İçeriğe Yönlendir

1 Tl'ye Araç İçi Kamera

Samet Düzgün

Recommended Posts

Samet Düzgün

Geçen gün internette dolaşırken rastlamıştım ve sipariş vermiştim. 1 TL'ye bence iyi idare eder bir kamera :) Faydalanmak isteyenler olur belki diye paylaşmak istedim. Kamera 1 TL ama sipariş limiti koyulmuş ve belli bir miktarda alışveriş yapmanız isteniyor.

http://www.hitfoni.com/urun/25--lcd-ekran-arac-ici-kamera_52528.aspx

Benim çektiğim videodan ekran görüntüsü:

SKCelAY.pngnKCelSt.png

Not : Hiçbir şekilde bir kazancım yoktur. Sadece paylaşım amaçlıdır.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Ürünü satın almanız için Minimum 37,00 TL tutarında ürün satın almanız gerekmektedir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

ama yine mantıklı zaten bu kamera 50 tl

Türkiye'de 50 lira, Çin'de 25 lira.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

fena bi kamera değil sadece şarjı hiç gitmiyor.

Yorum bağlantısı

Ürünü satın almanız için Minimum 37,00 TL tutarında ürün satın almanız gerekmektedir.

Abi forumca 37 tane bu üründen alalım olmaz mı  :biggrin:  :crazy:

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Abi forumca 37 tane bu üründen alalım olmaz mı  :biggrin:  :crazy:

Tükkanı basarsak olur adaş. ;)

Yorum bağlantısı

Tükkanı basarsak olur adaş. ;)

Sen dükkana fotoğrafta ki gibi gidersen bedava verirler. Şu karizmaya bak hele :dance5:

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Türkiye'de 50 lira, Çin'de 25 lira.

Çin'de lira mı kullanılıyor?  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

aldık 1 tane ,umarım gelir.Haber verdiğin için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Çin'de lira mı kullanılıyor?  :fiuw:

Sizin eczane nerde? Gelip majistral alacam da. :seytan:

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Sizin eczane nerde? Gelip majistral alacam da. :seytan:

Çin'in buca eyaletinde..

Buyrun gelin Retinoıque acide

ve Eau de rose karışımlı kahve ikram ederim size..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Eren Yavuz

siteden uzak durun arkadaşlar,ürünü ve paramı geri göndermediler. Sizinde sinirlerinizi yıpratmasın boş yere.

Yorum bağlantısı

siteden uzak durun arkadaşlar,ürünü ve paramı geri göndermediler. Sizinde sinirlerinizi yıpratmasın boş yere.

Geçmiş olsun ne almıştınız ?

Kamerayı mı göndermediler ?

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

Geçmiş olsun ne almıştınız ?

Kamerayı mı göndermediler ?

kamera , 6 parça ıvır zıvır ve kargo dahil 53,75 TL'lik alışveriş yaptım.Hiçbirini yollamadılar  :angry: Paramı iade edin dedim onuda yapmıyorlar :unsure2: Telefona ve mailime de cevap vermiyorlar artık. Giden mühim değilde ,insana genede koyuyor dolandırılmak. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Olgu Erhan

kamera , 6 parça ıvır zıvır ve kargo dahil 53,75 TL'lik alışveriş yaptım.Hiçbirini yollamadılar  :angry: Paramı iade edin dedim onuda yapmıyorlar :unsure2: Telefona ve mailime de cevap vermiyorlar artık. Giden mühim değilde ,insana genede koyuyor dolandırılmak. 

Çin den bile ürün aldığımızda Aliexpress - paypal korumaları ile mahkeme fln uğraşmadan basitçe para iadesi alırken Türkiye içinde mahkeme olmadan para iadesi alamamak çok üzücü :(

Her zaman diyorum yurtdışı alışverişi yurtiçinden ürün almaktan daha da güvenli. Ama anlamıyoruz malesef geçmiş olsun :(

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251922-ara%C3%A7-i%C3%A7i-kamera-yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1-sat%C4%B1n-alma-videolu-anlat%C4%B1m/

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

Çin den bile ürün aldığımızda Aliexpress - paypal korumaları ile mahkeme fln uğraşmadan basitçe para iadesi alırken Türkiye içinde mahkeme olmadan para iadesi alamamak çok üzücü :(

Her zaman diyorum yurtdışı alışverişi yurtiçinden ürün almaktan daha da güvenli. Ama anlamıyoruz malesef geçmiş olsun :(

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/251922-ara%C3%A7-i%C3%A7i-kamera-yurtd%C4%B1%C5%9F%C4%B1-sat%C4%B1n-alma-videolu-anlat%C4%B1m/

Aldım sonunda iadeyi bırakmadım onlara :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...