam Margarin sür,15-20 dk bekle sonra plastik ıspatula ile kazı hiç bir şey kalmaz  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Turaç Engin

Benim çözümüm hasmı has tiner :D Bu hale getirdikten sonra tinerle siliyorum şirketteki araçlarınkini...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

söylediğiniz maddelerden tineri hemen bulabilirim diğerlerini hemen bulamam iki çeşit tiner var  boyayı çıkartmayan tinerdenmi

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Kendi yaptığım yöntemi söyleyeyim. Kaynamış suya bezi batırıp orayı yumuşatma amacı ile iki üç kere üstüne Tampon uyguladım. Daha sonra permatik ile orayı kazıdım. Cama zarar vermeden çizmeden tamamen söküp attı. Bu işlem 5 dakika sürmedi.

Yorum bağlantısı
Hakan Türkoğlu

Kendi yaptığım yöntemi söyleyeyim. Kaynamış suya bezi batırıp orayı yumuşatma amacı ile iki üç kere üstüne Tampon uyguladım. Daha sonra permatik ile orayı kazıdım. Cama zarar vermeden çizmeden tamamen söküp attı. Bu işlem 5 dakika sürmedi.

yönteminiz çok mantıklı geldi hocam bunu denicem

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

yönteminiz çok mantıklı geldi hocam bunu denicem

Şunu da söyleyeyim :-) bunu yapmadan önce diğer arkadaşların dediklerini uyguladım evet çıktı ama baş parmağım mahvoldu tamamen çıkmamıştı en son ki izleri permatik ile çıkardım. Bu aracımda direkt permatik uyguladım başarılı oldu.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Benim çözümüm hasmı has tiner :D Bu hale getirdikten sonra tinerle siliyorum şirketteki araçlarınkini...

+1

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Islak mendille ,y,ce sil,biraz bekle ve bezle ovarak işi bitir..

Hocam öyle illet birsey ki bu dediğiniz şekilde ilk yaptığım zaman çok zorladı beni. Ayrıca ıslak mendil tüy bırakıyor
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...