İçeriğe Yönlendir

Motosiklet Tutkunlarının Zafer Bayramı Etkinliği

Önder Özcan

Recommended Posts

Önder Özcan

motosikletle alakalı pek çok kişinin yakından tanıdığı "altın elbiseli adam" lakaplı barkın bayoğlu, 30 ağustosta istanbul kemerburgazda herkese açık bir etkinlik düzenledi (1 hafta kadar öncesinde facebook ve diğer sosyal medyada duyurularını yapmıştı).biz de kardeşimle beraber gitmeye karar vermiştik-gittik.sembolik giriş ücreti (1 tl) mukabilinde içeri girildi.

etkinlik alanı kemerburgaz cendere yolu üzerinde gis akademi isimli motosiklet güvenli sürüş eğitimi tesisi idi.

çeşitli etkinlikler çekilişler video gösterileri ve sohbet-söyleşi eşliğinde güzel bir öğleden sonra ve akşam oldu.bir turşu markasının sponsorluğu sayesinde bol miktarda pet şişe turşu suyu içildi (içki kesinlikle yoktu-herkes motorla gelmişti)

günün en güzel ve akılda kalan şeyi ise Rok Bagaros isimli arkadaşın yaptığı motor gösterisiydi.KTM nin sponsorluğunda gelen bu arkadaş,15 dakika kadar güzel şeyler yaptı.

birkaç video çektim ama görüntü vasat.cep telefonuyla bu kadar oldu.

söz konusu arkadaş (beyaz gömlekli olan benim  :crazy: :

29qb1aa.jpg

gösteri dışında etkinliğe gelenlerin motorları da görülmeye değerdi

16autdl.jpg

2hohhtj.jpg

2qda0sj.jpg

241se4x.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

nere bura :)

istanbul değildir herhalde.bu abiler kendi etkinliklerinden dönüyor-ya da gidiyordur.

ya da istanbula bizim katıldığımız etkinliğe geliyorlardır.saat kaçtı burada,bizimki 18.00 de başladı

Yorum bağlantısı

nere bura :)

istanbul değildir herhalde.bu abiler kendi etkinliklerinden dönüyor-ya da gidiyordur.

ya da istanbula bizim katıldığımız etkinliğe geliyorlardır.saat kaçtı burada,bizimki 18.00 de başladı

Yok abim. Dediğin gibi kendi etkinliklerinden dönüşten sanırım. Dün saat 18:00 civarlarında, Keşan- Tekirdağ yolunun 50. km sinde, en öndeki turanj arıza yapmış, kenarda kritik yaparken yakaladım. Bizde de yoldaki yoğun trafik vardı, o sebeple rahat inceleme ve fotoğraflama yaptım. Çok güzel aletler.  :wub: Hepsi %100 Harley Davutsan  ;)

ZuT4nuW.jpg?1

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

videolar harika, selenin üzerine çıkıp gitmesi, ters kullanırken moturun devrilmesi :)

haberim olsaydı gelirdim. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

videolar harika, selenin üzerine çıkıp gitmesi, ters kullanırken moturun devrilmesi :)

haberim olsaydı gelirdim. ;)

abi videodan izlemekle orda canlı izlemek inan çok farklı.

en sonunda orman yolundan gece vakti dönmek de çok güzeldi.yolda başka araç yok,motorun ışığı yolu aydınlatıyo falan :)

eylül ayı ortasında bu adamın aynı yerde gene gösterisi olacakmış.KTM markasının yeni motor lansmanı için."altın elbiseli adam" facebook ve youtube dan duyurur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Gelecektim fakat programda değişiklikler oldu. KTM tanıtıma falan aşırı destek veriyor bütçe ayırıyor. Enduro köşesinde kullanması için bir EXC vermişlerdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Haberim vardı ama motorum olmadığı için gelemedim :p

arabasıyla gelen de çoktu.eşini çocuğunu alan gelmişti.bizim hanım istemedi maalesef.biz de biraderle gittik.

ayrıca bir etkinlik biter diğeri başlar.sen hemen ehliyete yazıl bence :p

Gelecektim fakat programda değişiklikler oldu. KTM tanıtıma falan aşırı destek veriyor bütçe ayırıyor. Enduro köşesinde kullanması için bir EXC vermişlerdi.

Evet,orda da sponsorlardan biriydi.ayrıca kendi standını kurmuştu ve 3 adet motor,yaklaşık 1000 kişi tarafından kurcalandı,incelendi.her ilgilenen katılımcıya güler yüzle bilgi verildi.servisi nasıldır bilgin var mı

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

arabasıyla gelen de çoktu.eşini çocuğunu alan gelmişti.bizim hanım istemedi maalesef.biz de biraderle gittik.

ayrıca bir etkinlik biter diğeri başlar.sen hemen ehliyete yazıl bence :p

Evet,orda da sponsorlardan biriydi.ayrıca kendi standını kurmuştu ve 3 adet motor,yaklaşık 1000 kişi tarafından kurcalandı,incelendi.her ilgilenen katılımcıya güler yüzle bilgi verildi.servisi nasıldır bilgin var mı

Malesef bilgim yok. Ama müşteri memnuniyetine bu kadar önem verdiklerine göre dikkat ediyorlardır ki zaten pahalı olduklarından iyi olmak zorundadırlar diye düşünüyorum. Bir duke düşünüyoruz galiba ? :)

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Malesef bilgim yok. Ama müşteri memnuniyetine bu kadar önem verdiklerine göre dikkat ediyorlardır ki zaten pahalı olduklarından iyi olmak zorundadırlar diye düşünüyorum. Bir duke düşünüyoruz galiba ? :)

aslında neler düşünüyoruz da,söylemesi ayıp,motora hem severek biniyor hem de çok korkuyorum.ben gerçi ofansif kullanan biriyim,sağa sola hava yapmak için canımı tehlikeye atmıyorum ama,tv de gazetelerde haftada en az 1 motor kazası haberi görünce korkuyorum.

bir yanım diyor (1 yıl içinde,biraz daha pişince ve 2. el olmak kaydıyla) 650 lik bmw GS,honda transalp,kawasaki kle 500 ya da en güçlü aday KTM duke al,diğer yanım diyor motora ailecek binemezsin hem de tehlikeli,araba al :(

çok kararsızım,motor işe gidip gelmek için de elim ayağım gibi.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

aslında neler düşünüyoruz da,söylemesi ayıp,motora hem severek biniyor hem de çok korkuyorum.ben gerçi ofansif kullanan biriyim,sağa sola hava yapmak için canımı tehlikeye atmıyorum ama,tv de gazetelerde haftada en az 1 motor kazası haberi görünce korkuyorum.

bir yanım diyor (1 yıl içinde,biraz daha pişince ve 2. el olmak kaydıyla) 650 lik bmw GS,honda transalp,kawasaki kle 500 ya da en güçlü aday KTM duke al,diğer yanım diyor motora ailecek binemezsin hem de tehlikeli,araba al :(

çok kararsızım,motor işe gidip gelmek için de elim ayağım gibi.

Motoru yine alırsın araba daha öncelikli olsa gerek hele de çoluk çocuk varsa. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...